What's new

?mieszne sytuacje ze szko?y

B

Budzik

Guest
piszcie tu co ?miesznego si? wam przytrafi?o w szkole ok to ja zaczn?:

babce spad?a ksi??ka i nagle m?wi:
-kto mi zwali?

a to jak by?em w drugiej klasie podstaw?wki:
id? korytarzem po?lizn??em si? i wo?nego podkosi?em w dodatku mnie goni?, ale nie z?apa?;)
 
D

Dacomos

Guest
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Pami?tam jakby to by?o dzi? ;]
W 3 Gimnazjum, w trakcie lekcji, nauczycielka Chemii poprosi?a mnie i koleg?, ?eby?my przynie?li jakie? ksi??ki z jej sali pi?tro ni?ej. Dostali?my klucze. Kumpel wszed? pierwszy a ja oczywi?cie stan??em na zewn?trz, trzyma?em drzwi i nie pozwala?em mu wyj??. (To by?y zwyk?e ma?e drzwi, nie takie zrobione z po?owy drzewa jak w niekt?rych szko?ach). W ko?cu kumpel si? w?ciek? i z ca?e? si?y komp?? w te drzwi. Wylecia?y z zawias?w, a mnie sporo cofn??o. I tu najgorsze.
Huk by? straszny, wi?c nauczyciele ze wszystkich klas na pi?trze zacz?li wychodzi?, ?eby sprawdzi? co si? sta?o, a ja sta?em jak debil na ?rodku korytarza z drzwiami w r?ku i nie wiedzia?em co mam zrobi? ;p
Dalszego ci?gu nie opowiem bo to zbyt traumatyczne prze?ycia ?eby si? nimi dzieli?.
 

Piotrek1474

Advanced User
Joined
Sep 13, 2008
Messages
193
Reaction score
5
Age
32
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Na trzecim roku studiach kole?ka potkn??
si? o krzes?o nauczycielki i musia? jecha?
do szpitala,poniewa? mia? po?amany nos.
Nast?pnie w szpitalu zapytali si? kto mu
to zrobi? a ona odpowiedzia?a to jego kolega.

Wiem to w?a?nie od tego kt?ry si? potkn??

Ja na miejscu tego kolesia wezwa? bym t?
szanown? pani? magister do s?du
icon4.gif
 

FMA

Advanced User
Joined
May 18, 2008
Messages
488
Reaction score
11
Age
22
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Na trzecim roku studiach kole?ka potkn??
si? o krzes?o nauczycielki i musia? jecha?
do szpitala,poniewa? mia? po?amany nos.
Nast?pnie w szpitalu zapytali si? kto mu
to zrobi? a ona odpowiedzia?a to jego kolega.

Wiem to w?a?nie od tego kt?ry si? potkn??

Ja na miejscu tego kolesia wezwa? bym t?
szanown? pani? magister do s?du
icon4.gif

Kole?ka mo?e i trzeci rok , lecz nie ty (chyba ?e podstaw?wki, ale to inna bajka ;s).

?miesznych sytuacji by?o du?o, ale opowiem jedno ;)

Za siedmioma lasami, za siedmioma g?rami, mie?ci?a si? ma?a szko?a pobliczna. By?a ona PSP. W niej ?y?a, z?a wied?ma od j?zyka polskiego! Kt?ra co lekcj?, 15 min przed dzwonkiem, m?czy?a nas, czytaj?c "Rodzin? miko?ajka". Pewnego razu, grupa ?mia?k?w zbuntowa?a si?(!) i rozmawia?a podczas czytania. Z?a wied?ma wsta?a czerwona i "krzyk?a":
-Kto ma przeszkadza?, niech wyjdzie -wten ca?a klasa znik?a.
 

Andzia

Ale ze mnie krejzolka;*;*
Joined
Apr 5, 2008
Messages
327
Reaction score
54
Age
25
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Hm... Du?o by?o, ale to wypisywa? i wypisywa?. Napisz? naj?wie?sz? sytuacj? z dzisiejszego dnia.

Wi?c;
Koledzy weszli do klasy bez zgody nauczyciela, wtem wpad?a zbuntowana sprz?taczka i zacz??a jednego z koleg?w bi? gazet?. W pewnym momencie jej upad?a, on j? podni?s? i zacz?? sprz?taczk? bi?, a? dyrektorka nie przerwa?a.
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Heh Andzie lepiej...

U mnie codziennie jaki? meksyk jest dzisiaj?
Hmm brechtali?my si? z takiego lamus bo sta? i nic nie robi? a my ustawili?my si? w ok?? w niego i stali?my a on prawie si? pop?aka? (nie robili?my nic po prsotu stali?my) wtedy wpad? ?elek(nauczyciel od w-f) i zacz?? popycha? jednego z naszych, nas by?o wi?cej wiec ka?dy z nas ma nagane od dyrektora i jak jeszcze jedna taka sytuacja wyrzucaj? nas ze szko?y...
 

