What's new

Malware vb

Status
Not open for further replies.

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Malware vb

Koleg?w sobie nie szukaj, by?e? fajny do czasu a? Ci co? odjeba?o, t?umacz? Ci ?e jest wiele spraw na kt?re admin ma wy*ebane, wi?c czemu nagle mia?by si? t? spraw? zaj?? a inne ola?? No i to jak pisali?my ?e to forum to syf, a ludzie to debile co sam potwerdzi?e? a nagle ostrzegasz tych "debili" przed jakim? z?o?liwym wirusem, wsp??czuj? osobom, kt?re Ci pomagaj? robi? serwer, by? mo?e za jaki? czas im wr?ci rozum do g?owy to olej? robienie z Tb czegokolwiek. Cham si? z Cb zrobi? i tyle, nie pozdrawiam.
 

Glombersik

github.com/glombers
Joined
Oct 21, 2013
Messages
502
Reaction score
33
Odp: Malware vb

Po co si? tu wypowiadasz jak nie masz nic do dodania w w zwi?zku z tematem ? Co masz na my?li ?e mam nasrane w baniaku s?ucham
 
Last edited:

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Malware vb

No chyba jednak co? wnios?em bo wi?cej tu czasu sp?dzam zapewne od Cb, no chyba ?e powr?ci?e? na sta?e, no i jeste? debilem co t?umacz? to Twoje posty. Tutaj ko?cz? rozmow? z Tb bo jeste? za g?upi ?eby wgl co? do Cb dotar?o.
 

Glombersik

github.com/glombers
Joined
Oct 21, 2013
Messages
502
Reaction score
33
Odp: Malware vb

nagle ko?czysz rozmow? ? Ciekawe co? cie boli ? Zapytam jeszcze raz Co masz na my?li ?e mam nasrane w baniaku s?ucham

---------- Tre?? dodana o 23:02 ----------

kim jest taka osoba jak TY siedz?ca na forum wypowiadaj?ca si? nie na temat wmawiasz mi co? i nie masz argument?w.
Por?wnajmy ty siedzisz na forum i gadasz g?upoty w ka?dym temacie tak jak w tym.
Ja siedz? na tym forum z pasji robi? co? dla ludzi tu masz dowody . ma?o ?

A ty siedzisz jak ten nieudacznik na forum i co te? mam napisa? ?e ka?dy to wie. Nie musz? bo tak jest. Co jeszcze mi zapodasz ?e co jeszcze ka?dy wie na m?j temat ? S?ucham mi?o mi ?e ze mam takie prospsy
 
Last edited:

DJ Mrozu

Senior User
Joined
May 19, 2009
Messages
1,003
Reaction score
19
Odp: Malware vb

Cze??, ja bym si? chcia? tylko odnie?? co do przegl?darek, mianowicie tutaj chodzi o certyfikat SSL, kt?rego tu po prostu nie ma jak i na wielu stronach. To dotyczy tylko przegl?darek, z reszt? nie wiem jak jest.
30327709440984727400.png
 

Glombersik

github.com/glombers
Joined
Oct 21, 2013
Messages
502
Reaction score
33
Odp: Malware vb

Certyfikat ssl nie ma nic do rzeczy to chodzi o domen?. SSL mo?emy sobie wyrobi? za free. Chrome klasuj? t.net.pl jako z?o?liw? domen? dlatego ?e za du?o razy wykry?o wirusa przy pobieraniu plik?w.
 

