What's new

Irmada Thread

Mazicz

Active User
Joined
Aug 5, 2014
Messages
61
Reaction score
3
Witam

Od kilku lat wrzucam co jaki? czas zdj?cia na inne forum Tibii a? zobaczy?em ?e tutaj na tym forum istnieje r?wnie? taki dzia? wi?c czemu nie zacz?? by wrzuca? zdj?? r?wnie? tu.

Temat po?wi?cony jest dla wszystkich os?b kt?re graj? na Irmadzie a wi?c niema problemu aby kto inny r?wnie? wrzuca? tu swoje osi?gni?cia.
Na pocz?tek zaczn? od swoich nawet bardzo starych screen?w tzn. low lvl, pierwszy screen jaki zrobi?em z wbijania lvla :D I ?eby nie by?o nigdy nie u?ywa?em i nie b?d? u?ywa? unoficial softwaru(wiadomo o co chodzi) Jeszcze wtedy taka bieda bez pacca :D

VxJqB7h.jpg


s8B6n82.jpg


TubwlqD.jpg


mni6Yqf.jpg



Twarda jechanka na tombie, potem by? lekki problem naexpi?em si? do 65 kupi?em sobie pacca i zacz??em expi? sobie na piratach/mut ratach i w og?le by?o fajnie nawet streamowa?em z tibi na twitchu :D Ale niestety po jakim? czasie rozkraczy? mi si? komp nie mog?em nic robi? a wi?c format needed i straci?em screeny po formacie zacz??em dalej gra? i robi?em nowe screeny :)

Tak wygl?da? char gdy znowu zacz??em robi? screeny po formacie

BADSIUw.jpg


kzwveet.png


Nowy axe SCA, troch? za niego zap?aci?em lecz si? op?aca?o

yAxsvUs.png


Ci?g dalszy wbijania lvla

Ng94ldN.jpg


?e jestem dosy? leniwy to nie chcia?o mi si? samemu skilowa? wi?c skille by?y dosy? s?abe jak na taki poziom lecz z czasem wskoczy?y za pomoc? offline trainingu

hiVP34j.jpg


Poexpione troch? na mut tigeracy/bog raiderach/gsach og?lnie wszystko co daje expa :D

GRN3VZ9.jpg


9AZUBlX.jpg


35s442z.jpg


zYDhs7e.jpg


No i trzeba by?o wreszcie zrobi? t? aren? :)

LXkkJdZ.jpg


2XEozDi.jpg


dalsze expando

MmIjWv0.gif


Znalaz?em sobie takiego funfla i biegali?my przez jaki? czas na wyrmach niestety od kilku lat ju? nie gra :/

zk8Wxex.gif


fiJXCj5.gif


Lvl Up

8Sm5iVv.gif


8RvOZxU.gif


Zrobi?em sobie przerw? na jaki? czas po czym wr?ci?e do gry lecz na pocz?tek nie chcia?em jeszcze kupowa? pacca ze wzgl?du ?e nie wiedzia?em czy aby na pewno jest to odpowiedni czas do gry

OvmnESl.jpg


iKgEpVE.jpg


2yyx2Tg.jpg


Bloczenie helli

4SOb9Af.jpg


Przy okazji wpad? mi lvl

TCfZVPo.jpg


K9Dwm2J.jpg


No i wielkie wej?cie na wyrmy na kt?rych przesiedz? troch? czasu

ZtA8rI4.jpg


XZb13BU.jpg


COLSk6t.jpg


Strasznie zale?a?o mi na shamanie wi?c pobi?em dworce a przy okazji wpad? lvl ;)

qkfDX27.jpg


Outfit r?wnie?

aQziPEM.jpg


dalej wyrmy

EAqZqiO.jpg


Nj2lrDM.jpg


RRzU80O.jpg


fxXuH8y.jpg


P3KjxBb.jpg


BkZAWfs.jpg


bMZYpcE.jpg


TVgV84X.jpg


uaA87dl.jpg


datqVeN.jpg


Fo8ENBq.jpg


9l2b9Dr.jpg


Wreszcie 8 m lvl :D

Y0uJ1BQ.jpg


No i czas na zmiany, zacz??em biega? troch? na sea serpentach

CFGB2bo.jpg


WSytuCI.jpg


xMGDWDM.jpg


No i jeszcze kilka quescik?w zosta?o zrobionych POI/INQ/Behe/DHQ/WOTE/Yala

LTyJhT7.jpg


OivltpY.jpg


CIzgtkG.jpg


IkSizvo.jpg


a z INQ mam filmik :)


z Yala Questa r?wnie?


