What's new

Nabory do rodzinek/gildii/teamów na wszystkich światach!

Exsilun

User
Joined
May 30, 2009
Messages
39
Reaction score
2
Odp: Valoria - zbieramy ekipe do grania!

Odp: Valoria - zbieramy ekipe do grania!

witam witam witam. planuje chyba cos zagrac jeszcze na valorii, mam obecnie 50 lvl sorka. tylko jak kazdy wie samemu sie grac nie chce dlatego szukal bym jakiejs gildii, lub cos w tym stylu. jakies wspolne expy, czy kogos zabic zeby wyjsc ;) jakktos chetny, to pisac tutaj sie dogadamy elo!

je?eli OTS to mo?e vestia.pl ? mam tam 1k+ sorka wi?c itemki by si? znalaz?y i pomoc ;)
 
Last edited by a moderator:

KapecPL

Active User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
69
Reaction score
6
Szukam Ludzi do Team >>> Nebula<<< PvP

Szukam Ludzi do Team >>> Nebula<<< PvP

Siemano szukam ludzi do team na swiecie Nebula (PVP)
Potrzebuje paru ogarneitych osob mianowicie 8 osob by wystarczylo, mozesz zalozyc nowe konto i zaczac grac, uzywasz bota nie ma problemu, chcial bym pograc w dobrym team i popekowac ludzi
Szukam Takich ktorzy nie boja sie padac, a i lubia bocic paroma charami na mc :D
Na chwile Obecna mam 38 knighta
A dobry kolega 25 ms
Zapraszamy Do gry, kto by chcial dolaczyc napisz pod tym tematem.
Pozdrowka!

Od takich pyta? jest podklejony temat, przenosz? //Dziki~~
 
Last edited by a moderator:

Verdoom

Banned
Joined
Aug 7, 2012
Messages
238
Reaction score
6
Age
31
Odp: Valoria - zbieramy ekipe do grania!

Odp: Valoria - zbieramy ekipe do grania!

witam witam witam. planuje chyba cos zagrac jeszcze na valorii, mam obecnie 50 lvl sorka. tylko jak kazdy wie samemu sie grac nie chce dlatego szukal bym jakiejs gildii, lub cos w tym stylu. jakies wspolne expy, czy kogos zabic zeby wyjsc ;) jakktos chetny, to pisac tutaj sie dogadamy elo!

nowyobrazmapybitowej3d.png
 
Last edited by a moderator:

Martow

Active User
Joined
Feb 9, 2013
Messages
121
Reaction score
4
Odp: Valoria - zbieramy ekipe do grania!

Odp: Valoria - zbieramy ekipe do grania!

witam witam witam. planuje chyba cos zagrac jeszcze na valorii, mam obecnie 50 lvl sorka. tylko jak kazdy wie samemu sie grac nie chce dlatego szukal bym jakiejs gildii, lub cos w tym stylu. jakies wspolne expy, czy kogos zabic zeby wyjsc ;) jakktos chetny, to pisac tutaj sie dogadamy elo!

Pewnie wbijemy z ekip? na tego serwa tak wi?c pewnie b?dziesz m?g? si? do??czy?.
 
Last edited by a moderator:

azatar90

User
Joined
Jan 7, 2009
Messages
44
Reaction score
0
Age
34
Aurora Rekrutacja

Aurora Rekrutacja

Szukamy Ludzi do Wspolnej Gry na ?wiecie Aurora

W kwesti gildi nie bed? si? rozpisywa? bo to nie do tego miejsce swoje wymagania przedstawiam ponizej :

1. Wiek powyzej 18+
2. VT 3.0 + ogarniety majk
3. Do?wiadczenie
4. Konto Premium

Swoje nicki wysy?a? mi na gg 3254022

Rekrutacja trwa do konca LUTEGO

Od takich pyta? jest podklejony temat, przenosz? //Dziki~~
 
Last edited by a moderator:

Martow

Active User
Joined
Feb 9, 2013
Messages
121
Reaction score
4
Odp: Valoria - zbieramy ekipe do grania!

Odp: Valoria - zbieramy ekipe do grania!

@Exsilun

Na Vestie to trzeba mie? ekipe :p
 

adimaxases

New User
Joined
Mar 1, 2013
Messages
1
Reaction score
0
Gildia- Isara

Gildia- Isara

Witam poszukuje ch?tnych i aktywnych graczy do gidlii "Pekerzy"

vt narazie nie posiadam ale b?dzie nied?ugo

oczywi?cie lvl najlepiej 40+ i PACC mog? by? mniejsze :)

to chyba tyle nie b?d? si? rozpisywa? wi?cej ;D

m?j nick Adi Maxases - Isara. Piszcie ; )

Od takich pyta? s? podklejone tematy, przenosz? //Dziki~~
 
Last edited by a moderator:

avironek

User
Joined
Feb 25, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Gildia- Isara

Odp: Gildia- Isara

M?j nick: Tylko Mnie Siochaj
Profesja: Druid
Poziom: 86
?wiat: Nebula
Cel:Questy, wsp?lne gra, hunty
numer gg : 8065347
 

