What's new

-Łatwy Jak wypakowa? spakowane grafiki w .exe

Navigation

Banned
Joined
May 15, 2012
Messages
160
Reaction score
14
Witam, dzi? poka?e Wam spos?b na wypakowanie grafik z klient?w zapakowanych w plik .exe.
Po przeczytaniu tego poradnika b?dziecie mogli samodzielnie wypakowa? grafiki Los'a, Wono, DBKO itp.
Spr?buje si? zbytnio nie rozpisywa?, ?eby wszystkich nie zanudzi?, b?dzie kr?tko, zwi??le i na temat, zaczynamy.

1.Przygotowanie plik?w.
#1.Najpierw musimy pobra? UnBinder'a.
Download

Skan

W paczce jest nieszkodliwy wirus ,,win 32".
#2.Teraz pobieramy dowolnego klienta, ja do eksperymentu u?yje klienta Wono v1.2

#3.Po ?ci?gni?ciu wybranego przez Was klienta, rozpakowujecie Unbinder'a i nast?pnie do folderu z unbinderem wrzucacie klienta.

2.Wypakowywanie grafik.
#1.Kiedy mamy ju? wgrane klienta do folderu z Unbinderem, w??czamy klienta, a zaraz po w??czeniu klienta, w??czamy Tibia Unbinder.exe.

#2.Teraz, gdy mamy wszystko w??czone, wpisujemy wersj? klienta, w moim przypadku jest to klient 8.54, wi?c wpisuje ,,client 854"
Po wpisaniu klikamy przycisk Enter.

#3.Teraz musimy wpisa? nazw? klienta, kt?rego chcemy wypakowa? za pomoc? tego kodu ,,title nazwa klienta"
Przyk?adowo wypakowuje klienta Wono, wi?c w moim przypadku b?dzie to ,,title WoN Online v1.20 "
Dlaczego tyle spacji po nazwie klienta? Dlatego, ?e administratorzy tak nam komplikuj?, ?eby?my nie wypakowali ich grafik, wi?c musicie dodawa?
coraz to wi?cej spacji i pr?bowa? za pomoc? metody pr?b i b??d?w, trzeba kombinowa? xD

#4.Po wykonaniu wszystkich czynno?ci wpisujemy ,,inject", powinno Wam wyskoczy? okienko z napisem, kt?ry jest poni?ej:
Code:
Files has been extracted!

#5.Teraz mo?na zauwa?y?, ?e pojawi?y nam si? trzy nowe pliki w folderze z Unbinderem, takie jak:
Code:
[B]UnBinded.dat[/B] zmieniamy nazw? na ,,[B]tibia.dat[/B]"
[B]UnBindet.spr[/B] zmieniamy nazw? na ,,[B]tibia.spr[/B]"
[B]Unbindet.pic[/B] zmieniamy nazw? na ,,[B]tibia.pic[/B]"
I to ju? koniec poradnika, mam nadziej?, ?e sobie poradzicie.
Zrobi?em ten poradnik, poniewa? du?o ludzi prosi mnie o wszelakie grafiki ots?w, mnie ju? to nudzi?o i irytowa?o, powodzenia!

Poradnik jest w 100% m?j i zastrzegam sobie prawo do udost?pniania go na innych forach bez mojej zgody.
 

Navigation

Banned
Joined
May 15, 2012
Messages
160
Reaction score
14
Odp: Jak wypakowa? spakowane grafiki w .exe

Od?wie?am, czy ju? kto? z Was pr?bowa? wypakowa? grafiki z pliku .exe za pomoc? tego poradnika?
 

Windy Asta

Advanced User
Joined
Jan 17, 2012
Messages
150
Reaction score
3
Odp: Jak wypakowa? spakowane grafiki w .exe

ja nie musialem prubowac, umiem to od dawna, szkoda ze NS nie mozna tak wypakowac :/ znasz moze sposob na ich clienta? podobniez ich client laczy sie z baza danych i tam sa grafiki
 

Navigation

Banned
Joined
May 15, 2012
Messages
160
Reaction score
14
Odp: Jak wypakowa? spakowane grafiki w .exe

ja nie musialem prubowac, umiem to od dawna, szkoda ze NS nie mozna tak wypakowac :/ znasz moze sposob na ich clienta? podobniez ich client laczy sie z baza danych i tam sa grafiki
Specjalnie dla Ciebie, w?a?nie teraz dowiedzia?em si? o sposobie na ich klienta.
Piszesz, ?e oni niby maj? swoje grafiki w bazie danych? To jest absurdalne, poniewa? za ka?dym razem by?my musieli pobiera? te grafiki, w k??ko i w k??ko, stracili by na graczach.
Teraz s?uchaj, uruchom ich launchera, kliknij ,,Play", Twoim oczom uka?e si? klient, teraz wci?nij alt+ctrl+delete i przejd? w ,,Procesy".
Teraz musisz wyszuka? procesu ich klienta, dla u?atwienia wci?nij ,,N" pierwsza literka naruto story, kiedy znajdziesz ich proces kliknij na niego ppm(prawym przyciskiem myszy)
i wybierz ,,Otw?rz lokalizacje pliku", dowiedz si? pod jaki prefiks maj? silnik i post?puj wed?ug poradnika.

Regards,
Navigation.
 