dorzucam jeszcze filmik z Wara na Iridii lecz to akurat nie mojej produkcji, lecz w tym uczestniczy?em :)


Wygrali?my takjakby server Polacy poszli na Elysie a brazole zostali mi si? wtedy odechcia?o gra? i wr?ci?em po jakim? czasie, oczywi?cie zawalony mail box :p Lecz op?aca?o si? to sprzeda? gdy? wtedy mia?em kasior? na Crystalline Axa.

Lj7SEn3.jpg


Przy okazji na world chat kole? szuka? knighta z kt?rym m?g?by poexpi? na Vengoth to pomy?la?em czemu nie mam tam 100% dost?p robiony kiedy? wi?c co to za problem :p No i tak pozosta?o na jaki? czas pobiegali?my tam troszk? lvl lecia? jak szalony

xyiM8Te.jpg


i7zG2dd.jpg


Pobiega?em jeszcze z inn? osob? w kilka miejsc ale to ca?kowicie inna bajka je?eli chodzi expienie z pierwszym ED a tym drugim :)

4qZYlDc.jpg


A ?eby czasami nie by?o nudno postanowi?em ?e poexpie sobie jeszcze troch? swoje inne chary ED/RP

tRuK5mL.jpg


fE1YyxQ.jpg


Oczywi?cie bossy r?wnie? The Hide oraz Deathbine

oC9LQzZ.jpg


1sYzPQI.jpg


No i jeszcze czas na RP

0IEXmOz.jpg


Na sam koniec pochwal? si? tym ?e uda?o mi si? spotka? kilka boss?w w przeci?gu tygodnia.

Na pierwszy ogie? idzie The Welter

sMp3o5r.jpg


No i jeszcze 2x Vampire Lord

YFQhXAx.jpg


thhzHSr.jpg


Oraz pomagaj?c kumplowi p?dz?c przez Calasse na statku spotkali?my Thuula.

VcbOtDA.png


Na t? chwil? to ju? wszystko, zapraszam do komentowania oraz do wsp?lnej gry na Irmadzie :) Je?eli potrzebujesz pomocy na start wal ?mia?o postaram si? pom?c.
Nowe screeny b?d? jak wbij? kilka lvli :D
_________________________________________________________________________________________________________________________________
Porobi?em troch? screen?w wi?c wyda?o by powrzuca? a wi?c zaczynamy :p

Na pierwszy ogie? idzie expienie RP'ka, og?lnie du?ej r??norodno?ci nie ma bo kaska na crystalkach jest a expik te? fajnie lecia? i jako? mi si? nie nudzi?o a przy okazji nikogo tam nie by?o praktycznie nigdy, tylko czasami kto? przyszed? si? zapyta? ile jeszcze b?d? og?lnie respect lecz jedna taka menda przysz?a i straszy? ?e jest Afterem to troch? dosta? w dziurk? potem kilka razy :p

4D4Hfpm.jpg


Polecia?em raz z takimi randomami na helle ale to by? z?y pomys? ten ed by? ogarni?ty ale EK to jaka? pora?ka kole? ca?kowicie nie potrafi blokowa? ci?gle si? co? na nas rzuca?o z jego b??du, posiedzieli?my tam z 15 minut i dalej nie by?o sensu z nim biega?, na temat EK to samo powiedzia? ten randomowy ED.

Wyexpi?em sobie lekko Knighta, troch? na Sea ?eby chocia? troch? task wskoczy? do g?ry lecz a? tak bardzo mi na nim nie zale?y no i servanty mia?em nadziej? na zarobek ale niestety wysz?o jak wysz?o :/

JE9STir.jpg


Przy okazji expi?c jedn? jak i drug? posta? skille lekko podskoczy?y i wreszcie mog? rzuca? M wallami :D

