What's new

-Tibia 8.60 Pervera.pl World Old Custom RPG !

blackroose

Advanced User
Joined
Apr 14, 2012
Messages
163
Reaction score
8
35akig1.png

2afj135.png
Promo Video


2afj135.png
Start Serwera
21.01.2017 o godzinie 17:00​

2afj135.png
Strona Serwera

2afj135.png
Server Informations
PVP protection to 40 level

Exp rate
8 - 40 level, 25x
41 - 80 level, 20x
81 - 120 level, 10x
121 - 200 level, 5x
200 - 300 level, 3x
301+ level, 2x
Exp from players 0x

Skill rate 20x

Magic rate 7x

Loot rate 2.3x

Frags Daily frags to Red Skull: 6
Weekly frags to Red Skull: 25
Monthly frags to Red Skull: 50​

2afj135.png
Features
- Custom rpg map
- 24/7 dedicated server
- International for all!
- Open PvP
- NO RESTART SERVERS AND ACCOUNTS
- A lot of custom quests
- Custom Client
- Good Owners and team
2afj135.png
Pictures
m5H32U.png

V9Eiyc.png

pXjotk.png

6uCZ39.png

h1O6Xj.png

U0ZAQ0.png

pIDNXE.png


2afj135.png

Facebook & Contact Details
See you at www.pervera.pl on Saturday 21/01/2017!​
 

Ray66

Active User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
79
Reaction score
6
Odp: Pervera.pl World Old Custom RPG !

Pachnie mi tu amatork?, przede wszystkim prezentacja jest w po?owie po polsku a w po?owie po angielsku, niedopatrzenie? A mo?e lenistwo? Druga sprawa to sama tre?? prezentacji, informacje s?, screeny s?, nawet facebook jest! A gdzie jakie? nowo?ci? Mo?e kolega admin postanowi? wklei? gotowca, tym bardziej dziwi fakt, ?e prezentacja jest na YT ju? od prawie dw?ch lat, czyli pomys? nie by? spontaniczny a przez dwa lata mo?na sporo pozmienia?. Nic, ja nie oceniam, na serwer zapewne wbije z czystej ciekawo?ci, lepsze to ni? kolejna ods?ona rl mapy czy evo. Pozdrawiam i ?ycz? powodzenia.
 

blackroose

Advanced User
Joined
Apr 14, 2012
Messages
163
Reaction score
8
Odp: Pervera.pl World Old Custom RPG !

Pachnie mi tu amatork?, przede wszystkim prezentacja jest w po?owie po polsku a w po?owie po angielsku, niedopatrzenie? A mo?e lenistwo? Druga sprawa to sama tre?? prezentacji, informacje s?, screeny s?, nawet facebook jest! A gdzie jakie? nowo?ci? Mo?e kolega admin postanowi? wklei? gotowca, tym bardziej dziwi fakt, ?e prezentacja jest na YT ju? od prawie dw?ch lat, czyli pomys? nie by? spontaniczny a przez dwa lata mo?na sporo pozmienia?. Nic, ja nie oceniam, na serwer zapewne wbije z czystej ciekawo?ci, lepsze to ni? kolejna ods?ona rl mapy czy evo. Pozdrawiam i ?ycz? powodzenia.
A kto ma problem z przeczytaniem kilku s??w po angielsku? Nowo?ci masz w features, nie zauwa?y?e?? Co do promo video, robiony by? dla kogo? innego (film nale?y do mnie) wstawi?em go tutaj poniewa? jest do tego samego serwera. Zapraszamy serdecznie ;)
 

arti1194

User
Joined
Feb 18, 2009
Messages
30
Reaction score
0
Odp: Pervera.pl World Old Custom RPG !

Start juz w sobote 21.01 !
 

Bysiu123

Active User
Joined
Sep 3, 2008
Messages
137
Reaction score
2
Odp: Pervera.pl World Old Custom RPG !

To nie ta sama pervera ktora byla jednym z najlepszych otsow okolo 9lat temu tibia 7.9, rl mapa itp wtedy ten ots byl zajebisty.
Przynajmniej cos innego nie ciagle walkowana rl mapa.
 

blackroose

Advanced User
Joined
Apr 14, 2012
Messages
163
Reaction score
8
Odp: Pervera.pl World Old Custom RPG !