FMA

Advanced User
Joined
May 18, 2008
Messages
488
Reaction score
11
Age
22
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Wi?c;
Koledzy weszli do klasy bez zgody nauczyciela, wtem wpad?a zbuntowana sprz?taczka i zacz??a jednego z koleg?w bi? gazet?. W pewnym momencie jej upad?a, on j? podni?s? i zacz?? sprz?taczk? bi?, a? dyrektorka nie przerwa?a.

Andzia, tacy ludzie mnie przera?aj? o_O!
Sam tak? par? mia?em w tamtym roku. ?miesznie, ale pod koniec okazuj? si?, ?e jeste?my dzia? do ty?u ;<!

Rozmowa dw?ch "udanych" (z naciskiem na udanych) koleg?w:
Jeden:Ty.. s?ysza?e?, ?e ona ma dwa samochody? (na ca?y g?os!)
Drugi:Pierdolisz... tak si? dorobi?a a nie uczeniu? (-||-)
Jeden:Serio! (-||-)
Drugi:(zwraca si? do nauczycielki)Te.. Kt?ry mamy Ci spali?? (nauczycielka nic nie odpowiada) Te... Jak si? nie odezwiesz to Ci dwa spalimy!

Majki:
i jak jeszcze jedna taka sytuacja wyrzucaj? nas ze szko?y...

Sranie w banie, bu?ka z rodzynkami!
Nie wyrzuc? Ci?, za tak? b?achostk?. Ja ju? mia?em par? razy wylecie? ;<

Majki:
Za pobicie nauczyciela nie wyrzuc?? -.-

W twoim po?cie, nie doczyta?em tego >.<! Bo tego nie ma?
I nie pieprz g?upot, ?e pobi?e? nauczyciela, bo za to nie jest dywanik u dyrektora tylko na policji ;)
 
Last edited:

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Za pobicie nauczyciela nie wyrzuc?? -.-
 

Meldrox

User
Joined
Jul 15, 2008
Messages
11
Reaction score
0
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

U mnie by?a najlepsza wpadka kiedy zrobi?em z kumplami star? pu?apk? w szatni oko?o 5 cudzych but?w na g?r? d?wi to by?a pu?apka na jednego noobka z szko?y a tu pani pedagog wesz?a i jej wszystko na g?ow? spad?o XD By? niez?y ochrzan i na dywanik do dyry.
 

De Javu

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
150
Reaction score
20
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

U nas r??ne ?mieszne rzeczy robi?o np. robi?o si? zdj?cia nauczycielom i przerabia?o odpowiednio (nie obra?liwie ale ?miesznie) i na gazetke szkoln?:D, wtedy takie jazdy z tym by?y albo jak nauczycielka zacze?a nam opowiada? o swoim ?yciu seksualnym jak to robi?a itp. te? dobre by?o jak chyba w 1 klasie gim. weszli?my na szko?e i z g?ry zaczeli?my la? w siedmiu xD
 

Simivar

Senior User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
1,200
Reaction score
131
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Niekt?re wg. was "?mieszne" sytuacje, kt?re tutaj czytam, s? wg. mnie nie do pomy?lenia.. Co jest ?miesznego w tym, ?e kto? si? pop?acze? Albo w tym, ?e trafi?e? na dywanik u dyrektora? Pobi?e? nauczyciela? Tak jak kto? pisa?, za to by?by? nie u dyrka, a na policji, wi?c prosz? was, nie wymy?lajcie tutaj bajeczek... Zastan?wcie si?, prosz? was, co piszecie i co robicie w ?yciu, b?agam...

U mnie w szkole, dzieje si? wiele ?miesznych sytuacji, jednak wtedy nie my?l? o tym, by je zapami?ta?, jednak ?miej? si? i ?artuj? z kolegami. Na og?l s? to, rzeczy nie powa?ne, a ?mieszne, albo po prostu jakie? dobre dowcipy...
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

@up

bardzo m?dry post - wr?cz wyj??e? mi to z ust (bez skojarze?). Dla mnie chwalenie si?, ?e si? by?o na dywaniku czy, ?e maj? Ci? wywali? ze szko?y to nie wiem co ch?? zaimponowania innym jaki ja kozak jestem chc? mnie wywali? ze szko?y... Wow. Albo jaki ja kozak jestem przeze mnie kole? si? pop?aka? bo ko?o niego sta?em - jest troch? s?aby psychicznie (to raczej jaka? choroba) i tyle ka?dy mo?e taki by?.


