What's new

Naxed OT pod 8.54

Status
Not open for further replies.

Basta4

Active User
Joined
Dec 18, 2009
Messages
92
Reaction score
2
Odp: Naxed OT pod 8.54

a wpisa?e? w ip changera swoje ip i zmieni?e? protok?? pod 8.54?
 

MajkerO

New User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Naxed OT pod 8.54

Taak zrobi?em, ju? dzia?a wszystko, a silniczek taki sobie, mapa nie zabardzo mi sie podoba i og?lnie te expowiska, jedno ko?o drugiego, ?nieg ko?o trawy a trawa ko?o pustyni za blisko siebie ;p
 

ziolopedal

User
Joined
Mar 8, 2010
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Naxed OT pod 8.54

bardzo dobry ots 10\10 takich wiecej powinoo byc
 

Ronnix

Active User
Joined
Jul 25, 2008
Messages
145
Reaction score
8
Odp: Naxed OT pod 8.54

Mam taki problem. Zrobilem baze danych na xampp. Plik bralem z folderu schema, bodajze byl to plik mysql poniewaz tylko ten plik pasowal. Teraz gdy tworze postac na bazie danych w tabeli accout i players wszysto jest ok. Problem zaczyna sie gdy probuje sie zalogowac na otsa, wtedy wyskakuje mi ze podaje bledne haslo i acc. Na ots jest zrobiony God o passach 2/2 ktorego w mojej bazie danych nie wykrywa:( W pliku config.lua jest napisane ze plik do bazy sql to NaxedOt.s3db jednak gdy probuje go zainportowac do bazy danych na phpmyadmin wyskakuje blad..bardzo dlugi blad z ktorym niemoge sobie poradzic. Wyjasni mi ktos dlaczego Ots nie widzi bazy danych ktora utworzylem? jesli moge prosic to odpowiedzi piszcie na moje gg 10986395. najlepiej gdyby tworca otsa do mnie napisal, lub osoba ktora go tu wstawila. Pozdrawiam
 

Dark Magican

Senior User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
677
Reaction score
42
Odp: Naxed OT pod 8.54

Og??em spodoba?a mi si? tylko mapa skrypty posypane:
- Drzwi od level nie dzia?aj?
- Npc (Dark Rodo) nie sprzedaje nic b??dy w konsoli
- Enchantowanie nie dzia?a dla wszystkich broni
Cz?owieku popraw to i nast?pnym razem wystawiaj pewne silniki.
Oceniam osobno mape i silnik
Mapa:9/10
Silnik:3/10
 

ChaosVego

User
Joined
Jul 14, 2009
Messages
36
Reaction score
3
Age
29
Odp: Naxed OT pod 8.54

Mi silnik ladnie ?miga nie to co niekt?rym i dlatego moge spokojnie powiedziec ze silnik jest 10/10 bardzo dobry.
 

klonX

Advanced User
Joined
Oct 8, 2008
Messages
207
Reaction score
13
Age
113
Odp: Naxed OT pod 8.54

W??czam server dochodzi do :
>>All modules were loaded, server is starting up...
>> NaxedOt server Online!
a po kilku sec sie wy??cza :/ i wyskakuje
Wyst?pi? problem z aplikacj? NaxedOt.exe i zostanie ona zamkni?ta.Przepraszamy za k?opoty blabla...

Helpniecie ?
 

kapla

New User
Joined
Apr 17, 2008
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Naxed OT pod 8.54

W??czam server dochodzi do :
>>All modules were loaded, server is starting up...
>> NaxedOt server Online!
a po kilku sec sie wy??cza :/ i wyskakuje
Wyst?pi? problem z aplikacj? NaxedOt.exe i zostanie ona zamkni?ta.Przepraszamy za k?opoty blabla...
Helpniecie ?

mam dokladnie do samo jak by ktos mogl pomuc to msg w temacie oco chodzi bo z tego co wszyscy pisza to zajebisty a ja nieumiec odpalic bo blad ;D
 

badyllo

New User
Joined
Apr 4, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Naxed OT pod 8.54

moze ktos pomoc, zainstalowalem ten silnik, skonfigurowalem baze, acc managera i wszystko chodzi pieknie z jednym malym wyjatkiem, mianowicie kazda nowa postac niem przypisanej lokacji (posx posy posz) co nale?y tu wpisa? , zapewne chodzi o pozycje temple czy mozna prosi? o namiarki
 

grego

User
Joined
Mar 14, 2009
Messages
19
Reaction score
0
Odp: Naxed OT pod 8.54

@Carbon
To mapa RPG no nie ??? wsz?dzie samemu trzeba doj?? i takie mapy mi si? podobaj?...:>