To nie ta sama pervera ktora byla jednym z najlepszych otsow okolo 9lat temu tibia 7.9, rl mapa itp wtedy ten ots byl zajebisty.
Przynajmniej cos innego nie ciagle walkowana rl mapa.

Czej bo nie rozumiem, rl mapa wtedy by?a zajebista a teraz co innego ni? ci?gle wa?kowana rl mapa? XD
 

arti1194

User
Joined
Feb 18, 2009
Messages
30
Reaction score
0
Odp: Pervera.pl World Old Custom RPG !

Nie ta sama pervera, ale jednak jest i to zajebisty ots! Gra?em na nim przez 2 -3 lata najd?u?ej ze wszystkich OTS.
 

Ray66

Active User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
79
Reaction score
6
Odp: Pervera.pl World Old Custom RPG !

A kto ma problem z przeczytaniem kilku s??w po angielsku? Nowo?ci masz w features, nie zauwa?y?e?? Co do promo video, robiony by? dla kogo? innego (film nale?y do mnie) wstawi?em go tutaj poniewa? jest do tego samego serwera. Zapraszamy serdecznie ;)

Szanowny kolego, je?li wed?ug Ciebie features to nowo?ci to polecam s?ownik j?zyka angielskiego :). Ju? pomijaj?c fakt samego t?umaczenia to informacja, ?e serwer jest 24/h na dob? to nie ?adna nowo??, to w?asnie wcze?niej wspomniana informacja na temat serwera a to jeden przyk?ad bo tak naprawd? wszystko z tego dzia?u "features" nadaje si? do dzia?u wy?ej. Odno?nie przet?umaczenia kilku s??w, naturalnie wi?kszo?? z nas sobie z tym bez problemu poradzi, nie chodzi tu o przet?umaczenie, ale o sam tekst, bo je?eli jedna informacja jest podana po angielsku a nast?pna ju? po polsku to na my?l przychodzi mi tylko jedno s?owo jak ju? wcze?niej wspomnia?em "lenistwo", ewentualnie olewka. Skoro nie mog?e? si? wysili? na tyle by przet?umaczy? kilka zda? tak aby tekst trzyma? si? przys?owiowej jedno j?zycznej kupy, lub po prostu zrobi? t? sam? prezentacje w ca?o?ci w dw?ch j?zykach to mog? przypuszcza?, ?e z r?wnie ma?? staranno?ci? przy?o?y?e? si? do postawienia serwera i urozmaicenia go przy okazji. To naturalnie tylko moje przypuszczenia, nie pisze tego by obrazi? Ciebie czy "hejtowa?" Tw?j serwer. Moje uwagi maj? na celu wyja?ni? Ci podstawy dobrej reklamy, a ta bez w?tpienia opiera si? g??wnie na szczeg??ach bo to one odzwierciedlaj? to czy traktujesz sw?j projekt powa?nie i czy robisz to na odpie*dol. Pozdrawiam, widzimy si? na starcie :)
 

Bysiu123

Active User
Joined
Sep 3, 2008
Messages
137
Reaction score
2
Odp: Pervera.pl World Old Custom RPG !

Czej bo nie rozumiem, rl mapa wtedy by?a zajebista a teraz co innego ni? ci?gle wa?kowana rl mapa? XD

Tak dokladnie, dawno dawno temu dalo sie grac na rl mapie.
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
41
Age
29
Odp: Pervera.pl World Old Custom RPG !

na takich serwerach zwykle gra ma?o os?b, nim zd??? si? wyexpi? i posmakowac gry po prostu im si? nudzi, padn? i strac? ca?y dobytek i exit z miejsca, takie serwery mia?y sens kiedy?... kilka lat temu, teraz to jest po prostu skazane na pora?ke
 

Nush

Advanced User
Joined
May 10, 2012
Messages
379
Reaction score
11
Odp: Pervera.pl World Old Custom RPG !

na takich serwerach zwykle gra ma?o os?b, nim zd??? si? wyexpi? i posmakowac gry po prostu im si? nudzi, padn? i strac? ca?y dobytek i exit z miejsca, takie serwery mia?y sens kiedy?... kilka lat temu, teraz to jest po prostu skazane na pora?ke
Aha nie rozumiem, gdyby wprowadzili to ?e nie traci si? item?w - by by? p?acz z powodu "SERWER PVE" jakby wprowadzili aole to samo, czego oczekujesz w takim razie od nich?
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
41
Age
29
Odp: Pervera.pl World Old Custom RPG !