?mieszne histori? z naszej szko?y - by?o par?, ale ja jedn? szczeg?lnie zapami?ta?em i drug? kt?r? (pewnie tez uznacie mnie za debila) sam zorganizowa?em.
1 Na informatyce (mamy takiego informatyka - troszk? lam?) chcia?em zobaczy? jaki "Pan" od informatyki jest wykszta?cony w tym kierunku. Pewien plik z opcj? shutdown zapisany w pliku z rozszerzeniem bat (wi?cej nie pisz? po co kilku nast?pnych takich g??b?w jak ja). Taki plik po odpaleniu resetuje komputer. Dlugo si? nie zastanawiaj?c wsadzi?em go do autostartu. Zrobi?a si? p?tla komputer si? ca?y czas resetowa? sam. Kole? spanikowa? i formatowa? dysk ( a wystarczy?o wej?? w trybie bezpiecze?stwa).
2 Do naszej szko?y mia? przyjecha? jaki? Ninja, karateka itd. (Juri Ziniewicz), ?e sam wbija r?k? gwo?dzie w deski itd. U nas mamy now? sal? gimnastyczn? wi?c wszyscy ju? si? rozsiadli. Kole? (taki stary burak, pijacka g?ba) zapowiada " Oto mistrz nad mistrzami, zajebisty itd. Przed wami on..." A w tym momencie drzwi (przez kt?re mia? wej?? mistrz) otwiera ma?y, u?miechni?ty grubasek z jakiej? 3 podstaw?wki (bo si? troch? sp??ni?). Tamten kole? zbulwersowany nie wie co si? dzieje, a cala szko?a pieje, ?e fajny mistrz przyby?...
 

kuba200713

New User
Joined
May 23, 2008
Messages
2
Reaction score
0
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

A u mnie w 1 gim. na matmie robimy przyk?ady na tablicy, podchodzi taki co mia? 2 na koniec podstaw?wki i my?li. Co? tam napisa? i si? pyta pani czy dobrze, kilka razy zapyta? a pani "ja nie wiem, robi?am z ch?opakami te o lodach:D" i ca?a klasa w ?miech.
 
B

Budzik

Guest
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Mam kolejn? porcje ?miesznych sytuacji:

Na wosie babka(od wosu) pyta si? takiej jednej czego stolic? jest Rzesz?w, a o to rozmowa:
[babka od wosu] czego stolic? jest Rzesz?w
[uczennica] polski
[uczennica] yyy... nie warszawy
ca?a klasa w ?miech, ale dalej:
[babka od wosu] a jakie jest g??wne miasto na Podkarpaciu takie najwi?ksze i najwarzniejsze(i wymienia) mo?e Jaros?aw, Przeworsk, Przemy?l, Rzesz?w Stalowa Wola, Krosno??
[uczennica] yyyyy... Stalowa wola

Ok kolejna
[praktykant od anglika] to teraz zr?bcie zadanie nr. seks(mia?o by? six)

A to na muzie, leci jaka? piosenka, nagle lec? jakie? tam s?owa(nie wiem jakie nie uwa?a?em :p) nagle m?j kumpel w ?miech a babka do niego:
- Tobie to tylko g?upota i seks w g?owie. Nie ?miejcie si? dzieci, bo tak jest i u ca?ej klasy.
 

Piotrek1474

Advanced User
Joined
Sep 13, 2008
Messages
193
Reaction score
5
Age
32
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Siki - 1z?
Kupa - 2z?

?mieszny napis na sedesie xd
 

KibaS

User
Joined
Sep 17, 2008
Messages
12
Reaction score
0
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Uwa?aj gdzie srasz - napis przed kiblem ostrzegaj?cy :D
 

GM Praga

Advanced User
Joined
Jun 19, 2008
Messages
366
Reaction score
24
Age
30
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Na lekcji Techniki kumplowi tak dupa pru?a co 10 lub 5 min wali? b?ka oddycha? si? nie da?o a? nauczycielka si? zdenerwowa?a i powiedzia?a komu tak b?ki z dupy lec? i uwagi si? sypa?y ale by?o ?miesznie :D
Albo taki kole? mnie zaczepia? i chcia? mnie uderzy? w twarz ja sta?em przy scianie zamachno? si? nie trafi? i waln? w scian? i si? pobecza? haha ca?a klasa si? smia?a hehe
 

DarkMen

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
171
Reaction score
5
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Kolega mia? "Schizofremie" i z koleg? wsypali?my majeranek i mi?te do paczuszki wiecie jakiej ok. 0,5 kg kupi? ;). Po zapaleniu tego go ?eb napieprza? i si? pyta?co to a my noga :cool:
Pani przychodzi do sali a ja na ?rodku sali mia?em g?owe mi?dzy nogami kolegi wiecie o co chodzi ;). I ostatnia kolega siedzia? w pierwszej ?awce nauczycielka z takim tekstem
ok dzi? mam dla was niespodzianke
(To by?a nauczycielka od biologi) mia?a szczura i koledze wlecia? do "gaci". A ca?a klasa brecht. Jak b?de chcia? to do pisze bo tego du?o ;)
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Kiedy? rozmawiali?my z wychowawc? na temat przekle?stw...
Chcia? opsia? tak? wypacykowan? lal? typu doda i zacytowa? us?yszany tekst:
" og?lnie jest zajebi**** ale charakter kur** zjeba** ch** jeden ! "

I POWIEDZIA? TO BEZ CENZURY !!! JA TEGO NIGDY NIE ZAPOMNE !!! xD
 
Last edited:

dawid2008

Active User
Joined
May 26, 2008
Messages
121
Reaction score
3
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

U nas jeden taki "n?b" przyszed? do szko?y z jednym kapciem ( co zamiast hal?wek jest ) : D
 
Top