@Gospi
kolo to server SQL poczytaj poradniki....
 

funsii

New User
Joined
Feb 24, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Naxed OT pod 8.54

Polecam ots, jest tu kilka b??d?w ale wi?kszo?? dzia?a ?wietnie, bardzo ciekawe skrypty. Mapa te? ujdzie chocia? na niej jest troche wi?cej b?ed?w, ale za to jest bardzo du?o quest?w, wi?c polecam ale polecam robi? na swojej w?asnej mapce tak jak ja ;]

P.S
Jest tu skrypt na inq, testowa?em go najpierw na tej mapie a potem na mojej i to samo si? dzieje:
po zabiciu inq bossa pojawia sie teleport ale cia?o bossa si? nie pojawia, teleportuje te? nas do nast?pnej sali ale nie mo?emy otwiera? drzwi z czerwon? klamk? do sali w kt?rej jest tp do tej gdzie nas teleportuje, je?li ma kto? dzia?aj?cy inq lub wie jak naprawi? ten to prosze o kontakt pod gg 4800057, dzi?kuj?
 

Xerumus

User
Joined
Mar 22, 2009
Messages
34
Reaction score
0
Odp: Naxed OT pod 8.54

Da ktos map editor do niego (ze skonfigurowanymi NPC i potworami zeby sie za mapy nie usunely).
 

emru

User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
44
Reaction score
2
Odp: Naxed OT pod 8.54

Podsumowuj?c:

S? b??dy ale c?? jaki silnik ich nie ma:) Jednak w tym temacie by?y ju? one troch? opisane wi?c po co piszecie nowe posty zanim przeczytacie wszystkie posty? Odp s? dobre sam sprawdza?em! A propo has?o do gm macie podane jak zwykle w pierwszym po?cie w prawym dolnym rogu posta wi?c nie wiem czemu zadajecie 10 takich samych pyta?.

Teraz z innej bajki:p silnik dobry ale jak wiadomo zawsze b??dy b?d? stawiam 7/10 a mapa zauwa?y?em par? pustych punkt?w na mapie szczeg?lnie dochodz?c do kraw?dzi miasta odpowiadaj?cemu thais na rl pod nazw? jak dobrze pami?tam blood bay. Jednak nie ma b??d?w nie do poprawienia jednak mapka 9/10lol
 

QuQusek

New User
Joined
May 13, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Naxed OT pod 8.54

dzi? skanowa?em i tak jakby dosz?o tych wirus?w od ostatniego skanowania sa one szkodliwe ?

 

PunisherMapper

Advanced User
Joined
Aug 3, 2009
Messages
277
Reaction score
7
Odp: Naxed OT pod 8.54

dzi? skanowa?em i tak jakby dosz?o tych wirus?w od ostatniego skanowania sa one szkodliwe ?

Go?ciu ten silnik nie ma tyle bytes ni? jest na Twoim skanie wi?c co do cholery chcia?e? zrobi??Silnik jest czysty a Ty powiniene? dosta? bana za oszustwa!!
 

QuQusek

New User
Joined
May 13, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Naxed OT pod 8.54

jakie oszustwa ? buhaha .. to ze skanuj sobie zobaczysz ze wynik b?dzie taki sam jak m?j ;]
 

The Legend

Active User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
68
Reaction score
0
Odp: Naxed OT pod 8.54

Silnik oceniam 9/10 bo nie znam sie na 8.54 zaczynam dopiero swoj? kariere ;]
a mam pytanie ktury plik jest do bazy danych?? ;] bo mam z tym problem prosze o podanie nazwy b?d? wdzi?czny ;D:lol:
 

Hadol

Senior User
Joined
May 8, 2008
Messages
998
Reaction score
99
Age
30
Odp: Naxed OT pod 8.54

Zapewniam was, ?e silnik jest czysty, te wirusy s? bezpieczne. Mo?ecie, wi?c ?mia?o korzysta?. Kolejne posty ze skanami i z oskar?aniem autora o wirusa b?d? karane.
 

Jbx14

Active User
Joined
Mar 28, 2010
Messages
78
Reaction score
3
Odp: Naxed OT pod 8.54

Tez mam ota i nie wiem co dalej wpisalem w config.lua moj ip i nie dziala pisze ze server online ale cos zalogowac sie nie moge prosze o pomoc dam reputa

niee 2 posty i daje reputa
przeczytaj poradnik
:p
 
Status
Not open for further replies.
Top