Aha nie rozumiem, gdyby wprowadzili to ?e nie traci si? item?w - by by? p?acz z powodu "SERWER PVE" jakby wprowadzili aole to samo, czego oczekujesz w takim razie od nich?

nie musisz mnie rozumie?
 

Nush

Advanced User
Joined
May 10, 2012
Messages
379
Reaction score
11
Odp: Pervera.pl World Old Custom RPG !

nie musisz mnie rozumie?
To po co si? wypowiadasz skoro nie masz zamiaru pom?c w naprawieniu tego, jeste? tylko osob? kt?ra potrafi krzycze? jak jest s?abo a nie przyczynia si? do naprawy tego ju? nie komentuje bo szkoda na kogo? takiego traci? klawiatur?.
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
41
Age
29
Odp: Pervera.pl World Old Custom RPG !

To po co si? wypowiadasz skoro nie masz zamiaru pom?c w naprawieniu tego, jeste? tylko osob? kt?ra potrafi krzycze? jak jest s?abo a nie przyczynia si? do naprawy tego ju? nie komentuje bo szkoda na kogo? takiego traci? klawiatur?.

a co ja od naprawiania jestem? wyrazi?em w?asne zdanie i jak to wygl?da z mojej perspektywy, siedz? w tym g?wnie prawdopodobnie wi?cej ni? ty i zjad?em wi?cej ots?w ni? ty kanapek w szkole wi?c nie wiem po co si? udzielasz
 

arti1194

User
Joined
Feb 18, 2009
Messages
30
Reaction score
0
Odp: Pervera.pl World Old Custom RPG !

Czekamy na sugestie co ewentualnie poprawi?. Ka?da opinia zostanie rozpatrzona. W naszej my?li jest to, aby Pervera trzyma?a odpowiedni poziom trudno?ci. Zapraszamy na start to ju? dzi? godzina 17:00 !
 

Venuto

Advanced User
Joined
Jan 15, 2016
Messages
252
Reaction score
2
Odp: Pervera.pl World Old Custom RPG !

Jak kolega wy?ej napisa? takie serwery mia?y sens kiedy?. Fajnie, ?e jest custom mapka co z tego, ?e po?owa mapy to amatorka ale przynajmniej jest co? swojego a czym mia? by ten serwer przyci?gn??? my?l?, ?e bez dobrego balansu nie utrzyma si? nawet 20 graczy no i nic po za tym nie ma, stara dobra tibia wchodzisz wbijasz lvl robisz questy i pekujesz i nic wi?cej :p do tego trzeba kupowa? pacca i reszta sms shopu nie powala na kolana. Taki ots nie ma prawa na utrzymanie si? na t? chwile jest za?o?onych 24 postaci co nie wr??y nic dobrego, nie ma co si? poddawa? troch? wi?cej zaanga?owania i kreatywno?ci w serwer i b?dzie cacy bo na ten moment nie ma nic fajnego :p
 

Rekin Ludojad

Advanced User
Joined
Feb 24, 2013
Messages
291
Reaction score
13
Odp: Pervera.pl World Old Custom RPG !

Realovsky ma racje kiedy moze i by sie utrzymal teraz juz nie bedzie osob chetnych na takie serwery jedynie co Ci postoi to jakas real mapa, ale propsuje za checi bo osobiscie lubie takie serwery i na pewno zawitam :)
Powodzenia

#edit
26 postaci zalozonych 3h przed startem :/
 

arti1194

User
Joined
Feb 18, 2009
Messages
30
Reaction score
0
Odp: Pervera.pl World Old Custom RPG !

Wystartowali?my punktualnie o 17:00 zapraszamy :)
 

arti1194

User
Joined
Feb 18, 2009
Messages
30
Reaction score
0
Odp: Pervera.pl World Old Custom RPG !

Zapraszam wszystkich graczy!

!~UP~!
 

arti1194

User
Joined
Feb 18, 2009
Messages
30
Reaction score
0
Odp: Pervera.pl World Old Custom RPG !

Witam,

Zapraszam na ponowny start Open Tibia Server jakim jest Pervera - World.
Restart zosta? zrobiony z inicjatywy graczy, kt?rzy wi?kszo?ci? g?os?w w ankiecie przeg?osowali za restartem.

Data startu serwera: 18.02.2017
IP: pervera.pl
Port 7171
Klient: 8.6 lub
Komunikator:
Facebook:

Pozdrawiam
 
Last edited:
Top