What's new

[Pascal]Kalkulator

Daniolki

Active User
Joined
Apr 18, 2008
Messages
129
Reaction score
11
Age
29
Witam,
postanowi?em napisa? do?? rozbudowany kalkulator w pascalu ;). Dzisiaj go uko?czy?em i chce, aby?cie go przetestowali i napisali czy ma jakie? b??dy.

W programie trzeba poda? has?o, czyli "tnet"
Pobierz: Klik
Je?li ktokolwiek by mia? jakie? w?tpliwo?ci co do tego programu to poni?ej ma skanik.
Scan:
scan.png

Zabraniam rozprzestrzeniania tego programu bez mojej zgody i/lub czerpania z niego jakichkolwiek korzy?ci maj?tkowych.
PS. Widz?, ?e ten dzia? nie jest pod dobr? opiek?, wi?c je?li b?d? kiedy? wybory na moderatora do tego dzia?u to si? zg?aszam.

@down
Zale?y jakie. Dziesi?tne czy zwyk?e? Bo jak dziesi?tne to tak, a zwyk?ych nie obs?uguje spr?buje go poprawi? :D.

@edit
Niestety mia?em format dysku i zgubi?em ?r?d?o. Postaram si? w najbli?szym czasie wprowadzi? now? wersj?.
 

Attachments

  • Kalkulator.zip
    8.6 KB · Views: 0
Last edited:

Sh@ker

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
154
Reaction score
18
Odp: [Pascal]Kalkulator

Czekam na inny scan - te? moge zrobi? pusty plik winrara i go przeskanowa?.

PS. Oblicza np. u?amki ?
 

Sasuki

Banned
Joined
Mar 12, 2009
Messages
196
Reaction score
12
Odp: [Pascal]Kalkulator

Ja ostatnio musia?em zrobi? kalkulator w Delphi na lekcje Programowania. :D Ca?kiem ?adnie mi to wysz?o :D Mo?e te? wrzuc? tutaj ten kalkulator.
 

Smok_

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
125
Reaction score
20
Odp: [Pascal]Kalkulator

Zabraniam rozprzestrzeniania tego programu bez mojej zgody i/lub czerpania z niego jakichkolwiek korzy?ci maj?tkowych.
A tu to mnie rozwali?e? tym tekstem...
Jak na pierwszy raz to nie tak strasznie. Ale na drugi raz proponowa?bym co? z interfejsem.
 

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
29
Odp: [Pascal]Kalkulator

Bardzo prosty w obs?udze kalkulator =d

Przy wybraniu opcji 2: Geometria, konsola si? wy??cza : ], taka ma?a uwaga.
 
Top