What's new

Kilka lat pracy. Opowie??

xZet

Active User
Joined
Jul 21, 2010
Messages
117
Reaction score
4
Age
26
Hej, je?eli trafi?e? tutaj tylko po to, aby obejrze? screeeny, jak?? zapowied? youtubow?, daruj sobie. Jest to dosy? d?ugi opis z projektu kt?ry zacz??em kilka lat temu, tworzy?em w wolnym czasie. Screeny, filmik wszystko b?dzie dopiero na kilka tygodni przed startem kt?rego data przewidziana jest na czerwiec/lipiec. Je?eli wszystko p?jdzie zgodnie z planem.
btw. Reszt? przeczytajcie z przymru?eniem oka ; )

Ok. to mo?e po kolei opisze szczeg??owo jak to si? zacz??o, co zosta?o zrobione, co wyr??nia ten ots od innych, no i dlaczego za?miecam forum syfem nie potwierdzaj?c jego autentyczno?ci chocia? jednym screenem :3

Zacznijmy od ko?ca:

Dlaczego za?miecam forum syfem nie potwierdzaj?c jego autentyczno?ci chocia? jednym screenem

A po co wam dow?d? Na co? Publikacja serwera potwierdzi autentyczno?? moich s??w. Trzymajcie si? jej, to jedynie przedsmak ca?ego g?**a kt?re tworzy?em przez kilka lat

Moja wizja serwera:
S?uchajcie. Hejterzy, u?ytkownicy, rolnicy, politycy. Wszyscy...
Kiedy? brakowa?o mi jednego w OTS niepowtarzalno?ci oraz gry zespo?owej. PVP nigdy nie by?o moj? mocn? stron?, i denerwowa?o mnie ?e TEAM w tibii to g??wnie PVP, Kule,Kule Kule, SD, SD, UhUh itp. Chcia?em co? innego. By gra tutaj przyci?gn??a graczy na dlugi czas, nie na 2-3h. Wiele quest?w wymaga pomocy graczy, (mo?e tw?j team, a mo?e randomy). Przyk?ad;
W pewnym etapie gry dostajemy misje od npc, ?e musimy co? jej przynie??, to co? jest ?atwo dost?pne. Ale dla graczy na ni?szym poziomie, my juz tego zabra? nie mo?emy, jest tego du?o, ludzie b?d? to masowo wyrzuca?. Wi?c co robimy w takim przypadku? Korzystamy z Chatu, KOMUNIKUJEMY SI? jak cywilizowani ludzi z INNYM graczem. i prosimy o pomoc, taka osoba mo?e za to wzi?? kilka golda, a mo?e by? po prostu mi?a, w zamian np, ty pomo?esz jej w innym que?cie jak b?dziesz na wy?szym poziomie ;). Rozumiecie? Chodzi mi o to by gracze znale?li sobie kumpli w grze, z ktorymi mogliby pozabija? bossy, itp.
(No ale lol, jak ni?szy lvl to moge druga posta? zrobi? i lol. ?atwiej) - Nie do ko?ca :D Wbicie poziomu od ktorego zaczyna sie ta zabawa to nie jest poziom 20-30 a bardzeij 70+
-- No ale to ots to b?dzie ?atwo. - A widzisz? Zaskoczy?em ci?. Raty b?d? jak na RL tibii. :)raz na jaki? czas w eventy zwiekszone do 1,5x ;) Ponadto potwory s? silniejsze w stosunku do rl tibi, ekwipunek trudniej dost?pny.
--No ale skoro lol,.... nie mam pyta?.eeem. Trudniej ekwipunek dostepny, to omg z czym bede se chodzi?? A skond hajs se wezme nygga?- Sprzedaj cs'a :D Akuratnie hajs b?dzie mozna zdoby?, b?dzie r?s? na drzewie np. Serio :) Postawi?em na co? czego wcze?niej nie widzialem. We?my sobie np. siekier?. Idziemy do lasu. r?biemy drzewo;) drzewo sprzedajemy u npc w mie?cie
we?my se np. (ITEM) id?my na jagody, jagody sprzedamy u wied?my obok lasu za hajs. Z odrobin? ch?ci znajdziecie sobie zaj?cie na profit. Kt?rego jest DUUU?O. Bedzie was sta? na podstawowy ekwipunek w sklepie. A ten starczy by zacz?? zdobywa? lepszy poprzez Questy, czy exp.
YYY to pefa?pe nie byndzi? b?dzie, i to bardzo przyjemne ;) kilka miejsc jest zrobionych tylko pod pvp. ?miem TWIERDZi? ?e spodoba si? ka?demu :)
Ok. Kupuje itemy w itemshopie chyba w sexshopie. Sexshop nie jest prze?adowany ka?dym itemem. POZA TYM WSZYSTKO MO?NA ZDOBY? W GRZE i to nie z EVENTU a z questu, czy podczas drop?w, a nawet robi?c wyzwania. Wiadomo, czas. Ale uwierzcie mi, zdobycie dekoracji, przedmiot?w nieu?ytkowych, oraz podobnych przedmiot?w wynagrodzi czas bardziej, ni? kupno tych item?w
To czo ty, jak sie utrzyma serwer?- Na mojej kieszeni oraz waszej ;) System dotacji b?dzie otwarty 25/8 nie zmusza nikogo do p?acenia.

