What's new

Naruto Story

Drain832

User
Joined
Oct 16, 2010
Messages
14
Reaction score
0
Ma ktos jakies informacje na temat projektu Naruto Story ? Jakis czas temu dzialalo forum ale pad?o... Kiedy bedzie znow online? Bylbym bardzo wdzieczny za te informacje.
 

Ciamciaj Bigos

ก้้้้้้&
Joined
Jun 6, 2013
Messages
2,081
Reaction score
192
Odp: Naruto Story

ostatnio zauwazylem, ze jakis typ pisal temat o potrzebnym teamie do dokonczenia otsa, ale jego nick i przeszlosc troche mnie zadziwila, ze wszedl w posiadanie tego silnika ;o
te nicki zaczynajace sie na Kage z tego co pamietam to byla jedna rodzina i bracia bawili sie otsami
 

Rarzillo De Bonzo

Senior User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
726
Reaction score
27
Odp: Naruto Story

Adrik nadal robi ots'a i mia?em zrobi? dla nich te grafiki, gdy b?d? mia? czas. Ze strony adrika nie by?o ?adnych pretensji o to, ?e nie mam czasu, bo szko?a, a ?w osoba zwyzywa?a mnie, zacz??a ddosowa? ots na kt?rym przez chwile posiedzia?em. Po prostu zachowa?a si? nieprofesjonalnie. W dodatku teraz dowiaduj? si?, ?e mog? zap?aci? kase, mimo, ?e mi chcieli da? jedynie pacc'a, gdy? o ?adnej kasie nie by?o mowy. Rozumiem, ?e moje grafiki nie s? profesjonalne i niekt?rzy uwa?aj?, ?e s? s?abe, jednak?e za wszystko si? p?aci. Co, p?jdziecie do sklepu i powiecie, ?e ten nap?j jest ch*jowy i we?miecie go za darmo?

?w osoba dosta?a si? tam jedynie przez lizanie dupy.
 
Last edited:

szaty96

New User
Joined
Sep 24, 2011
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Naruto Story

Dalej chcesz si? dowiedzie?, pisz 39538040
 

mentosik123

Active User
Joined
Feb 16, 2011
Messages
133
Reaction score
1
Odp: Naruto Story

Tak Naruto Story ma startowa? oko?o za 2-3 miecha , pisa?em z Adrixem masz tutaj ss'a
 

Drain832

User
Joined
Oct 16, 2010
Messages
14
Reaction score
0
Odp: Naruto Story

Bump...;S
Mine?y 2-3 miesiace a nie widac zeby cos rusza?o ..;(
 
Top