Alsif

User
Joined
Dec 24, 2012
Messages
24
Reaction score
1
Rookgard

Rookgard

Witam. Stworzy?em ten temat z pro?b? o podanie jakiego? serwera na kt?rym mo?na zagra? jako RoockSlayer. Szuka?em wprawdzie na poland.otservlist.org ale nie mog?em znale?? nic interesuj?cego.:confused:

Od takich pyta? jest podklejony temat, przenosz? //Dziki~~
 
Last edited by a moderator:

mixername

Banned
Joined
Jan 8, 2011
Messages
37
Reaction score
0
M?j nick:Chory Kryminal
Profesja:Knight
Poziom:15 (my?l? ?e do jutra 20+)
?wiat:Honera
Cel:Role-Play, wsp?lne hunty, questmaking.
Kr?tki opis:Szukam kompana do gry, na wsp?lne hunty na terenie FACC, questy i tym podobne.
Dodatkowe informacje:Wymagane ventrillo, sam mam 15 lat i chcia?bym ?eby ta osoba by?a w wieku 15-17. Nie zakupie FACC na to konto.
Kontakt:Na forum b?d? w Tibi pod wy?ej wymienionym nickiem.

To tyle :) Piszcie piszcie.
 
Last edited:

Nosfera

Advanced User
Joined
Jul 4, 2012
Messages
291
Reaction score
14
Odp: Nabory do rodzinek/gildii/team?w na wszystkich ?wiatach!

Szukam ludzi do wsp?lnej gry na serwerze Harmonia
Wymagania :

1. TS 3 + mikrofon
2. Min 16 lat (ew. mutacja)

Cel:
Wsp?lna gra, mi?dzy innymi wykonywanie quest?w itd


Podania prosz? sk?ada? na GG; 45402781
 
Last edited:

Cacy

New User
Joined
Mar 30, 2013
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Nabory do rodzinek/gildii/team?w na wszystkich ?wiatach!

M?j nick: Qara Knight
Profesja: Logiczna
Poziom: 8
?wiat: Calmera
Cel: Prosta, wsp?lna gra, bez k??tni
Kr?tki opis: A co tu du?o gada?? Handel, pomoc, trapowanie bot?w itp.
Dodatkowe informacje: Nie szukam jakich? pr0elokoks?w co maj? wszystkiego w pizdu, tylko "prostych" graczy.
KONTAKT:GG 26326300, Tibia, Messenger (ale z kolei teraz jest skype - nieaktualne).

Profesja logiczna ;) ? //Dziki~~
@Dziki
Skoro mam nick Qara Knight to si? domy?l... pewnie Sorcerer!
Z reszt? ten temat ju? nie ?yje, nikomu nikt nie pomo?e, przyda?o by si? jakie? o?ywienie czy co? :D
Nic mnie ju? nie zdziwi, widzia?em nicki ze s?owem ,,Knight" a posta? by?a sorcererem czy palladynem ^^ //Dziki~~
 
Last edited by a moderator:

Luffkay

Senior User
Joined
Dec 15, 2012
Messages
523
Reaction score
31
Rookgaard- przygoda Uncela

Rookgaard- przygoda Uncela

Szukam os?b, kt?rzy maj? ochot? na gr? na wyspie pocz?tkuj?cych. Gr? zaczynam na koniec tego tygodnia. Serwer b?dzie wybrany tam gdzie jest ma?o ludzi, szukam ludzi kt?rzy pomog? w questach, itd. Ludzie kt?rzy chc? pogra? i nie przestan? gra? po 'dedzie' niech pisz? tu. Serwer jest do wybrania, ja robi? posta? fabularn? (robi? questy all, achievement itd). Pacca kupi? na 30 lvl, mog? zrobi? gildi?.

Od takich pyta? s? podklejone tematy, przenosz? //Dziki~~
 
Last edited by a moderator:

Zielony Pixel

Senior User
Joined
Feb 8, 2010
Messages
544
Reaction score
39
Odp: Rookgaard- przygoda Uncela

Odp: Rookgaard- przygoda Uncela

Szukam os?b, kt?rzy maj? ochot? na gr? na wyspie pocz?tkuj?cych. Gr? zaczynam na koniec tego tygodnia. Serwer b?dzie wybrany tam gdzie jest ma?o ludzi, szukam ludzi kt?rzy pomog? w questach, itd. Ludzie kt?rzy chc? pogra? i nie przestan? gra? po 'dedzie' niech pisz? tu. Serwer jest do wybrania, ja robi? posta? fabularn? (robi? questy all, achievement itd). Pacca kupi? na 30 lvl, mog? zrobi? gildi?.
ja moge
 
Last edited by a moderator:

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Rookgaard- przygoda Uncela

Odp: Rookgaard- przygoda Uncela

Szukam os?b, kt?rzy maj? ochot? na gr? na wyspie pocz?tkuj?cych. Gr? zaczynam na koniec tego tygodnia. Serwer b?dzie wybrany tam gdzie jest ma?o ludzi, szukam ludzi kt?rzy pomog? w questach, itd. Ludzie kt?rzy chc? pogra? i nie przestan? gra? po 'dedzie' niech pisz? tu. Serwer jest do wybrania, ja robi? posta? fabularn? (robi? questy all, achievement itd). Pacca kupi? na 30 lvl, mog? zrobi? gildi?.