Rozumiecie co? z tego? Zabawa ponad pieni?dze. Obiecuje. Robi?em to po to tyle lat,aby zako?czy? swoj? wizj?.

Nie b?d? oczywi?cie wam tu wypisywa? ?e dllki oraz inne ,,BAJERY'' serwera nie jest w stanie zrozumie? te? zosta?y naprawione.


Co zmieni?em, zrobi?em, dlaczego tyle czasu mi to zaj??o
Ohoho. Kompletnie nic, to gotowiec.
Pobra?em czysty silniczek :) Troch? go przebudowa?em:
Usun??em ca?? popier...dolinow? map? :D - Moja jest robiona od zera :) Jeden kontynent, 2 du?e miasta, oko?o 12 pomniejszych, z 30 wysp, 2 wyspy dosy? spore na kt?rych znajduj? si? dosy? poka?ne miasta
Usun??em wszystkich NPC - Doda?em swoich, ka?dy jest wyj?tkowy. Wi?kszo?? z nich ma nam cos do zaoferowania ( Ni?ej czytaj )
Troszk? wzmocni?em moby, doda?em nowe. ( jako? ponad 80 nowych potwor?w) (WA?NE: nie robi?em potwor?w na zasadzie: We? se moba. We? skopiuj jego kod, we? SE zedytuj, We? se nazwij Rotworma: Barack Obama, jeb....utnij mu 100000000x HP, neich b?dzie bossem z kt?rego leci miecz :D )-
Drop z nowych i ze starszych potwor?w zostal zmieniony. jest trudniej. I to nie dzia?a tak ?e w ratach serwera drop wynosi 0.10x% tylko po prostu. Przedmioty maj? wieksz? warto??. Po zabiciu demona nie dropnie nam MPA, Demon niema nawet MPA :D wiec szukajmy.
Najwi?cej czasu poch?on??o mi, zahaczenie... Zahaczenie o moj? wizje, wiele razy robi?em co?, co si? z tym nie zgadza?o, usuwa?em, i robi?em od nowa.

Baza + Strona. = Naprawiona chyba w 99% oraz zabezpieczona.

Macie jakie? pytania jeszcze? ?mia?o, obiecuje wam jednak ?e zastrzegam sobie mo?liwo?c do nieodpowiadania na pytania kt?re s? idiotyczne, nie musz? mie? na nie odpowiedzi :)

POZDRAWIAM

---------- Tre?? dodana o 21:02 ----------

http://tibia.net.pl/threads/560418-Szukam-ekipy-do-projektu-OTS?p=1570581#post1570581

Dodaje osobno link, do ,,rekrutacji" do projektu. Sp?jrzcie na dat? za?o?enia tematu. Sam podj??em si? ostatecznie wyzwania :3
 
Top