UrnwCUE.jpg


Troch? aczk?w te? wesz?o

kwRsqFz.jpg


Task lecia? jak szalony wi?c bossy r?wnie? by?y ale jak wiadomo z tego bossa prawie nic nie leci ;)

cR0c1Y0.jpg


Na sam koniec dorzuc? troch? boss?w tak jak ostatnio, jako? wydaj? mi si? ?e mam do nich lekki fart i wiem kiedy wej?? :D

Z mad mage nawet nie marzy?o mi si? ?eby co? dosta?, ale ju? z fernfanga by?a lekka nadzieja :D

EmpFJ9m.jpg


ZHRPg06.jpg


j5xe9pj.jpg


E8Njsfs.jpg


fzJM9NR.jpg


Na t? chwil? to ju? wszystko, a wi?c do zobaczenia jak znowu porobi? screeny oczywi?cie b?d? tu zagl?da? :p Zapraszam do komentowania oraz wrzucania swoich screen?w z Irmady.
________________________________________________________________________________________________________________________________
A wi?c ci?niemy dalej :p

Na pocz?tek RP lvlando, z nud?w
EfKkBmZ.jpg


KUQQtjE.jpg


TLyfiWq.jpg


Mortal kombat na zasadzie ci?g?ej ucieczki ja swoim 79 RP i 120 ED jak dobrze pami?tam, troch? Hardkor :D

9EaBysC.jpg


No i done

ZzxPDaS.jpg


Odpalam na tibie pr?buje zalogowa? na Irmade a tu szok WTF :D

tpwjTdm.jpg


Kole? odpali? si? na naszym ziomku to po?a?owa?

XzatUzJ.jpg


EK lvlando troch? teamowo i troszk? solo :) (Choseny/Wary/Vengoth/Yelowtaxy)

t1JlKow.jpg


uVmbjpG.jpg


aVmMvke.jpg


rLYobuw.jpg


DiPKA9f.jpg


R7GiuPB.jpg


Robienie Full druida na MS'ie + Panda :) Przy okazji wpad?y aczki

g9quL4n.jpg


8Zm1a8e.jpg


Emp0oXt.jpg


wWP9OHX.jpg


Na sam koniec 2 bossiki, vampire lord oraz fernfang z tym pierwszym lekkie ryzyko jak pad?em swoim noobem lecia?em EK ile si? jak dolaz?em RP tam by? ale jeszcze nie atakowa? to od razu rura ogie? w lorda no i uda?o si? zgarn?? tokena :D Z fernfanga niestety nie popisa?o

4M0poAq.jpg


Vr0K5w6.jpg


Czas na troch? EK'a :D Wyrmy/Sea/Choseny raz udane a raz nie :)

2m2gb5k.jpg


2mm9xty.jpg


Tutaj niestety wbi?em lvl lecz za 5 minut zgon i chyba raczej podzi?kuj? za expienie z tym Panem fakt faktem lurn??em za du?o bo mia?em 8 na sobie i 1 polecia? do niego rzuci? sobie bombe i zamiast ciska? sio to wali? tego jednego chosena z SD dostawa?em bu?y i dalej bez sio leczy?em si? UHP ale nie da?o rady i zgon :/

28mdy69.jpg


Wi?c lvl trzeba by?o odrobi?, akurat sea wolne wi?c why not :p Nauczy?em si? tam expi? i leci miodzio.

35dcgmw.jpg


r2q6u0.jpg


I jeszcze expo lecz z o wiele lepszym edem :p ~900k/h z green wi?c by?o pi?knie szkoda tylko ?e nie polecia? ?aden zao helmet

259csq8.jpg


No i Leviathan, tak jak przewidywa?em klasyczny pech drugi raz zabity i kolejny raz nic :D

2rws4xt.jpg


Zacz??em sobie r?wnie? expi? MS'a na pocz?tek b?d? wrzuca? jedynie co 5 lvli bo za du?o by tego by?o :D Na start croco oraz tarantule. Og?lnie ?mieszna historia odpali?em casta i expi?em MS'a w sumie ci?gle tak robi? po 15 minutach jak mia?em 8 lvl przylecia? jaki? 50+ MS i mnie klepa? oczywi?cie pad?em chyba my?la? ?e sobie zarobi i do tego mnie straszy? ?e mam pograne :D Na ca?cie pewnie zobaczy? ?e mam kas?.

