What's new

-Tibia 8.60 Najnowszy SERVER EVO 8.6 i nowa konkurencja w?r?d wszystkich ots! Xenteria.pl Start 18.08 godzina 18

duszqq

User
Joined
Aug 2, 2013
Messages
21
Reaction score
0
Xenteria.pl Najnowszy server Evo 8.6 w ostatnim czasie! Zupe?nie odnowiona mapa ! System pet! Tak na Xenterii mo?esz mie? swoje zwierz?tko kt?re pomo?e ci walczy? z wrogami czy expi?! Konkursy! Typu: Naj?adniejszy domek czy wojna gildii! Najazdy na miasto ca?kiem unikatowych monster?w! Bossy ! Wszystkie itemy z SMS Shopu dost?pne z Taskow/event?w czy quest?w! Nasz sklepik SMS dla graczy jest bardzo tani w por?wnaniu do innych serverow OTS ma?o tego ! W ka?dy pi?tek i sobot? b?d? promocj?! Serdecznie zapraszamy na najnowszy Serwer Evo 8.6 Xenteria.pl! Nie czekaj za??? konto ju? dzi?! No to co? Widzimy si? na starcie! 18/08/2018 godzina 18:00 Xenteria.pl
 

Wruum

User
Joined
Feb 14, 2012
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Najnowszy SERVER EVO 8.6 i nowa konkurencja w?r?d wszystkich ots! Xenteria.pl Start 18.08 godzin

No to co? Mo?e jakie? skriny?
 

Don Diablo

Advanced User
Joined
Jun 20, 2010
Messages
294
Reaction score
10
Odp: Najnowszy SERVER EVO 8.6 i nowa konkurencja w?r?d wszystkich ots! Xenteria.pl Start 18.08 godzin

Ale na co ci jakie? screeny? To taka konkurencja, ?e nic tylko wchodzi? w ciemno XD
 

duszqq

User
Joined
Aug 2, 2013
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Najnowszy SERVER EVO 8.6 i nowa konkurencja w?r?d wszystkich ots! Xenteria.pl Start 18.08 godzin

Ot?? *ja tu tylko sprz?tam* a chyba umiecie wpisac adres w przegl?darke i tam wszystko jest SS i trailer xd copy "Xenteria.pl" And paste.. prosto
 

cisowiaanka

Advanced User
Joined
Feb 17, 2013
Messages
196
Reaction score
4
Odp: Najnowszy SERVER EVO 8.6 i nowa konkurencja w?r?d wszystkich ots! Xenteria.pl Start 18.08 godzin

regulamin zapowiedzi... prosto
 

duszqq

User
Joined
Aug 2, 2013
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Najnowszy SERVER EVO 8.6 i nowa konkurencja w?r?d wszystkich ots! Xenteria.pl Start 18.08 godzin

 

Wruum

User
Joined
Feb 14, 2012
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Najnowszy SERVER EVO 8.6 i nowa konkurencja w?r?d wszystkich ots! Xenteria.pl Start 18.08 godzin

godzina po starcie pewien gracz pisze, ?e zaraz zrobi crasha...zrobi?...od tej chwili nie dzia?a?a strona i do tej pory nie dzia?a. 6 godzin p??niej po?owa serwera ma GM?w i rozwala serwer do ko?ca. Aktualnie serwer jest ca?kowicie rozwalony ;p Wyobra?am sobie min? administratora serwera i dzieciaczk?w co wydali kilkadziesi?t z? na serwer by kupi? full eq tutora itp. Oj b?dzie rano zdziwko ;p Pozdrawiam
 
Last edited:

Classic OTS

New User
Joined
Jun 9, 2018
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Najnowszy SERVER EVO 8.6 i nowa konkurencja w?r?d wszystkich ots! Xenteria.pl Start 18.08 godzin

Ot?? *ja tu tylko sprz?tam* a chyba umiecie wpisac adres w przegl?darke i tam wszystko jest SS i trailer xd copy "Xenteria.pl" And paste.. prosto

Ot?? nie potrafisz zapozna? si? z regulaminem strony.
Jak chcesz kogo? zach?ci? na serwer to pasowa?o by si? lepiej postara?.
Ja to nawet nie sprawdzam takich reklam jak? Ty tu zaprezentowa?e?, i wiele os?b robi tak samo.
 

Sooh

Advanced User
Joined
Jun 26, 2014
Messages
489
Reaction score
25
Age
31
Odp: Najnowszy SERVER EVO 8.6 i nowa konkurencja w?r?d wszystkich ots! Xenteria.pl Start 18.08 godzin

ja z ciekawo?ci wchodz? na stron?, bo z?era mnie ciekawo?? co to za szit reklamuje si? jako konkurencyjny :D
 
Top