What's new

-Całość Ma?a mapka nigdy wcze?niej nie udost?pniana

Sco

Senior User
Joined
Mar 6, 2011
Messages
551
Reaction score
62
Sprawd?cie du?a nie jest.
To mia?a by? g??wne miasto - celowo takie ma?e, jest podaj?e 7 domk?w depo i budynek taki o.
Podziemia zajebane od fluosa, ale on kiedy? udost?pni? te podziemia gdzie?. Bardzo za nie dzi?kuje.


Plik otbm zgodnie z regulaminem nie daje skanu, jak potrzebujecie to niech moderator to zrobi.

Download


---------- Tre?? dodana o 10:11 ----------

Dodam, ?e na mapie wbijali?my z ekip? ponapierdala? si?, w sumie nie?le by?o.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Ma?a mapka nigdy wcze?niej nie udost?pniana

Ja nie rozumiem. Jak mo?na wrzuca? cokolwiek na tak chujowe hostingi? Jak wy to w og?le znajdujecie? W google wpisujecie "najchujowszy istniej?cy hosting na kt?ry mog? wrzuci? map? ?eby wkurwia? ludzi kt?rzy pr?buj? pobra?"? Bo innej opcji tutaj nie widz?...
 

Sco

Senior User
Joined
Mar 6, 2011
Messages
551
Reaction score
62
Odp: Ma?a mapka nigdy wcze?niej nie udost?pniana

hahahaha
daj hosting to wrzuce

---------- Tre?? dodana o 10:11 ----------

kiki ty chuju
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Ma?a mapka nigdy wcze?niej nie udost?pniana

Wrzucaj? na jakie? speedyszery i inne megachujstwa a potem chuj z tego jest. I jeszcze nie potrafi? zrozumie? o co chodzi.
Jak ju? gdzie? wrzucasz, to polecam jak?? sensown? du?a firm?, kt?ra b?dzie za p?? roku jeszcze dzia?a?. Bo to co proponujesz, pewnie nie b?dzie.
Ju? mega.nz jest pewniejsze - chyba, ?e fbi ?ci?gnie xD

A nie jakie? megawrzuty gdzie trzeba czeka? na download i w dodatku si? nie da pobra? w moim przypadku (nie wiem czy adblock blokuje, czy w najnowszym chrome nie dzia?a ta strona, jebie mnie to, nie interesuje mnie to na tyle, ?eby si? stara? ?ci?gn?? za wszelk? cen?).

Albo jak nie to, to jest pierdyliard porz?dnych chmur kt?re udost?pniaj? przestrze? dyskow? za free. We? dropboxa, google drive, one drive, cokolwiek... Masz tam troch? tego miejsca za free, na mapy starczy spokojnie, bo chyba nie masz zamiaru dopierdala? 10GB map? :p Masz tam miejsce, pobiera? mo?na bez limit?w, bez czekania, bez problem?w, bez kont, za darmo. Mo?esz zarz?dza? tymi plikami, uk?ada? je jak chcesz, udost?pnia? linki do folder?w a nie tylko plik?w. I przede wszystkim, firma taka jak google nagle z pizdy nie zniknie (co si? sta?o z jak?e popularnym niegdy? speedyshare, czy troch? mniej tutaj, ale og?lnie rapidshare. Albo 50 hostingami kt?rych nazw nikt nie pami?ta, ale linki do takich si? tu na forum znajd?).

I co kurwa. Tak ci??ko wrzuci? w jakie? sensowne miejsce w kt?rym to wszystko dalej b?dzie dost?pne zawsze wsz?dzie i dla ka?dego?
Trzeba si? wpierdala? w pierwszy wynik z google po zapytaniu "najbardziej zjebane hostingi plik?w na ?wiecie"?
Nie trzeba.

Jakie? kurwa pobieraczki, mega wrzuty, wrzuty, chuje muje, zapiski, uploadingery, cipkery... Jeszcze kurwa na chomika wrzu? te? b?dzie fajnie.


BTW. Na forum jest co? takiego jak za??czniki. Wiem, ?e zjebane i tutaj jest system z przed 20 lat z ograniczeniami, ale zawsze to lepsze ni? jakie? g?wno typu tego co wybierasz.

---------- Tre?? dodana o 12:11 ----------

Sco ty chuju
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Ma?a mapka nigdy wcze?niej nie udost?pniana

/ np.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Ma?a mapka nigdy wcze?niej nie udost?pniana

Mega.nz dzia?a spoko, jest Google Drive, One Drive, dropbox.
 

Schtty

User
Joined
Oct 30, 2014
Messages
19
Reaction score
0
Odp: Ma?a mapka nigdy wcze?niej nie udost?pniana

reupload

---------- Tre?? dodana o 04:11 ----------

nie to ze jestem leniwy - na meganz nie dodam bo trzeba sie rejestrowac
 

zainox

New User
Joined
Jan 16, 2014
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Ma?a mapka nigdy wcze?niej nie udost?pniana

reup please
 
Top