What's new

Lagi na ka?dym OTS

Status
Not open for further replies.

Hawks

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
378
Reaction score
28
Witam,

nie wiem czemu ale mam lagi na ka?dym OTS, na jaki nie wejde i liczba FPS'?w nie przekracza 20. Mam directX 9c. W tibi mam ustawione na directx9 i liczba klatek wynosi 60.
 
B

Budzik

Guest
spr?buj na directX 5 lub openGL wi?cej pomys??w nie mam. Chociarz jak chce sobie zrobi? tak ?ebym mia? du?o klatek to wejdz na directX 5 zmniej do jak najmniej i daj directX 9 i daj na max. Je?eli to nie podzia?a to nie wiem.

ja nie rozumie co wy macie tak malo tych klatek ja mam zawsze 100+ najwi?cej ile mia?em to 300+(320 co?)
 

Jack

Senior User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
931
Reaction score
59
Age
30
Tak spr?b?j OpenGl ja tak zrobi?em i mia?em dobrze, ale musisz zobaczy?.
 

Hawks

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
378
Reaction score
28
Affff, zapomnia?em doda?. Ja bawi?em si? ju? ustawieniami w tibi ; )OpenGL itd., klatki.
 

Jack

Senior User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
931
Reaction score
59
Age
30
Nic nie zrobisz. Musisz i?c do dostawcy Twojego neta i wykupi? zewn ip 5zl kosztuje
 
G

Gudio

Guest
Nic nie zrobisz. Musisz i?c do dostawcy Twojego neta i wykupi? zewn ip 5zl kosztuje

Jak si? nie znasz, po co komentujesz?
Je?eli posiada internet w sieci LAN i ma te wewn?trzne IP, to lagi nie maj? nic do rzeczy... Zewn?trzne IP w LANie s?u?y wy??cznie do mniejszych kolejek w p2p, rapida, oraz trzymania serwera. Lagi nie maj? nic wsp?lnego do Tibii.

@Autor
Daj sobie FPS na po?ow?, i directx 5
 

Easus

New User
Joined
Jul 8, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Ja osobscie polecilbym ci zmienic priorytet na Wysoki lub przynajmniej ponad normalny. Robisz to tak: Alt+Ctrl+Del i tam gdzie jest twoj ots w zadaniah klikasz prawym na niego i przejdz do procesu. Nastepnie klikasz prawym na proces wciskasz ustaw prorytet > wysoki lub ponad normalny (jesli masz slabego kmpa). Mam nadzieje ze pomoglem.
 

kolekrks

Active User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
81
Reaction score
13
Witam,

nie wiem czemu ale mam lagi na ka?dym OTS, na jaki nie wejde i liczba FPS'?w nie przekracza 20. Mam directX 9c. W tibi mam ustawione na directx9 i liczba klatek wynosi 60.
A jakie masz ??cze internetowe? Powiedz, ?e np 128kb/s wtedy nie dziwi?o by mnie to.
 

zajacmp3

Active User
Joined
Jun 27, 2008
Messages
134
Reaction score
7
Mo?liwe ?e masz tak zapchanego kompa programami i innymi rzeczami ?e zmula ^^
Je?eli dawno nie robi?e? formata to bardzo polecam go ^^
Oczywi?cie je?eli s?dzisz ?e tw?j sprz?t nie powinien mie? problem?w z tib? :}
 
B

Budzik

Guest
Lol to wogule nie zalerzy od neta ja mam do dupy neta a jak da?em szybszego to mi sie nic nie zmieni?o albo masz za bardzo zapchanego kompa albo zadu?o na?ci?ganych trojan?w i innych pierdu? i tak samo jak pan up polecam formata:p
 

Mitnick8

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
140
Reaction score
9
Mo?e masz taki sam problem jak ja...
Gdy gram na RL wszystko jest ok.. gdy jednak si? przerzuc? na OTS, zaczyna si? ci??.. nie wiem czym to mo?e by? spowodowane :(
 
B

Budzik

Guest
Zkoro na otsie wam nie dzia?a a na rl dzia?a to m?ecie mie? co? z ip changerem
Albo gracie na inny klijencie tibi i te? mo?e by? zpieprzony jakie macie ip changery
 

Hawks

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
378
Reaction score
28
Odp: Lagi na ka?dym OTS

Po prostu mia?em kurz na procesorze. Odkurzy?em kompa i po problemie ; ))
 

Andzia

Ale ze mnie krejzolka;*;*
Joined
Apr 5, 2008
Messages
327
Reaction score
54
Age
25
Odp: Lagi na ka?dym OTS

Wi?c zamykam. <znaczkuffsto>
 
Status
Not open for further replies.
Top