2drh1dl.jpg


2qxn62a.jpg


2w6v2c4.jpg


bhn5n4.jpg


30n7zh2.jpg


No i Aczki

33ufj2g.jpg


ou2lh1.jpg


16gzjhw.jpg


Co? nowego na koniec :D To zapewne Was zainteresuje :p

2ia7ubt.jpg


vhgqd1.jpg


a0udmq.jpg


qsr0x2.jpg


zisnd2.jpg


29f2dnb.jpg


2qs9bhw.jpg


2drxt2x.jpg


13zyc8z.jpg


23tf62d.jpg


No i styknie, postaram si? wrzuca? cz??ciej screeny lecz w mniejszych ilo?ciach no i s? bez wycinania pe?ny ekranik :D
 

Mazicz

Active User
Joined
Aug 5, 2014
Messages
61
Reaction score
3
Odp: Irmada Thread

Pierwsze screeny z tematu to gdzie? tak 2012~2013 rok :D
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: Irmada Thread

Chcia?o Ci si? pisa? tak d?ugiego posta? :D
Powodzenia w prowadzeniu postaci.
 

Mazicz

Active User
Joined
Aug 5, 2014
Messages
61
Reaction score
3
Odp: Irmada Thread

[MENTION=155701]#SWAG[/MENTION]

Jak wida? :D

Je?eli by?by kto? zainteresowany ?eby mo?e zacz?? gr? na Irmadzie to serdecznie zapraszam, pomog? na start dam kas?/eq akurat jestem z tych os?b kt?re lubi? pomaga? i szczerze powiedziawszy robi? to cz??ciej ni? expie :p
 

Mazicz

Active User
Joined
Aug 5, 2014
Messages
61
Reaction score
3
Odp: Irmada Thread

F5

Czas na nowe screeny :p Przez czas double expa podskilowa?em troch? MS'a no i podexpi?em EK'a jako? tak nasz?a mnie wena :p

Na pocz?tek sea serpenty kt?rych nie lubi? lecz mus to mus nie ma miejsc gdzie m?g?bym szybko przyexpi? jak tam :)

iclp3t.jpg


Warto by?o r?wnie? skoczy? na choseny raz z gorszym Edkiem a potem ju? z o niebo lepszym oczywi?cie nie obra?aj?c tego 1 :)
Choseny jako tako nie sypa?y mog?o by? lepiej lecz nie by?o tak tragicznie jak mog?o si? wydawa?, lecz nawet jakby nie dropi?o nic to by?o by spoko bo lvl lecia? szybko :)

111umud.jpg


2uqlytl.jpg


mmr6a0.jpg


28anwvb.jpg


2i8ddhi.jpg


Przy okazji wlecia? 99 shielding, go go 100 :D

2hhznzd.jpg


Tak jak zapowiada?em wcze?niej advance w skillu :p A dok?adnie magic lvl

whnwap.jpg


2sa13x2.jpg


2i1nlmt.jpg


Te ostatnie sz?y ci??ko ale wytrzyma?em :D

I teraz w sumie pytanie do Was jak MS ma jeszcze ma?y lvl no i wiadomo lvl leci szybko wi?c jest troch? tych lvlup?w wkleja? 1 po drugim/robi? sklejke/czy mo?e wrzuca? co 5 lvli do jakiego? tam lvla? Czekam na odpowiedzi, a tymczasem wrzucam jeden po drugim.

Na pocz?tku jak wida? carniphile, ze wzgl?du na to ?e chc? ponabija? sobie boss pointy. Na moje nieszcz??cie ani z bossa ani z carniphil nie polecia?o nic, ani marchew ani jajo.

w2oqwy.jpg


34975dt.jpg


2qdnyw1.jpg


24e8ad0.jpg


No i zmiana miejsca :) Spocik fajny bo mo?na robi? 3 taski na raz no i ryzyko deski jest niemal znikome.

v78ia0.jpg


10x9esl.jpg


2agkvw6.jpg


35hny2e.jpg


124zv4i.jpg


28k7am0.jpg


20tihvk.jpg


No i na sam koniec expa z??wiki :p

smvm6r.jpg


Po raz 1 w ?yciu uda?o mi si? dropn?? silver raid tokena cho? w sumie cz?sto na nie, nie chodz?.

