What's new

Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Kurtis1

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
319
Reaction score
128
Witam.
Zainspirowany innym tematem, postanawiam za?o?y? ten.
W tym temacie podajemy nicki oszust?w, kt?rzy oferuj? si? w danej dziedzinie, a tak naprawd? nic nie potrafi?, b?d? nas po prostu oszukali w pewnych kwestiach.


Regulamin pisania post?w w tym temacie:

1) Je?eli widzimy, ?e kto? ju? wymieni? "oszusta", kt?rego chcieli?my wymieni? my, nie piszemy nowego posta.
2) Podajemy pe?ny nick oszusta, oraz to w czym si? nam oferowa?.


My?l?, ?e temat si? przyda.

Pozdrawiam.
 

dextasy

Active User
Joined
Apr 28, 2009
Messages
55
Reaction score
0
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Gucior - Podaj? si? za skryptera a jest zwyk?ym oszustem, kt?ry wyczy?ci? mi baz? danych.
Spraw? zg?aszam na policj?.
 

fecio

Advanced User
Joined
Aug 11, 2008
Messages
263
Reaction score
8
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Noffy Oszust! Najpierw napisal ze jest mapperem a pozniej w innym temacie ze poszukuje mappera zobaczcie sami

* Imi? Jakub
* Wiek 17
* Stanowisko Reklamator ,Mapper
* Dlaczego Ty Mia?em juz nie jeden projekt M?j sta? mapperski wynosi jakie? ponad 1 rok Wszelkie prace na GG. 11865206! Mog? by? tak?e reklamatorem umiem zrobi? porz?dn? reklam? aby zach?ci? ludzi do wejscia na server Bo juz to robi?em i efekty by?y widoczne
* List motywacyjny : -

Pozdrawiam
Temat : http://tibia.net.pl/zespoly/107370-szukam-teamu-do-gotowego-projektu.html

P?zniej ! Nastepny!
Zapraszam na gg 11865206... potrzebuje mappera do gotowego projektu wi?cej info jakie chcesz uzyska? na gg. w zamian GM A Potem CM

Temat! http://tibia.net.pl/zespoly/108340-szukasz-mapera-wejdz-tutaj.html
 

fecio

Advanced User
Joined
Aug 11, 2008
Messages
263
Reaction score
8
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Nast?pny Oszust Erysek
Mowil ze bedzie hosterem po tygodniu Hostowania Ukradl silnik zabral mi goda i zmienil Haslo do Bazy danych.Jeszcze sie sprzecza ze to jego ots i on go sam robil
Nie polecam tego pana
 

GL Quan Lee

New User
Joined
May 14, 2009
Messages
9
Reaction score
1
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Xaro - hoster oszust. Mo?ecie go zna? z pomorskiego otsa. Mia? hostowac mojego OTSa a zabra? kase i nic.
 

kamil22215

User
Joined
May 24, 2008
Messages
44
Reaction score
0
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Przepraszam za offtopic tylko jedno pytanko - czy oszu?ci s? banowani ?
 

Czesio199x

User
Joined
Jan 16, 2009
Messages
26
Reaction score
0
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Kolejny oszust Bossman zrobi?em mu mapke prawie ca?? troszke minades?al 1 miasto i dooko?a woda ;) zrobi?em wszystko zrobi?em 6 miast dodatkowo a jak mu to wys?a?em to mnie zablokowa?. Teraz pisze mi ?e nigdy z nim nie pracowa?em... Looknijcie na 2 stronke jego projektu
ja odswierzam temat i podaje swoje gg i on puniej i tez moje gg podaje.
Pisa? ?e ma ju? dedyka wykupionego a teraz na jego oferce znalaz?em napis "potrzabni spasorzy" jak 50% z zysku z sms mia?o i?? do mnie. :mad:
Nieufajcie Bossmanowi mnie oszuka? to was te? mo?e.
 