Ja mam swojego Rookstayera na 30+ na Iridii, zapraszam. <3
 
Last edited by a moderator:

Luffkay

Senior User
Joined
Dec 15, 2012
Messages
523
Reaction score
31
Odp: Rookgaard- przygoda Uncela

Odp: Rookgaard- przygoda Uncela

Szukam os?b, kt?rzy maj? ochot? na gr? na wyspie pocz?tkuj?cych. Gr? zaczynam na koniec tego tygodnia. Serwer b?dzie wybrany tam gdzie jest ma?o ludzi, szukam ludzi kt?rzy pomog? w questach, itd. Ludzie kt?rzy chc? pogra? i nie przestan? gra? po 'dedzie' niech pisz? tu. Serwer jest do wybrania, ja robi? posta? fabularn? (robi? questy all, achievement itd). Pacca kupi? na 30 lvl, mog? zrobi? gildi?.

Beo, pod koniec tyg zrobi? konto i mog? pogra? na Iridii, du?o noobk?w z bootami lata?
 
Last edited by a moderator:

defacto6789

New User
Joined
Mar 29, 2013
Messages
4
Reaction score
0
Na jakim ?wiecie zacz?? od zera?

Na jakim ?wiecie zacz?? od zera?

Witam wszystkich,

Zdecydowa?em si? na to by zagra? (b?d? gra? ED), ale jest jeszcze jedna kwestia, kt?ra nie daje mi spokoju. A mianowicie zastanawiam si? na jaki serwer uderzy?. Co polecacie? My?l?, raczej tylko o open PVP. Chodzi mi g?ownie o to gdzie sa w miar? spoko ludzie w stosunku do spoko ludzi, mo?na si? z kim? zakumplowa? etc... Nie mam zamiaru po dw?ch dniach ucieka? z serwera o_O Chyba, ?e faktycznie bym co? przeskroba?...

Od takich pyta? jest podklejony temat, przenosz? //Dziki~~
 
Last edited by a moderator:

Nevox

Advanced User
Joined
Aug 22, 2012
Messages
342
Reaction score
20
Odp: Na jakim ?wiecie zacz?? od zera?

Odp: Na jakim ?wiecie zacz?? od zera?

Witam wszystkich,

Zdecydowa?em si? na to by zagra? (b?d? gra? ED), ale jest jeszcze jedna kwestia, kt?ra nie daje mi spokoju. A mianowicie zastanawiam si? na jaki serwer uderzy?. Co polecacie? My?l?, raczej tylko o open PVP. Chodzi mi g?ownie o to gdzie sa w miar? spoko ludzie w stosunku do spoko ludzi, mo?na si? z kim? zakumplowa? etc... Nie mam zamiaru po dw?ch dniach ucieka? z serwera Chyba, ?e faktycznie bym co? przeskroba?...

Widzia?em, ?e du?o ludzi z tnp zaczyna gra? na rl'u, mo?e do??cz do nich. Oni graj? bodaj?e na furorze, ale nie jestem pewien. Tak?e pozdrawiam, oraz ?ycz? mi?ej gry !
 
Last edited by a moderator:

kiwak

User
Joined
Dec 17, 2011
Messages
38
Reaction score
0
Odp: Na jakim ?wiecie zacz?? od zera?

Odp: Na jakim ?wiecie zacz?? od zera?

Witam wszystkich,

Zdecydowa?em si? na to by zagra? (b?d? gra? ED), ale jest jeszcze jedna kwestia, kt?ra nie daje mi spokoju. A mianowicie zastanawiam si? na jaki serwer uderzy?. Co polecacie? My?l?, raczej tylko o open PVP. Chodzi mi g?ownie o to gdzie sa w miar? spoko ludzie w stosunku do spoko ludzi, mo?na si? z kim? zakumplowa? etc... Nie mam zamiaru po dw?ch dniach ucieka? z serwera Chyba, ?e faktycznie bym co? przeskroba?...
Wbijaj na valorie =) du?o polak?w gra i jest zajebi***e =)
 
Last edited by a moderator:

Mesmerize

Active User
Joined
Apr 5, 2013
Messages
96
Reaction score
3
Odp: Nabory do rodzinek/gildii/team?w na wszystkich ?wiatach!

M?j nick:Chory Kryminal
Profesja:Knight
Poziom:30
?wiat:Honera
Cel:Wsp?lny exp, questy og?lnie taka gra wsp?lna, mo?e za?o?ymy jaki? temat na forum z naszej gry.
Kr?tki opis:Zapraszam do gry wszystkich, napewno wspomoge plate setem. :)
Dodatkowe informacje: Posiadam w?asny serwer g?osowy ventrilo 2.1.4, mo?e za?o?e now? posta? (sorcerer). Pytania pw. Ka?dy mile widziany.
 
Top