DJ Mrozu

Senior User
Joined
May 19, 2009
Messages
1,003
Reaction score
19
Odp: Malware vb

No ale ja si? odnosz? do tego co pokazywali?cie tu:
f4f1df0217ef4a639bbbcaad2ec86b93.png

duVGlvU.png
 

Glombersik

github.com/glombers
Joined
Oct 21, 2013
Messages
502
Reaction score
33
Odp: Malware vb

o to ssl nie nie ma nic do tego bo ssl to port 443 i szyfrowanie a port 80 to zwyk?a k?uda ! a tu mamy komunikat nie bezpieczny wi?c o co ci chodzi ?
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Malware vb

Z racji tego, ?e macie kr?tk? pami?? to przypomn? kilka fakt?w - [MENTION=15475]Eturl[/MENTION] i [MENTION=408163]Ciamciaj Bigos[/MENTION] nie maj? pe?nego dost?pu do forum (do plik?w na serwerze). Maj? jedynie panel administracyjny, kt?ry i tak jest okrojny z opcji. Nie s? wi?c w stanie zrobi? czegokolwiek w kwestii technicznej, czy to z takimi wirusami czy z filestorem czy edycj? post?w. Osoba, kt?ra jest za to odpowiedzialna (jako u?ytkownik forum) to [MENTION=401531]Pico[/MENTION]. W?a?ciciele wraz z tymi, kt?rzy to forum "serwisuj?" maj? szczerze gdzie? to czy s? b??dy czy nie i s? g?usi na pro?by pomocy. A jak ju? odpowiedz? to i tak nic nie robi?. Je?li zale?y Wam na tym ?eby to forum normalnie chodzi?o to kontaktujcie si? z oraz . Mo?e jak u?ytkownicy zaczn? narzeka? to co? im si? odwidzi i chocia? podstawowe b??dy naprawi?, bo do tej pory administracj? forumow? zlewaj? ca?kowicie w takich kwestiach.
 

Glombersik

github.com/glombers
Joined
Oct 21, 2013
Messages
502
Reaction score
33
Odp: Malware vb

Ale po co tak na czerwono nie mo?na normalnie ?. Doprowadzi?o do to tego ?e ?e domena tibia.net.pl jest wkrywana przez chrome jako z?o?liwa. I to my mamy u?ytkownicy mamy si? kontaktow?? z dostawc? ? Gratuluj? podejscia. Kto ma narzeka? te 20 os?b? jedyne co pozosta?o to ten temat. i ratowanie nowych u?ytkownik?w .
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Malware vb

Ale po co tak na czerwono nie mo?na normalnie ?. Doprowadzi?o do to tego ?e ?e domena tibia.net.pl jest wkrywana przez chrome jako z?o?liwa. I to my mamy u?ytkownicy mamy si? kontaktow?? z dostawc? ? Gratuluj? podejscia. Kto ma narzeka? te 20 os?b? jedyne co pozosta?o to ten temat. i ratowanie nowych u?ytkownik?w .
Mo?esz zrozumie? jak i inni obecni tutaj na tym forum, ?e indata/domenomania nie reaguje na maile od admin?w? Nic z tym nie robi? mimo, ?e wiedz? o tych b??dach. Wi?c mo?ecie sami spr?bowa? pisa? do nich, mo?e jak dostan? kilkadziesi?t maili to sie ogarn?.
 

Eturl

We shall know no fear!
Joined
May 21, 2008
Messages
2,280
Reaction score
463
Age
32
Odp: Malware vb

Nie pierwszy i nie ostatni raz taki komunikat widz?. Prawie za ka?dym razem ten alarm podnosi?y reklamy dodawane przez w?a?ciciela. Reklamy te przechodzi?y przez serwery, kt?re by?y w?a?nie zg?oszone jako strony rozpowszechniaj?ce z?o?liwe oprogramowanie.
Co do dost?pu do forum to ju? widz?, ?e wszystko zosta?o powiedziane. Mog? doda? jedynie tyle, ?e mia?em okazj? przeskanowa? ca?? zawarto?? serwera i co ciekawe znalaz?em jeden plik (backdoor, panel), kt?ry zosta? uznany za szkodliwy(niew?tpliwie taki by?).


Oto co wskazuje google (pierwsze zdanie jest kluczowe):

O3RAQnh.png
 
Status
Not open for further replies.
Top