What's new

Moje wakacje <3

Status
Not open for further replies.

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Present :​

Moje wakacje zacz??y si? nieciekawie. Deszczowa pogoda zach?ca?a jedynie do ogl?dania telewizji. W dodatku rodzice nie planowali ?adnego urlopu, wi?c zapowiada?o si? na to, ?e sp?dz? ten wolny czas w mie?cie. By?am z?a i rozczarowana. Pierwszy tydzie? wakacji up?yn?? mi na narzekaniu i nudzie. Moi rodzice zaczynali si? ju? niepokoi?, gdy zadzwoni?a moja najlepsza przyjaci??ka Dagmara. Zaprosi?a mnie do swojej cioci, kt?ra mieszka na wsi nad morzem. Nawet rodzice nie sprzeciwiali si? temu wyjazdowi, bo widzieli jak bardzo si? ciesz?.
Spakowa?am si? i tata odwi?z? mnie do Dagmary. Razem pojecha?y?my poci?giem do Trzesi?cza. Tam mieszka jej ciocia. Sp?dzi?am u niej dwa tygodnie. By?o cudownie. Ciocia jest m?odsz? siostr? mamy Dagmary i dawa?a nam du?o swobody, ale oczywi?cie stara?y?my si? tej wolno?ci nie nadu?ywa?. Raz tylko wybra?y?my si? na noc, pod namiot do okolicznej wsi. Rozpakowa?y?my si?, zapali?am ognisko, a Dagmara rozbi?a namiot. Robi?o si? ju? ciemno, a my postanowi?y?my p?j?? na spacer, nad morze. Okaza?o si?, ?e to dalej ni? my?la?y?my i zapad?a prawdziwa ciemno??. Nagle potkn??am si? o co? wystaj?cego na drodze i wpad?am w cierniste krzaki. Czu?am, ?e jestem ca?a podrapana. Dagmara te? za chwil? le?a?a jak d?uga, w jakiej? ka?u?y. Szybko zorientowa?am si?, ?e zgubi?y?my drog?. By?am troch? przera?ona, ale Dagmara udawa?a dzieln?. By?a ca?a w b?ocie i nie traci?a dobrego humoru. Tak przynajmniej si? zachowywa?a. M?wi?a, ?e jest pewna, ?e morze ju? nie daleko i musimy tam dotrze?. Odetchn??am z ulg?, kiedy us?ysza?am szum fal. Morze by?o bardzo spokojne, ale widok zapiera? dech w piersi. Poprosi?y?my latarnika ?eby nas skierowa? w stron? naszego obozu. Okaza?o si?, ?e jest ?atwiejsza i kr?tsza droga do miejsca, gdzie czeka? na nas namiot. Podzi?kowa?y?my i pobieg?y?my prosto przed siebie. By?y?my zm?czone i g?odne, ale od razu posz?y?my spa?.

Nast?pny dzie? sp?dzi?y?my nad morzem, a wieczorem by?y?my ju? u cioci. To by?y moje najpi?kniejsze dwa tygodnie wakacji
Zr?d?o ;

Regards
 
Status
Not open for further replies.
Top