What's new

Lech Pozna?-Udinese Calcio

Status
Not open for further replies.

Moking

Advanced User
Joined
Aug 7, 2008
Messages
206
Reaction score
9
Dzi? czyli 26.02.08 o godzinie 20.45 odb?dzie si? mecz 1/16 pucharu UEFA z udzia?em dru?yny z Poznania.
Jak wiemy pierwszy mecz zako?czy? si? szcz??liwym dla Lecha wynikiem 2:2,dzi?ki czemu dru?ynie Udinese staczy tylko bezbramkowy remis 0:0.Franz(Franciszek Smuda) nie wyklucza nawet tego, ?e o awansie decydowa? b?d? rzuty karne. Na ostatnim treningu przed wylotem do Udine strzelanie jedenastek pilnie ?wiczyli Semir Stili?, Hernan Rengifo i Jakub Wilk.Ja osobi?cie w?tpie,?e mecz zako?czy si? bezbramkowo.Szcerze m?wi?c szanse Lecha nie s? wielkie,lecz gdy zagraj? oni tak jak ostatnie 30 minut na Bu?garskiej zwyci?stwo mamy w kieszeni.
Ja jako kibic z ca?ego serca wierz? w moj? dru?yn?.
Ciekawi mnie bardzo jakie szanse wy dajecie dru?ynie z Poznania.
Pozdrawiam.
/Moking

#Shiva
Nom,te? mam tak? nadzieje,ale raczej Franz nie b?dzie chia? go nara?a? na powr?t kontuzjii.

#Envim
@up
Dok?adnie
Jednym zdaniem Musza dac z siebie wszystko zeby wygrac i jeszcze wiecej zeby wygrac efektownie... :D
Heh,jak dla mnie nie maj? gra? efektownie,starczy skutecznie :)
 
Last edited:

Shiva1

Active User
Joined
Sep 2, 2008
Messages
135
Reaction score
22
Odp: Lech Pozna?-Udinese Calcio

Je?eli Stilic, Lewandowski, Murawski i Arboleda zagraj? na miar? swoich mo?liwo?ci to Lech powinien powalczy?. Mam nadziej?, ?e J. Wilk nie zagra, bo to co on robi na tym boisku jest po prostu ?mieszne. Moim zdaniem najgorszy zawodnik na boisku w pierwszym meczu.

Co? s?ysza?em, ?e Peszko ma uraz i jego wyst?p nie jest do ko?ca pewny, mam nadziej?, ?e jednak zagra... :cool:
 

envim

User
Joined
Dec 6, 2008
Messages
39
Reaction score
1
Odp: Lech Pozna?-Udinese Calcio

@up
Dok?adnie
Jednym zdaniem Musza dac z siebie wszystko zeby wygrac i jeszcze wiecej zeby wygrac efektownie... :D Fajnie by by?o zeby Peszko zagral jestem jego fanem :D podoba mi sie jego gra :)
Zycze im tego zeby bramka przeciwnik?w nie by?a zaczarowana jak w poprzednim meczu. :D
Licze na zwyciestwo!!
 

Lakis

Advanced User
Joined
Oct 17, 2008
Messages
226
Reaction score
9
Odp: Lech Pozna?-Udinese Calcio

No trzymam mocno kciuki za naszych kolegow z poznania :]
typuje 2:0 dla lecha czyli ogulnie 4:2 :]
Pzdr z Lubina :]
w Udine ile bedzie wiary lecha ? Pare tysi na bank jedzie mam nadzieje ;]
 

Rabbitator

Active User
Joined
Jan 10, 2009
Messages
80
Reaction score
1
Odp: Lech Pozna?-Udinese Calcio

Dla mnie Lech pechowo zremisowa? z Udine. Mieli szanse wygra? .Na ale nie mo?na ca?y czas gdyba?. Na pewno wida? by?o w 1 meczu brak Peszki. Wilk nie gra? ?le bo gdyby strzeli? gola(za miast w s?upek) m?wiliby?cie inaczej. Udinese no nie jest jakie? B?g wie co i Lech ma WIELKIE SZANSE WYGRA?.Udine jak ju? jest poziomem zbli?one do Kolejorza a nawet s?absze- kondycyjnie.Nie wiem jak to b?dzie wygl?da? (w Udine b?dzie chyba gra? Di Natale ) ale jestem dobrej my?li.
 

Xinx

Senior User
Joined
Jun 17, 2008
Messages
712
Reaction score
127
Age
31
Odp: Lech Pozna?-Udinese Calcio

S.Peszko na 100 % nie zagra.Niepewny jest r?wnie? wyst?p R.Lewandowskiego kt?ry nieuczestniczy? we wtorkowym treningu.Karnych raczej nie b?dzie.Nie wie?? (cho? niewykluczam) ?eby rewan? sko?czy? si? remisem 2:2.Jako i? jestem ?yciowym pesymist? stawiam na to ?e...Z pocz?tku Lech strzeli po rzucie ro?nym (najs?absze ogniwo Udinese) i w 90+4 minucie stracimy gola...

J.Wilk gra dobrze i niewiem czego Shiva chcesz od niego.

Pozdrawiam,
Xinx.
 
Status
Not open for further replies.
Top