Navigation

Banned
Joined
May 15, 2012
Messages
160
Reaction score
14
Odp: Jak wypakowa? spakowane grafiki w .exe

Od?wie?am!
Piszcie, je?eli macie jakie? problemy, co? Wam nie wychodzi lub je?li macie jakie? pytania.
 

Navigation

Banned
Joined
May 15, 2012
Messages
160
Reaction score
14
Odp: Jak wypakowa? spakowane grafiki w .exe

Od?wie????aaammm!
 

zakius

Senior User
Joined
May 25, 2008
Messages
869
Reaction score
52
Odp: Jak wypakowa? spakowane grafiki w .exe

Po pierwsze to jest chojraka a po drugie false positive to nie "nieszkodliwy wirus"
 

Navigation

Banned
Joined
May 15, 2012
Messages
160
Reaction score
14
Odp: Jak wypakowa? spakowane grafiki w .exe

Po pierwsze to jest chojraka a po drugie false positive to nie "nieszkodliwy wirus"
Program jest chojraka, ale poradnik jest w 100% napisany przeze mnie, i gdzie masz niby tego wirusa tam w skanie?
 

Navigation

Banned
Joined
May 15, 2012
Messages
160
Reaction score
14
Odp: Jak wypakowa? spakowane grafiki w .exe

O
Od
Od?
Od?w
Od?wi
Od?wie
Od?wie?
Od?wie?a
Od?wie?am
Od?wie?a
Od?wie?
Od?wie
Od?wi
Od?w
Od?
Od
O
 

Navigation

Banned
Joined
May 15, 2012
Messages
160
Reaction score
14
Odp: Jak wypakowa? spakowane grafiki w .exe

Od?wie?am.
Zrobi?em poradnik, a ludzie dalej prosz? mnie o grafiki, ludzkie poj?cie...
 

Navigation

Banned
Joined
May 15, 2012
Messages
160
Reaction score
14
Odp: Jak wypakowa? spakowane grafiki w .exe

R
Re
Ref
Refr
Refre
Refres
Refresh
Refres
Refre
Refr
Ref
Re
R

Oceniajcie, komentujcie!
 

Balixmen

Banned
Joined
Jan 5, 2012
Messages
27
Reaction score
1
Odp: Jak wypakowa? spakowane grafiki w .exe

Poradnik dobry ale nie wszystko nim wypakujesz. Ja mam lepszy programik kt?ry sam robi wszystko za ciebie. Do tego znajduje sam wersje itp. Dzia?a od 7.6 - 8.7!
Taki ma?y ss mo?e kto? b?dzie wiedzia? o co kaman.

@edit
Sorry za uci?te zdj?cia.
 
Last edited:

Roy4lz

Forum friend
Joined
Dec 11, 2010
Messages
1,342
Reaction score
117
Odp: Jak wypakowa? spakowane grafiki w .exe

@up

Wookash unpacker. =d (sam go u?ywam)
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Jak wypakowa? spakowane grafiki w .exe

Specjalnie dla Ciebie, w?a?nie teraz dowiedzia?em si? o sposobie na ich klienta.
Piszesz, ?e oni niby maj? swoje grafiki w bazie danych? To jest absurdalne, poniewa? za ka?dym razem by?my musieli pobiera? te grafiki, w k??ko i w k??ko, stracili by na graczach.
Teraz s?uchaj, uruchom ich launchera, kliknij ,,Play", Twoim oczom uka?e si? klient, teraz wci?nij alt+ctrl+delete i przejd? w ,,Procesy".
Teraz musisz wyszuka? procesu ich klienta, dla u?atwienia wci?nij ,,N" pierwsza literka naruto story, kiedy znajdziesz ich proces kliknij na niego ppm(prawym przyciskiem myszy)
i wybierz ,,Otw?rz lokalizacje pliku", dowiedz si? pod jaki prefiks maj? silnik i post?puj wed?ug poradnika.

Regards,
Navigation.

?eby? przypadkiem tym sposobem nie wypakowa? ich grafik.
 
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: Jak wypakowa? spakowane grafiki w .exe

Widz? ?e poradnik ?adny, ale powiniene? doda? wzmiank?, ?e wykorzystywanie wyj?tych grafik w celach publicznych (tj. tak?e umieszczanie w internecie) jest niezgodne z prawami autorskimi.

Pozdrawiam
 

Latar

Active User
Joined
Aug 6, 2011
Messages
67
Reaction score
1
Odp: Jak wypakowa? spakowane grafiki w .exe

?wietny poradnik 10/10 Wszystko dobrze wyt?umaczone, piekne screeny w znacznikach.
Pan @up ma nie co racji, chocia? nie do ko?ca. Publikowanie z podaniem autora nie jest przestepstwem/wykroczeniem.
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Jak wypakowa? spakowane grafiki w .exe

Bardzo dobry poradnik na pewno przyda si? wielu ludziom. Dobrze opisane i wyt?umaczone i do tego screeny. ?wietna robota, ale niestety zgodz? si? z Johnson'em mog?e? doda? o tym wzmiank?, bo jednak jest to karalne i wi??e si? z konsekwencjami.
 

Crow1920

Advanced User
Joined
Jun 19, 2012
Messages
391
Reaction score
24
Odp: Jak wypakowa? spakowane grafiki w .exe

moglby ktos zrobic reupload ? bo piszeze tylko premium moze; )
 
Top