What's new

-Łatwy Jak Grac i dostac gre MineCraft 2 Za darmo

Status
Not open for further replies.

belox

Active User
Joined
Feb 21, 2011
Messages
141
Reaction score
2
Witam tak jak w tytule jak grac i dostac gre MineCraft za darmo.
1.Jak Dostac gre MineCraft i troche o grze
Aktualna Wersja 1.0
-Link usuni?ty- Klikamy na ten link i pobieramy gre potem kilkamy force update i potem Enter Game.
[/CENTER][/B]
O grze

Nietypowa gra niezale?na pozwalaj?ca graczom na swobodne wznoszenie wymy?lonych przez nich budynk?w w ?wiecie osadzonym w realiach fantasy.

Minecraft to przebojowa produkcja niezale?nego studia Mojang Specifications. Gracze wcielaj? si? w g?rnika, kt?ry wpierw pozyskuje du?e przypominaj?ce ceg?y bloki, a potem tworzy z nich r??nego rodzaju konstrukcje.

Ca?a gra to w gruncie rzeczy jedna wielka piaskownica, nieograniczaj?ca w ?aden spos?b swobody gracza. Zostajemy wrzuceni do wygenerowanego proceduralnie ?wiata zbudowanego w ca?o?ci z tr?jwymiarowych blok?w. Bawi?c si? w g?rnika uzyskujemy materia?y, z kt?rych potem produkujemy wszystko, co tylko sobie wymarzymy – bro?, narz?dzia czy budynki. ?wiat Minecrafta zbudowany jest jedynie z takich w?a?nie blok?w i w grze znajdziemy 55 r??nych ich rodzaj?w, ka?dy posiadaj?cy w?asne cechy i nadaj?cy si? do r??nych cel?w.

Gra oferuje zabaw? w trybie klasycznym, w kt?rym mo?emy bez ?adnego stresu tworzy? kolejne konstrukcje oraz tryb Survival. W tym drugim gracze mog? czu? si? bezpiecznie jedynie podczas dnia. Gdy natomiast zapada noc pojawiaj? si? potwory, a ich jedynym celem jest pozbawienie nas ?ycia i tylko odpowiednie przygotowanie w czasie dnia mo?e nas ocali? przed ?mierci?. Nasze dzia?ania mog? si?ga? tak daleko, jak tylko zechcemy, poniewa? ?wiat gry jest nieograniczony i generuje si? automatycznie wraz z odkrywaniem nowych obszar?w. Dodatkowo, tw?rcy zadbali o udost?pnienie trybu multiplayer, w kt?rym wznosimy konstrukcje we wsp??pracy z innymi graczami.

Grafika Minecraft utrzymana jest w stylistyce retro. Cho? ca?o?? gry stworzona zosta?a w pe?nym tr?jwymiarze, to jednocze?nie ka?dy element ?wiata zbudowany jest z du?ych prostok?tnych blok?w, przywo?uj?c na my?l produkcje z 8-bitowych komputer?w typu Commodore 64.

Sorce:

Jak Grac

Tutaj Jak kontrolowac gre mozna to zmienic w Options i potem Control



tutaj mamy co mozna zrobic.

Tutaj video jak to wszystko zrobic jest tam jakies 31 filmikow.



To tez nie jest moje ! ^
---------------------------------------------
Dzieki.Prosze o komentarze wiem ze ta gra nie ma dobrej grafiki albo nawet ta grafika jest z***ana ale naprawde warto zagrac!.

Linki

Skan: -

Gra MineCraft 2: -link usuni?ty-

Opis Sorce:

MineCraft Wiki CO I JAK :

Proadnik Jak Grac :

Polecam:
Jjay Joker
CTSG
Madzik89
Dziennik survivalu
PitchBlack - PitchBlackSNP - Dungeon Penetrator
Exploraz
MinecraftPolska

Screeny.
NESspriting.png


Minecraft.jpg


minecraft-pyramid.jpg


screenshot.jpg


minecraft___cathedral_of_azra___by_ludolik-d3c4pwz.png


epic_minecraft.png
 

kkmks

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
141
Reaction score
3
Age
33
Odp: Jak Grac i dostac gre MineCraft 2 Za darmo

nie ma czego? takiego jak minecraft 2
 

Rey Mysterio

Advanced User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
382
Reaction score
27
Age
26
Odp: Jak Grac i dostac gre MineCraft 2 Za darmo