15n28lj.jpg


Pod wiecz?r mia?em ju? i?? m?wi? sobie koniec expienia styknie grania ale sobie tak pomy?la?em a kij sprawdz? sobie jeszcze bossy i akurat po raz 1 ?yciu spotkany the white pale, lecz niestety grubej kasiory nie da? :D

2hrinvq.jpg


s2vce8.jpg


No i PK na sam koniec :D Ja odpalaj?cy skulla no i zabawa w skull huntera :D

xdgjva.jpg


wv5ob5.jpg


2mfajpf.jpg


2d7eadf.jpg


20fu8lt.jpg


Sta? sobie na afku przed domkiem,to czemu by nie :D

16c9xma.jpg


9hhn38.jpg


flehl4.jpg


k9jpkk.jpg


Zabi? mojego chara to po?a?owa? ten kole? na screenie to typ kt?ry mu pomaga? :)

2qd1tep.jpg


nxs400.jpg


2zq4t1h.jpg


2rgif5z.jpg


ief961.jpg


21ccgsw.jpg


96b438.jpg


33l1hsm.jpg


mhq1zt.jpg


2zxpidy.jpg


21mytrr.jpg


A wi?c to ju? wszystko na dzi?. Zapraszam do komentowania oraz wsp?lnej gry na Irmadzie.
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: Irmada Thread

Haha Mazicz to Ty? :D By?em u Ciebie na castcie wczoraj ;P
Przycinaj lekko screeny, bo wieki si? tu ?aduj? to nie tibiopedia Xd
 

Mazicz

Active User
Joined
Aug 5, 2014
Messages
61
Reaction score
3
Odp: Irmada Thread

[MENTION=288857]Rews[/MENTION]

Pod jakim nickiem na cascie by?e? :D
Nie chce mi si? wycina? screen?w tak jest dobrze :p zreszt? nie tylko tutaj wrzucam ssy i tam jest dobrze :D a specjalnie na 1 forum nie bede tego robil ;p
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Irmada Thread

Mam pytanie, potrafisz wycina? zdj?cia? Bo tego si? nie da ogl?da? :D na tibiopedia jako? to ?adnie wygl?da a tutaj byle jak xddd.
 

Mazicz

Active User
Joined
Aug 5, 2014
Messages
61
Reaction score
3
Odp: Irmada Thread

[MENTION=394847]Awesome Asimov[/MENTION]

Nie rozumiem w czym problem przecie? wida? ca?ego screena, tzn gr? etc w czym problem?
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Irmada Thread

[MENTION=394847]Awesome Asimov[/MENTION]

Nie rozumiem w czym problem przecie? wida? ca?ego screena, tzn gr? etc w czym problem?

a wiesz ile czasu trwa zanim si? wszystkie screeny za?aduj??;d
 

Mazicz

Active User
Joined
Aug 5, 2014
Messages
61
Reaction score
3
Odp: Irmada Thread

No to ja je mog? kadrowa? ?eby by?y mniejsze ale i tak b?d? si? ?adowa? chyba ?e chcia?by? ?eby wszystkie screeny by?y w 1 :)
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: Irmada Thread

gz. Sam bym zagra? ale nie mam czasu na zbieranie od zera :p

jeszcze raz gz i jedziesz do 300.
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: Irmada Thread

Pod Nickiem Rewxk. Tutaj te? mam tam jak?? galerie ze zdj?ciami z rl :D
 

Mazicz

Active User
Joined
Aug 5, 2014
Messages
61
Reaction score
3
Odp: Irmada Thread

A to kojarze rzeczywi?cie by?e?, co do tych screen?w to zajrz?, siedz?c w?a?nie na PC nie widz? ?eby screeny ?adowa?y si? jako? d?ugo, wbi?em w temat i praktycznie od razu mia?em wszystko za?adowane wi?c nie wiem w czym problem.
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: Irmada Thread

Bo ju? mia?e? je za?adowane wcze?niej, to nie ?adowa?y Ci si? ju? tak d?ugo. Rzecz w tym, ?e jak jaki? u?ytkownik, kt?ry nie by? w temacie - wejdzie i b?dzie mu si? to rok ?adowa?o =D
 

Mazicz

Active User
Joined
Aug 5, 2014
Messages
61
Reaction score
3
Odp: Irmada Thread

[MENTION=288857]Rews[/MENTION]
Czyli co jak lekko obrazki b?d? zmniejszone bez ramki tylko ma?y ekranik tibii to szybciej b?dzie?
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: Irmada Thread

Dok?adnie :p dobra koniec spamu, r?b te pegie edem, bo mlvl to kozacki =D
 

Mazicz

Active User
Joined
Aug 5, 2014
Messages
61
Reaction score
3
Odp: Irmada Thread

Nowe dostawa screen?w mo?e nie tak du?o ale kilka jest.

