What's new

Kody Rabatowe Biznes-HOST

Status
Not open for further replies.
Joined
Oct 10, 2009
Messages
45
Reaction score
0
7AM3-BJJT-TJ8K
S7NY-MBBS-MU7J
BFN5-899T-9ACK
EMNT-9TEW-7TR8
AVBF-R79D-4HRJ

Te 5 kod?w rabatowych mo?na u?y? podczas kupna maszyny w Biznes-host.pl i zamiast 28zl linuxa mo?esz zaplaci? 15zl

---------- Tre?? dodana o 20:27 ----------

Nie wiem cyz dobry dzia? ale ci??ko znale?? odpowiendi.
 

Beztroski

Banned
Joined
Nov 18, 2013
Messages
221
Reaction score
4
Odp: Kody Rabatowe Biznes-HOST

BH to syf nie hosting. Pracuj? tam 18-nasto letnie dzieciaki. Nawet z kodami rabatowymi wychodzi dro?ej ni? w innych hostingach. POLECAM OVH.PL
 

danio4don

Advanced User
Joined
Oct 6, 2011
Messages
233
Reaction score
6
Age
28
Odp: Kody Rabatowe Biznes-HOST

UP a widzia?e? ich ? ?e m?wisz ?e to osiemnastolatki ? i co z tego ?e dro?ej ? dobry hosting wi?c kosztuje proste to ?e np cie nie sta? nie znaczy ?e masz od razu m?wi? ?e hosting zjebany i pracuj? tam 18latki.. takimi komentarzami sam pokazujesz ?e jeste? dzieciak.... a tak wgl to BH dobra firma cho? wole ich drug? stron? (Minthost) :)
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Kody Rabatowe Biznes-HOST

@UP,
Przykro mi ale OVH jest lepsze od BH, niestety.
Aaa i na 2 raz nie odkopuj.

Pozdrawiam.
 

danio4don

Advanced User
Joined
Oct 6, 2011
Messages
233
Reaction score
6
Age
28
Odp: Kody Rabatowe Biznes-HOST

UP a czy ja napisa?em ?e jest lepsze ? chyba nie wi?c nie wiem poco z tym wylecia?e?
 

God Keno

Banned
Joined
Jul 17, 2014
Messages
260
Reaction score
9
Odp: Kody Rabatowe Biznes-HOST

Nie ci?gnij tego tematu, wy?ej napisales ze dobry hosting. Mo?e o to chodzi?o, a w OVH masz za taka cen? 2x lepszego VPS. Ja osobi?cie kupilem kiedy? w mintshost vps do test?w serwera, ale by? on za s?aby haha. Nawet silnika nie mog?em odpali? xd a jak dosta?em ddos to jeszcze gorzej :) i ci?gle si? VPS zacinal, 2 minuty praktycznie.
 

danio4don

Advanced User
Joined
Oct 6, 2011
Messages
233
Reaction score
6
Age
28
Odp: Kody Rabatowe Biznes-HOST

Up to ty chyba tego vps z mintshost nie kupi?e? wszystkie vps ?adnie dzia?aj? nawet na tym najta?szym vps spokojnie ci?gnie a do test?w to kompletnie styka.. fajnie komentowa? i wypisywa? g?upoty jak sie nawet nie mia?o u nich us?ugi
 
Joined
Oct 10, 2009
Messages
45
Reaction score
0
Odp: Kody Rabatowe Biznes-HOST

Nie prawda bo BH ma zabezpieczenia przed UDP dobre a OVH ma ju? UPD zjebane jestem narazie w ovh i mimo tego ,?e mam 2 rdzenie i 2gb ramu to i tak s? lagi naserwerze
 

God Keno

Banned
Joined
Jul 17, 2014
Messages
260
Reaction score
9
Odp: Kody Rabatowe Biznes-HOST

Up to ty chyba tego vps z mintshost nie kupi?e? wszystkie vps ?adnie dzia?aj? nawet na tym najta?szym vps spokojnie ci?gnie a do test?w to kompletnie styka.. fajnie komentowa? i wypisywa? g?upoty jak sie nawet nie mia?o u nich us?ugi

Je?li chcesz to sprawdze poczt? mo?e zapisuj? sie tam rozmowy z live chatu. Mints na prawd? nie polecam :)
 

Kage Shadow

Active User
Joined
Oct 12, 2014
Messages
93
Reaction score
6
Odp: Kody Rabatowe Biznes-HOST

Moim zdaniem BH to strata pieni?dzy , bardzo s?aby hosting no i c?? nie polecam.
 

Niceshot

Active User
Joined
May 3, 2012
Messages
70
Reaction score
0
Odp: Kody Rabatowe Biznes-HOST

Zastanawiam si? nad kupnem dedyka. Nie wiem gdzie najlepiej czy na ovh ? Czy gdzie na oko?o 300 os?b .!
 

Diamondo

New User
Joined
Feb 12, 2015
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Kody Rabatowe Biznes-HOST

Mam dla Was kod polecaj?cy na konta KOD: PTO671H83S dzi?ki kt?remu otrzymasz 20% zni?ki a ja otrzymam 20% twojej wp?aty :)
MyDevil.net to rozbudowane konta hostingowe umo?lwiaj?ce utrzymanie aplikacji, witryn napisanych w wielu j?zykach. Udost?pniaj? ciekawy panel jak i dost?p do konta poprzez SSH!
 
Status
Not open for further replies.
Top