What's new

Logo serwera

Status
Not open for further replies.

God Keno

Banned
Joined
Jul 17, 2014
Messages
260
Reaction score
9
Cze??,

Prosz? o zrobienie napisu Karmia-WAR.net. Kolorystyka czarno czerwona, napis taki ?eby zmie?ci? si? na ?rodek do zapowiedzi w forum. Dzi?kuje.
 

God Keno

Banned
Joined
Jul 17, 2014
Messages
260
Reaction score
9
Odp: Logo serwera

Za g?upi napis? Nie o?mieszaj si?. Je?li nie Ty, to kto? inny to zrobi za darmo.
 

God Keno

Banned
Joined
Jul 17, 2014
Messages
260
Reaction score
9
Odp: Logo serwera

Nie to nie, nie zmuszam Was do robienia napisu.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Logo serwera

Sorry, ze ci nie pomoge, ale na grafice sie nie znam. W ktoryms tam temacie gdzies mozesz zobaczyc moj post z moimi napisami dwoma, jak ci sie spodobaja to pisz, cos zrobie. Ale watpie, ze komus sie moga spodobac.
W kazdym razie, jesli chodzi o grafike... Musisz zrozumiec jedno.
Niby tylko prosty napis do zrobienia w 5 minut. Ok, ale jak by to byl prosty napis to bys go zrobil sam.
W grafice nie placisz za to, ze sie napis wykonuje 5 minut. Musisz placic za to, ze ktos sie uczyl ten napis robic przez 10, 20 czy 50 godzin i tylko dzieki temu teraz potrafi go zrobic w 5 minut, a ty nie. Dlatego jesli chcesz zeby ktos cos dla ciebie zrobil i uwazasz, ze powinno byc za darmo, bo to tylko prosta rzecz ktora zajmuje 5 minut, to zrob to sam, poswiecisz wtedy kilka ladnych godzin zeby sie tego nauczyc. A jak sam robic nie chcesz to plac.
Proste jak budowa cepa.
W sumie nie tylko w grafice tak jest. Ze wszystkim jest tak samo. Ktos kompletnie zielony w skryptowaniu prostego questa bedzie meczyc 3 godziny, a zanim to ogarnie w pelni to bedzie takich musial zrobic 10. Ktos kto juz ogarnia zrobi tego questa w 5 minut. Niby tak, prosty skrypt czy dwa na pare linijek, wiec dlaczego ma ktos dobremu skrypterowi placic? Wlasnie dlatego, ze on tez kiedys musial zrobic tych skryptow kilkanascie i kazdy zajmowal mu duzo wiecej czasu niz te 5 minut, wlasnie dzieki temu teraz moze zrobic tego questa w 5 minut i wlasnie za to placisz, a nie za to, ze robota zajela 5 minut i byla stosunkowo prosta dla zleceniobiorcy.

Ehh... Mam nadzieje, ze w jakis sposob wytlumaczylem to co mam na mysli i ktos to ogarnie xD
 

God Keno

Banned
Joined
Jul 17, 2014
Messages
260
Reaction score
9
Odp: Logo serwera

Zrozumia?em przes?anie twojej wypowiedzi, ale ja sadze inaczej - kiedy? mia?em kilku znajomych grafik?w, dla kt?rych zrobienie glupiego napisu to by?a minuta. Dlatego sadze, ze nie ma sensu p?aci? za napis, kt?ry mog? wykona? poprzez ?ci?gni?cie photoshopa i kilku styli. Po prostu, nie chce mi si?, i prosz? o to kogo? z forum. Mo?esz zrobi? napis, jak b?dzie ok to go wykorzystam.
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Logo serwera

Zrozumia?em przes?anie twojej wypowiedzi, ale ja sadze inaczej - kiedy? mia?em kilku znajomych grafik?w, dla kt?rych zrobienie glupiego napisu to by?a minuta. Dlatego sadze, ze nie ma sensu p?aci? za napis, kt?ry mog? wykona? poprzez ?ci?gni?cie photoshopa i kilku styli. Po prostu, nie chce mi si?, i prosz? o to kogo? z forum. Mo?esz zrobi? napis, jak b?dzie ok to go wykorzystam.

Za lenistwo si? p?aci.
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: Logo serwera

Logo to nie napis..
Ja moge ogarnac za 10 zl cos w stylu tego logo: co masz przy kazdym poscie z boku;)
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Logo serwera

Za g?upi napis? Nie o?mieszaj si?. Je?li nie Ty, to kto? inny to zrobi za darmo.

Skoro masz czas stawia? wujowe serwery z teleportami to i napis sobie sam zrobisz za darmo.
 

Clean-Sector

Senior User
Joined
May 13, 2012
Messages
1,253
Reaction score
53
Odp: Logo serwera

Nie chcesz p?aci?? w 100% cie rozumiem.

Napisz na albo u?yj:
 

Baabuseek

Advanced User
Joined
Aug 17, 2008
Messages
449
Reaction score
45
Odp: Logo serwera

97846680231497994075.png
 
Status
Not open for further replies.
Top