What's new

Książki, dyskusja ogólna.

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Ksi??ki, dyskusja og?lna.

Ja za? ostatnio czyta?em "Verdoom pogromca Tibii 3D". Polecam.

Ja nie polecam. Niby sie ciekawie czyta i jest dosc duzo humoru, posmiac sie mozna. Ale w pewnym momencie po prostu za duzo tego wszystkiego i zaczyna najzwyczajniej w swiecie wkurwiac. Jak by tak bylo to o polowe krotsze to moze...
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Ksi??ki, dyskusja og?lna.

Ja za? ostatnio czyta?em "Verdoom pogromca Tibii 3D". Polecam.

Wtf? Co to jest? Brzmi idiotycznie.

Zmeczylam ponad tysi?c stron Kinga i z czystym sumieniem mog? poleci? "To". Pomimo dlugodci czyta sie przyjemnie i ksiazka nie nudzi (pomijaj?c rozwlekle dialogii, ale to w jego ksi??kach nieuniknione). Dziwie sie, ze nie ksiazka jest raczej malo znana, bo zacne to dzielo.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Ksi??ki, dyskusja og?lna.

Takie pytanie mam, mo?e si? kto? zna akurat :p
Gdzie dostane za darmo jakie? dobre audiobooki? G??wnie mnie interesuj? krymina?y, Coben, Christie, Larsson, Trymand, Nesbo...
Znalaz?em wolnelektury, tam niby jest ok, ale bardzo ograniczony wyb?r, tylko do lektur :/
Jak widz? jakie? ceny pokroju 20-30 z? za audiobooka to wymi?kam.
Zawsze jest chomik, ale transfer te? potrzebny, a na torrentach ci??ko znale?? co? ciekawego. Nawet jak ju? co? jest, to si? ?ci?ga ze dwa tygodnie... Poza tym, no niespecjalnie legalne to jest ;P

Aha, zapomnia?em doda?, interesuje mnie tylko opcja pobrania mp3. Wszelki dost?p online czy co? takiego odpada. Chyba, ?e w ca?ej europie znios? op?aty za internet mobilny xD
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Ksi??ki, dyskusja og?lna.

na pebie jest calkiem spory wybor
 

bogatka1

New User
Joined
Sep 25, 2015
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Ksi??ki, dyskusja og?lna.

Przeczyta?am bardzo du?o ksi??ek, o r??norodnej tematyce.
Od Ba?ni Andersena do ksi??ek Dana Browna.
Ksi??ki Chmielewskiej pomog?y mi po odej?ciu mojej mamy, bo skutecznie odwraca?y uwag? od rzeczywisto?ci.
Ostatnio przeczyta?am Marzyciela Reymonta. J?zio w swych marzeniach poszed? na skr?ty, i sko?czy? tragicznie.
Teraz bardziej interesuje mnie, jak napisa? interesuj?c? fabu?? i jakie uk?ady rz?dz? w marketingu ksi??ek.
 

transport

New User
Joined
Sep 30, 2015
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Ksi??ki, dyskusja og?lna.

A ja polecam ksi??k? "Paj?czyna". W bardzo ciekawy spos?b pokazuje funkcjonowanie S?u?by bezpiecze?stwa
 

nagiksiezyc

New User
Joined
Oct 21, 2015
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Ksi??ki, dyskusja og?lna.

Kroniki ?elaznego druida ;) to takie urban fantasy i nawet s? tam Polskie wied?my :D
 

pawalkozlasz

New User
Joined
Nov 4, 2015
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Ksi??ki, dyskusja og?lna.

Zaczynam w?a?nie czyta? Dziewczyna z poci?gu, mam nadziej?, ?e b?dzie tak fajna jak jej recenzje.
 

grazynaszacka

New User
Joined
Nov 16, 2015
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Ksi??ki, dyskusja og?lna.

Obecnie czytam Z?e Psy, Patryka Vegi, ksi??ka ca?kiem fajna, ale du?o akcji widzia?em ju? w Pitbullu.
 

alicjakapusta

New User
Joined
Nov 20, 2015
Messages
0
Reaction score
1
Odp: Ksi??ki, dyskusja og?lna.

Czytam obecnie o Ameryka?skim Snajperze. Najpierw ogl?da?em film i teraz postanowi?am przeczyta? ksi??k?.
 

arturbober

New User
Joined
Nov 21, 2015
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Ksi??ki, dyskusja og?lna.

Zaczyna czyta? Dziewczyn? z poci?gu, mam nadziej?, ze oka?e si? tak dobra jak o niej pisz?.
 

rolandzelnik

New User
Joined
Dec 9, 2015
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Ksi??ki, dyskusja og?lna.

Czytam ksi??k? pod tytu?em Cichociemni. O polskich skoczkach w czasie II Wojny ?wiatowej.
 

cecyliakaminska

New User
Joined
Dec 11, 2015
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Ksi??ki, dyskusja og?lna.

Ja teraz czytam ksi??k? Zamie? ?nie?na i wo? migda??w Camilli Lackberg. Pierwszy raz czytam ksi??k? tej autorki i na razie jestem zadowolona.
 

Maul

Forum friend
Joined
Dec 25, 2012
Messages
522
Reaction score
44
Odp: Ksi??ki, dyskusja og?lna.

Czyta? kto? "Dolores Claiborne" lub "Misery" autorstwa Stephena Kinga? Warto?
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Ksi??ki, dyskusja og?lna.

Po raz kolejny od?wie?y?em sobie pi?? tom?w Ricka Riordana i cholera, ci?gle Percy Jackson jest ?wietn? ksi??k?.
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Ksi??ki, dyskusja og?lna.

Misery propsuje, swietna ksiazka i obowiazkowa pozycja dla kazdego, kto ceni Kinga.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Ksi??ki, dyskusja og?lna.

Ostatnio przeczyta?em kontynuacja historii Revana z gry Star Wars :Knights of The Republic. Polecam ksi??ki z serii The Old Republic. Tym bardziej, ?e macie niewi?cej przedstawione jak wygl?da historia naszych bohater?w, gdy zaczniecie gre w Swtor.
 

mariolakonik

New User
Joined
Dec 16, 2015
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Ksi??ki, dyskusja og?lna.

Ja obecnie czytam ksi??k? Dziewczyna z poci?gu. Jestem na 20 stronie, zapowiada si? ca?kiem ciekawie.
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Ksi??ki, dyskusja og?lna.

zm?czy?am ksi??k? o cudownym tytule "Gdzie si? podzia?y dziewcz?ta" autorstwa Lenny Lehtolainen. Naprawd? zm?czy?am t? ksi??k?... Ani akcja nie porywa, ani j?zyk, kt?ry jest komicznie sztuczny (nie wiem, czy to wina t?umacza, czy te? taki urok pisarki). Do teraz dziwi? si?, ?e Rebis wypu?ci? co? takiego.

Mia? kto? z Was do czynienia z t? ksi??k?, autork? albo ca?a seri? o nazwie "linia kryminalna"?
 
Top