What's new

-Pozostałe Mysza scina si? przy CS'ie

Wizzaro

Advanced User
Joined
Sep 19, 2009
Messages
156
Reaction score
6
Ju? mnie to powoli wkurza, gdy gram sobie w cs'a i mi zacina myszka, tak?e chc? temu zaradzi? i tutaj jest moje pytanie, co wymieni? lub ustawi?, gdy ?cina mi si? myszka podasz grania w cs..

- Moja Myszka, do?? stara, laserowa, ok. 25-30 z?

Chce j? wymieni? na now? do tego z podk?adk?.. Tylko nie chce wyrzuca? kasy w b?oto, czy po wymianie myszki nie b?dzie si? ju? ?cina?, dodam ?e gram bez podk?adki mo?liwe ?e to przez ni? s? ?ciny, dorad?cie mi. Z g?ry dzi?ki..

edit :

xP ?le napisa?em temat ^^
 

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Odp: Mysza scina si? przy CS'ie

A przy innych grach te? ci si? ?cina? Je?li nie to myszk? zostaw, a sprawd? ustawienia csa.
 

Wizzaro

Advanced User
Joined
Sep 19, 2009
Messages
156
Reaction score
6
Odp: Mysza scina si? przy CS'ie

W cs'ie trzeba szybciej rusza? myszk?, liczy si? refleks, tak wi?c w cs'ie wida? ?e si? scina, a tak normalnie to nie wida? tego, licz? si? milisekundy..
A ustawienia cs'a to co np. mo?e by? ?le ?
 

Majk

Senior User
Joined
May 7, 2008
Messages
843
Reaction score
217
Odp: Mysza scina si? przy CS'ie

Niebo jest zolte a trawa zolta...niebo jest zolte a trawa zolta

Kup sobie Steelseries Ikari Laser + obowiazkowo musisz miec pod nia podkladke - polecam steelseries QcK large. Ten zestawik zajebiscie ze soba wspolgra, nie ma zadnego zacinania. Poczytaj sobie o tej myszce, ja mam limitowana edycje bialo-czarna za 234 zl ale cala czarna laserowa kupisz za 200 zl na allegro a do tego podkladka za ... 50 zl.

Jezeli chcesz cos tanszego, zamiast myszki ikari kup steelseries kinzu. Ale poczytaj sobie o kinzu gdyz ta myszka jest dosc mala . Poogladaj filmiki na yt, lecz ja bym ci polecal doplacic ale kupic ikari laser.


]]]]eeeddddiiiiitttt
W ustawieniach pokombinuj ew. Z czuloscia, pobierz mouse fix z internetu lub moze byc jeszcze to zacinanie przez to ze nie uzywasz podkladki.
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: Mysza scina si? przy CS'ie

Mojemu znajomemu te? si? myszka a w?a?ciwie myszki bo pr?bowa? z 10 si? zacina?y i wiesz co wymy?li?? Jak odpalisz csa i wejdziesz grac to zminimalizuj go wejd? w manager zada? i ustaw priorytet procesu hl.exe na PONI?EJ NORMALNEGO. To dzia?a! No chyba ?e to nie ten sam problem!
 

Wizzaro

Advanced User
Joined
Sep 19, 2009
Messages
156
Reaction score
6
Odp: Mysza scina si? przy CS'ie

Ch?opie snajpers spad?e? mi z nieba, tak d?ugo gra?em z zacinaj?c? si? myszk? ?e szok, a Ty mi pomog?e? i to w tak banalny pomys? : ) dzi?kuj Ci bardzo !!! nie widzia?em, ?e mo?na to tak naprawi?, wszystko dzia?a idealnie, temat mo?na zamkn??.

Notka moderatorska:
Rozwi?zane, przenosz?//?wirek
 
Last edited by a moderator:

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: Mysza scina si? przy CS'ie

?eby? ty wiedzia? co ja z kompem musz? robi? by on dzia?a?. Dla przyk?adu podam ?e tydzie? my?la?em jak wpisa? (?) z klawiatury bo ALT+C nie dzia?a?o. Za to dzia?a?a kombinacja (windows)+ALT+C! Takich defekt?w to tylko u mnie w kompie szuka?.
 
Top