What's new

item zmieniający wyglad

kari.

Advanced User
Joined
Dec 9, 2011
Messages
166
Reaction score
6
cześć,

jest możliwość na tibi 8.54 posiadać itemek który zmienia looktype a potem wraca wszystko do normy?
tylko wygląd postac dalej ma czary wlasne (zaleznosci jaką klasą jest)

chodzi mi o taki skin-item zmieniajacy wyglad tylko nie vocation
 

kari.

Advanced User
Joined
Dec 9, 2011
Messages
166
Reaction score
6
napisałem skrypt jeden i jest okej, dobrze działa (uzyc itemku moze wybrana vocation) i jesli nią gramy, uzyjemy itemku, zmieni nam wyglad ale po dalszym kliknieciu na itemek chcialbym zeby pierwotna forma wrocila i nie wiem jak to zrobic.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,934
Reaction score
165
napisałem skrypt jeden i jest okej, dobrze działa (uzyc itemku moze wybrana vocation) i jesli nią gramy, uzyjemy itemku, zmieni nam wyglad ale po dalszym kliknieciu na itemek chcialbym zeby pierwotna forma wrocila i nie wiem jak to zrobic.
Szczerze mówiąc to jestem noga z lua, ale nie powinieneś w takim razie przy użyciu itemku zapisać obecny wygląd postaci w jakieś zmienne, a następnie po prostu użyć ich do wczytania wyglądu ponownie?
 

kari.

Advanced User
Joined
Dec 9, 2011
Messages
166
Reaction score
6
opracowałem skrypcik, troche jest zbędnego kodu ale działa poniekąd.
kminie teraz nad linijką która po kliknięciu na item cofnie outfit do stanu pierwotnego (przed kliknięciem na zmiane looktype)

temat do zamknięcia @Kuzyn
 

DanJ93

ElfBot Helper
Joined
Jan 18, 2009
Messages
2,631
Reaction score
200
opracowałem skrypcik, troche jest zbędnego kodu ale działa poniekąd.
kminie teraz nad linijką która po kliknięciu na item cofnie outfit do stanu pierwotnego (przed kliknięciem na zmiane looktype)

temat do zamknięcia @Kuzyn
To może podziel się tym kodem tutaj? Nie piszę skryptów od wielu lat, ale jak go zobaczę, to może będę w stanie coś podpowiedzieć.
 
Top