What's new

-Średni Masz IP wewnetrzne w neostradzie z powodu routera? Daje rozwiazanie!

Arelies

User
Joined
Mar 28, 2010
Messages
48
Reaction score
4
Witajcie!
Je?eli macie problem ze stawianiem swoich OTS na w?asnym komputerze, tylko i wy??cznie z powodu IP Wewn?trznego poniewa? macie router, nic prostszego! Aby rozwi?za? ten problem musicie pogrzeba? w ustawieniach routera, nie nara?ajcie si? na koszty kt?re chce neostrada za niby zewn?trzne IP, poniewa? w?a?nie takie macie, je?li zap?acicie neostradzie i tak nie b?dzie to dzia?a? poniewa? nic Wam oni z tym nie zrobi? siedz?c za biurkiem u siebie.


UWAGA! PORADNIK DOTYCZY OS?B KT?RE MAJ? IP WEWN?TRZNE W NEOSTRADZIE Z POWODU TAKIEGO I? POSIADAJ? ROUTER! NINIEJSZ? KONFIGURACJ? POKAZUJE NA ROUTERZE FIRMY EDIMAX MODEL AR-7084gA!


Klikamy kolejno
50943837.png
,
32265841.png
,
71455807.png
.

Nast?pnie je?eli nie mamy w??czonego widoku klasycznego naciskamy po lewej stronie:

50337166.png



Otwieramy:

56771842.png



Podgl?damy stan po??czenia lokalnego:

47215203.png



Z okienka dialogowego kt?re nam wyskoczy?o zapisujemy na karteczce to co zakre?li?em czerwonym kolorem, za? to co jest zaznaczone kolorem niebieskim wpisujemy w przegl?darce w ten spos?b:
Code:
http://IPzaznaczoneNAniebiesko/
U mnie:
Code:
http://192.168.2.1/

38132529.png



Na tym obrazku wida? jak to wpisa?em (zaznaczone na niebiesko). Dalej domy?lnie wpisujemy:
Login: admin
Has?o: 1234
UWAGA! S? to domy?lne warto?ci nowego routera EDIMAX AR-7084gA!

29396930.png



Teraz kolejno na stronie ustawie? routera otwieramy zak?adki zaznaczone na zielono:

10ad.png



Teraz najwa?niejsza cze?? ustawie?! W polu zaznaczonym na zielono przepisujemy wszystko wed?ug wzoru opr?cz Local IP Address! W?a?nie tam wpisujemy IP z karteczki!

11ap.png



Tabelka powinna si? tak w?a?nie uzupe?ni?:

12aq.png



Teraz zrestartujemy router. Klikamy kolejno zak?adki z zielonych p?l zaznaczonych na obrazku:

13am.png



Uka?e si? nam napis: Prosz? czeka? na zako?czenie restartu.

14aw.png



Nast?pnie zobaczymy: Restartowanie zako?czone.

15aih.png



Na koniec wchodzimy na stone .

16at.png



IP w ramce jest to nasze IP Zewn?trzne, poprzez kt?re b?d? ??czy? si? gracze z internetu. Za? my musimy si? ??czy? poprzez 127.0.0.1 lub IP zapisane na karteczce.

Mam nadzieje ?e Wam pomog?em. Pozdrawiam, Erwin!
 

Rarzillo De Bonzo

Senior User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
726
Reaction score
27
Odp: Masz IP wewnetrzne w neostradzie z powodu routera? Daje rozwiazanie!

Mam pytanie ja zrobi?em wszystko tak samo jak ty ale jest 1 problem gdy wchodz? na acc(moje ip z whatismyip) to ukazuj? si? pol? u?ytkownik i has?o i niewiem co mam zrobi? aby gracze mogli wchodzi? na acc i zak?ada? konta? U?ywam webserva
 
Last edited:
Top