To, w jaki spos?b opisujesz, jak dosta? gr? Minecraft 2 kt?rej niema, jest magiczne. Po pierwsze to si? nazywa Patchowanie wersji gry. Po drugie tak jak m?wi?em nie ma gry MineCraft 2. Obecnie jest wersja 1.6.6 lub 1.6.7 nie wiem nie patchowalem dawno, ale co? ko?o tego.
A po trzecie, to nie wiem, dlaczego dwaj panowie @up, nie dostali ostrze?e? za ma?o warto?ciowy post.
@topic
Gra fajna, pozna?em j? od kolegi i bardzo mi si? podoba. Gram na serwerze qmpla i jest ?wietna. Polecam gr?!

Pozdrawiam
Rey Mysterio
 

belox

Active User
Joined
Feb 21, 2011
Messages
141
Reaction score
2
Odp: Jak Grac i dostac gre MineCraft 2 Za darmo

@up
Po drugie tak jak m?wi?em nie ma gry MineCraft 2
Sorry ;) Moj blad!!!!
To, w jaki spos?b opisujesz, jak dosta? gr? Minecraft 2 kt?rej niema, jest magiczne.

To znaczy?
 

Rey Mysterio

Advanced User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
382
Reaction score
27
Age
26
Odp: Jak Grac i dostac gre MineCraft 2 Za darmo

Cytat:
To, w jaki spos?b opisujesz, jak dosta? gr? Minecraft 2 kt?rej niema, jest magiczne.
To znaczy?
Po kropce jest wyja?nienie poj?cia magiczne. Chodzi?o mi o to, ?e patchowanie gry opisa?e?, jako jej zdobywanie. Tak jak napisa?em to jest patchowanie. A po za tym, opisa?by? co? wi?cej na temat gry, doda? screeny z gry a nie z menu.
Pozdrawiam
Rey Mysterio
 

Elevatorkey

Active User
Joined
Mar 23, 2011
Messages
98
Reaction score
7
Odp: Jak Grac i dostac gre MineCraft 2 Za darmo

A wi?c aby gra? w Minecraft trzeba ?ci?gn?? wersje pirack? b?d? Zwyk?? z tym ,?e trzeba p?aci? bo to jest premium ( oko?o 8 dych :) )
Wersja aktualna to 1.7
A co do gry to jest super ,lecz polecam ?ci?gn?? texture packi czyli inny wygl?d textur w HD najlepiej np .: Dokucraft lub John Smith (?) ..
Aby gra? na Multi musisz mie? premium (nie ma lag?w przewa?nie) mo?na gra? na pirackiej przez hamachi nie polecam :l
Jest tak?e par? serwer?w na pirata bez wymagania hamachi np .: MCSpeed
Pomog?em daj reputa lub podzi?kuj ! :)

Poradniki jeszcze! no przecie? !
Polecam:
Jjay Joker
CTSG
Madzik89
Dziennik survivalu
PitchBlack - PitchBlackSNP - Dungeon Penetrator
Exploraz
MinecraftPolska
Chyba tyle ...
 
Last edited:

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: Jak Grac i dostac gre MineCraft 2 Za darmo

a nie prosciej kupic oryginalnej wersji :<? poza tym piractwo jest karalne, wiec nie tylko sumienie powinno was bolec, ale i kieszen : )
 

belox

Active User
Joined
Feb 21, 2011
Messages
141
Reaction score
2
Odp: Jak Grac i dostac gre MineCraft 2 Za darmo

Ja troche pogralem na piracie(test) ale potem kupilem orginalnego...
 
Joined
Nov 28, 2011
Messages
47
Reaction score
1
Odp: Jak Grac i dostac gre MineCraft 2 Za darmo

Dzi?ki za informacje, bardzo mi pomog?e? ;)
 

Hoseth

Active User
Joined
Apr 1, 2012
Messages
58
Reaction score
0
Odp: Jak Grac i dostac gre MineCraft 2 Za darmo

czepiacie si? ale ss jakie wrzuci? genialne ; )
 
Status
Not open for further replies.
Top