A wi?c zacznijmy od MS'a, oczywi?cie dalej klepiemy taski bo tak by? musi. Og?lnie nowa miejsc?wka dosy? przyjemna dla podobnych lvli po 30 bo mo?na robic 3 taski na raz

cuJgFDa.jpg


P7hVve8.jpg


6u0KRch.jpg


Koniec taska to i czas zmieni? miejsce. Ma?py rachu ciachu i po strachu

mwMQdKv.jpg


gGOno0G.jpg


No i mamuty + badgery, jeden z nudniejszych task?w ale c?? lecz i tak pieski nudniejsze mo?na tam by?o zasn?? :D

fSZKmfE.jpg


Egypi4l.jpg


No i lvl dobity na smokach, brakowa?o ledwo 15k wi?c postanowi?em ?e polec? szybko wstuka? lvl, troch? sd posz?o ale hity zadawalaj?ce czasami po ~550 sd :D

B7ZHGbK.jpg


Na sam koniec wiadomka 20 boss point?w :D

oSP98YI.jpg


A wi?c rzuci?em si? za zabijanie boss?w, dok?adnie wzi??em 19x Ribstride i na sam koniec 1 Fleshcrawlera i o to ca?y ?wietny loot. M?j pech nie zna granic. Insane Loot Brah

Q61f1QV.jpg


Tak si? r?wnie? zdarzy?o ?e w ten sam dzie?(jak dobrze pami?tam pod wiecz?r wkurzony ze wzgl?du na 0 drop, zajrza?em na bossy a tam ukaza? si? Vampire Lord jednak to i tak a? tak bardzo mnie nie zadowoli?o, lecz jak to m?wi? lepsze to ni? nic.

e4oKdTU.jpg


Siedz?c w dp ukaza? si? napis dot. najazdu bonebeast?w to sobie my?l? czemu by nie p?j?? polecia?em i skorzysta?em, mia?em nadziej? ?e mo?e b?dzie tam Ribstride cho? nie wiem nawet czy tak mog?o si? sta? ale warto by?o sprawdzi? :)

QoCjhhs.jpg


No i jak to ostatnio kto? napisa? Skull Hunter Rumblo(kto? = kole? na dashu czy kij wie czym kt?ry ucieka? na Farmine ;p)

d6cFcqZ.jpg


Tutaj by?o akurat grube oro obok hero cave(nowy spot) gdy? by?o tam 7 typa akcja gruba je?eli lalim ich we 2 wi?c nie by?o za bardzo czasu na screeny, by?o ich 7 lecz dorwali?my 6, przy ostatnim zmyli?a nas exiva :)

p5PsiIC.jpg


S5SBkti.jpg


GhAgihL.jpg


\/ screeny z pk nie s? wyci?te wi?c zamieszczam spoiler :)
No i na sam koniec Oro.

Mo?e loot s?aby ale zawsze co?, mia?y by? softy :D

UyzQYGp.jpg


Kolejny

lTp9Mio.jpg


Przylaz? drugi nie wiem czy to ten sam kole? zacz?? nas klepa? i pad? po minucie potem co? p?aka? na PW i pisa? ?e nie mia? hot?w jak normalnie wszystko wali? :D No Hand Mode ON :D

Prawilny demon helmecik z kolesia na EE

ZZYQiP3.jpg


Typowy bot lecia? na watery po drodze pr?bowa?em go ciupn?? na Fe + sd nie da?o rady heal na bocie, to spr?bowa?em UE, zesz?o mu do reda i fe dobi?y :D Dobra bu?ka

GraakYJ.png
No i to ju? koniec na dzi?, dzi?ki za po?wi?cony czas na spojrzenie do tematu, mo?esz zostawi? po sobie ?lad w postaci komentarza, no i tak jak wcze?niej ju? wspomina?em Zapraszam do wsp?lnej gry na Irmadzie. Eloszka​
 
Last edited:
Top