What's new

Laptop dla gracza

Alternator

New User
Joined
Oct 3, 2016
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Laptop dla gracza

Czy tak po prostu, bo mog?em? :p

Wi?kszo?? os?b si? nie mie?ci na samym SSD GTAV+Wither3+... i ju? ca?y zaj?ty ;)

Akurat ja poprosi?em o opcje 1 tb hdd

To nie wstawiaj linku do innego wariantu ni? kupi?e? :p

oraz jak?? wyjeban? w kosmos kart?, najlepiej NVIDII pod procesor intela. Nie zadowolisz si? wybieraj?c jeden model, zawsze b?dzie konkurencyjny produkt, kt?ry nie b?dzie dawa? ci spa?, i b?dziesz m?wi?: "Dlaczego ja nie wzi??em tego obok."

na bogato tylko nie ka?dego sta? ;)
 
Last edited:

neomarek

Banned
Joined
Apr 14, 2016
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Laptop dla gracza

ja bym postawi? na y700 + ssd. 17" bo mo?na dwa dyski sobie wpi?? lub 15" msata + hdd al b?dzie dro?ej wtedy.
 

kurier7

New User
Joined
Jan 17, 2017
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Laptop dla gracza

Nie kupujcie laptopa do gier. Ludzie przecie? laptopy nie s?u?? do gier chyba, ?e chcesz gra? w pasjansa. ?eby kupi? laptop do gier trzeba wyda? ogromne pieni?dze. I dodatkowo te ci?g?e problemy z nagrzewaniem si? i roz?adowanym laptopem. Je?eli macie od 6 ty? w g?r? to mo?ecie szukacie jakiego? laptopa do gier ale w innym przypadku tylko wyrzucicie kas? do ?mieci.
 

Alternator

New User
Joined
Oct 3, 2016
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Laptop dla gracza


Ju? nie przesadzaj zaraz b?d? modele z GTX 1050 Ti (wydajniejsze ni? te na PC). Niestety nie wszyscy siedz? ca?y czas w domu, niekt?rzy pracuj? na wyjazdach lub siedz? w akademikach i potrzebuj? mobilnego.
 

enibiaots

User
Joined
May 31, 2016
Messages
41
Reaction score
0
Odp: Laptop dla gracza

NzUrge.png
 
Top