Nonix

Advanced User
Joined
Oct 27, 2008
Messages
314
Reaction score
30
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Jozo16, robilem mu mape sam do NarutoOTsa 1-2 Miesiace powiedzial ze bedzie chostowal itp. jak skonczylem to wyzwal mnie od Chu...,Ku... i napisal Pier...sie i mnie blakol na GG :p
 

Xart Irok

Senior User
Joined
Sep 7, 2008
Messages
2,925
Reaction score
419
Age
32
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Kolejny oszust Bossman zrobi?em mu mapke prawie ca?? troszke minades?al 1 miasto i dooko?a woda ;) zrobi?em wszystko zrobi?em 6 miast dodatkowo a jak mu to wys?a?em to mnie zablokowa?. Teraz pisze mi ?e nigdy z nim nie pracowa?em... Looknijcie na 2 stronke jego projektu
ja odswierzam temat i podaje swoje gg i on puniej i tez moje gg podaje.
Pisa? ?e ma ju? dedyka wykupionego a teraz na jego oferce znalaz?em napis "potrzabni spasorzy" jak 50% z zysku z sms mia?o i?? do mnie. :mad:
Nieufajcie Bossmanowi mnie oszuka? to was te? mo?e.
zgadze sie z tym panem robilem bossmanowi mappe a on z takim tekstem ze bym szukal skryptera a jak juz znajde jakiegos to mialem mu niby sciemniac ze dostanie dochoty z sms jak o tym sie dowiedzialem auto matycznie zwolnilem swoje tempo mapowania aktualnie ma mape ktora jest juz bardzo stara w koncu z drugim mapper odeslismy od niego i zrobilism wlasny projekt
 

Dany Dex

Active User
Joined
Oct 30, 2008
Messages
103
Reaction score
5
Age
28
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

@ OffTop

Przeczytaj \/\/\/ :D

Kiedy? szuka?em zespo?u, ale teraz sam chc? do jakiego? do??czy? wi?c nie uwa?ajcie mnie za oszusta...
 

Morgas

Active User
Joined
Jul 5, 2009
Messages
81
Reaction score
5
Age
38
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

jaxon997
To oszust!!
Tu mam dow?d:
oszustz.jpg

(Tak dok?adnie to nie z tego dzia?u tylko "Tibia RL Sprzedasz", mia?em mu wbija? lvl za do?adowanie
 

loleslav

Active User
Joined
May 21, 2008
Messages
145
Reaction score
8
Age
29
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Maximuss
Oszuka? mnie przy konfiguracji linuxa i chcia? jeszcze raz
Tutaj jest z nim rozmowa bo zmieni? gg i udawa? ,?e jest innym ownerem po czym sie przyznal ze jest ta sama osoba
 

Simivar

Senior User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
1,200
Reaction score
131
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

9662365 - pan o tym numerze oferuje super hiper zarobki na serverze jak przygotujesz mu map?, potem chce, ?eby? da? mu map?+silnik, a pod koniec wysy?a ci log z rozmowy z skrypterem koleg?, kt?ry m?wi, i?:
"niech on zrobi mape, wrzuci to do silnika i skrypty, a ja wrzuce to na dedyka, moge jakies male skrypty ja zrobic, ale na wieksze czasu nie mam".
 

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
29
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Pawcio Mistrz to osoba, kt?rej nie mo?na za bardzo ufa?. By? w naszym teamie jako skrypter. Wszystko by?o ok dop?ki si? nie dowiedzia?em, ?e skrypty bierze z neta i edytuje. Wydali?em go za to z teamu, a ten zacz?? mnie wyzywa?. Nast?pnie w?ama? si? nam na forum i zbanowa? wszystkich. Na szcz??cie sytuacja zosta?a opanowana, ale radz? pomy?le? dziesi?? razy zanim si? przyjmie tego pana do ekipy.

Pawcio 14:49:56
a po za tym tylko pisk
Pawcio 14:50:05
a baza zniknie:)

Lol. Na szcz??cie ju? si? nam nie w?amie. :)
 
Last edited:

Pawcio Mistrz

Advanced User
Joined
Jun 6, 2009
Messages
246
Reaction score
33
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Wiesz dlacZego to zrobi?em grego? bo ci? nie lubi? i tyle ;)Bo jeste? zwyk?ym szajbusem, a po za tym skrypty nie bra?em z neta.Jeste? zwyk?ym k?amcom i tyle.Lepiej si? zastan?w 100 x je?eli co? zrobisz.

Pozdro
 

TapeMapper

Advanced User
Joined
Jul 22, 2009
Messages
416
Reaction score
22
Age
30
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Xart Irok.
Niewiem czy mu ufac; )
Poniewa? dopiero co mnie przyj?? do teamu i da? prace dosyc du??.
Zapytalem czy chce zdjecia odpowiedzial ze odrazu cala prace;p
Moze znacie go dobrze to odpowiedzcie;PP
 
Top