What's new

Pewny i do tego darmowy hosting zdj??

DamYan

Administrator
Staff member
Joined
Sep 22, 2008
Messages
342
Reaction score
15
logo.png

Ka?dy z Was mia? pewnie kiedy? problemy ze zdj?ciami zamieszczonymi na darmowych serwerach hostingowych. Niekt?re zdj?cia nagle zrobi?y si? nieosi?galne, albo i ca?y serwis przesta? istnie?. A wraz z nim wiele naszych fotograficznych historii na nim zapisanych. Dlatego wyborowi serwera warto po?wi?ci? troch? czasu i zaufa? pewnemu serwisowi.

Nasz serwis oferuje darmowy hosting zdj??. Bez potrzeby rejestracji i logowania, ale za to z wszelkimi najnowszymi technologiami, zabezpieczaj?cymi nasz zdj?ciowy dobytek przed uszkodzeniem czy znikni?ciem. Dajemy gwarancj?, ?e je?eli samemu nie usuniesz zdj?cia, to b?dzie przechowywane przez nas w niesko?czono??. Serwis umo?liwia r?wnie? tworzenie galerii i album?w oraz podstawowe narz?dzia do obr?bki zdj??. Te opcje dost?pne s? dla zalogowanych u?ytkownik?w. Jednak rejestracja nie wymaga podawania wielu danych, jest za to szybka i bezproblemowa.

Obs?uga serwisu jest ?atwa i intuicyjna, jednym klikni?ciem wybieramy opcj? wysy?ki zdj??, zaznaczamy fotografie, kt?re chcemy udost?pni?, klikamy "otw?rz" i gotowe. Nie ma osoby, kt?ra nie poradzi sobie z obs?ug?. Zdj?cia mo?emy udost?pnia? na naszych stronach www, forach internetowych, czy w postaci link?w wysy?a? mailem do znajomych. W?a?nie prostota interfejsu oraz 100% bezpiecze?stwa naszych zdj?? to podstawy, do kt?rych przywi?zujemy wielk? wag?. Dzi?ki temu serwis posiada wielu aktywnych u?ytkownik?w a Wasze zainteresowanie motywuje nas do ci?g?ych prac i aktualizacji naszej strony.

***
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Pewny i do tego darmowy hosting zdj??

Tez kiedy? zrobi?em hosting zdj dla wszystkich to mnie wysmiali, ?e jest imgur i po co komu img.dbsu.eu
 

DamYan

Administrator
Staff member
Joined
Sep 22, 2008
Messages
342
Reaction score
15
Odp: Pewny i do tego darmowy hosting zdj??

Ale takich przyk?ad?w mo?na podawa? tysi?ce :D
Jakby my?le? takimi kategoriami, to nic by si? nie op?aca?o.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Pewny i do tego darmowy hosting zdj??

Polecam serwis i autora :wink:
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Pewny i do tego darmowy hosting zdj??

Dupa a nie przyk?ady.
Sprawa jest prosta.

Bierzesz taki serwis jak oferujesz, nie wiadomo kto go robi?, gdzie, jak, z jakim bud?etem, dlaczego, z jakim biznes planem. Jednym s?owem wszystko sprowadza si? do tego, ?e nie wiesz czy serwis zamkn? za p?? roku, za rok czy wcale. Czy jest to zrobione profesjonalnie, czy przez kolejnego studenciaka kt?ry si? nudzi?. Czy to jest hostowane na porz?dnej infrastrukturze, czy na jaki? g?wno serwerze z promocji za dych?. Czy to b?dzie dost?pne 99.99+% czasu w skali roku, czy raczej 80%. Czy to bezpieczne, czy kto? si? zaraz wjebie na serwery, podmieni moje zdj?cia jakim? syfem i tym samym zainfekuje mnie / moj? stron? / moich u?ytkownik?w... Zastanawiasz si?, czemu w tos i privacy s? kurwa "exmaple page".
No prosz? ci?. Nic kompletnie mnie nie przekona do korzystania z czego? takiego. To jest praodia jaka? a nie powa?ny serwis. No... Chyba, ?e za ka?dy wrzucony obrazek mi zap?acisz... Wtedy mam gdzie? w sumie czy zamkniesz za tydzie? nawet xD

Z drugiej strony... Bierzesz takiego imgura, kt?ry na rynku jest od lat, jest sprawdzon? mark?, oferuje to samo a mo?e i wi?cej (za free oraz bez zak?adania konta), korzystaj? z niego miliony ludzi, wiadomo, ?e jest stabilny... mo?na by wymienia? dalej. Ale wyb?r w tym przypadku jest tylko jeden.

Przekonaj mnie.
Albo w sumie nie. Sw?j cel pewnie i tak osi?gn??e?? Bo licz? si? te pojedyncze wej?cia ludzi kt?rzy przypadkiem klikn? w link, lub b?d? chcia?y sprawdzi? jak to wygl?da (chocia?by po to, ?eby nie pisa? bezpodstawnego hejtu). No to gz, ale na ten syf i tak szkoda czasu :p
 

DamYan

Administrator
Staff member
Joined
Sep 22, 2008
Messages
342
Reaction score
15
Odp: Pewny i do tego darmowy hosting zdj??

Zastanawiasz si?, czemu w tos i privacy s? kurwa "exmaple page"
Akurat w tej sytuacji masz racj?. B?dzie to za jaki? czas zmienione. Wszystko jest przygotowane, kwestia paru dni :)

Rozumiem, ?e taki imgur stoi jaki? czas i jest sprawdzon? mark? ale czy to oznacza, ?e ja nie mog? sobie za?o?y? w?asnego hostingu?
Chodzi mi po prostu o to, ?e Twoim tokiem my?lenia, nie op?aca si? otwiera? sklepu, bo przecie? jest Biedronka, Lidl i og?lnie bardzo du?a konkurencja.
Daj po prostu ka?dej osobie szanse, a nie skre?laj ich od pocz?tku, bo b?dziesz mia? kolego ci??ko w ?yciu :)
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Pewny i do tego darmowy hosting zdj??

'Dajemy gwarancj?, ?e je?eli samemu nie usuniesz zdj?cia, to b?dzie przechowywane przez nas w niesko?czono??'

Dasz mi to na pi?mie wraz ze wszystkimi swoimi danymi do ewentualnego pozwu?
 

DamYan

Administrator
Staff member
Joined
Sep 22, 2008
Messages
342
Reaction score
15
Odp: Pewny i do tego darmowy hosting zdj??

Nie bierz wszystkiego na powa?nie.
Na dzie? dzisiejszy mo?na ?mia?o wstawi? zdj?cie i sprawdzi?, czy b?dzie nadal dost?pne np. za rok. Oczywi?cie obserwuj? to uwa?nie i je?eli b?dziemy co? usuwa? to tylko zdj?cia niezgodne z prawem i zasadami(kt?re te? si? nied?ugo pojawi?) :)
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Pewny i do tego darmowy hosting zdj??

Akurat w tej sytuacji masz racj?. B?dzie to za jaki? czas zmienione. Wszystko jest przygotowane, kwestia paru dni :)

Rozumiem, ?e taki imgur stoi jaki? czas i jest sprawdzon? mark? ale czy to oznacza, ?e ja nie mog? sobie za?o?y? w?asnego hostingu?
Chodzi mi po prostu o to, ?e Twoim tokiem my?lenia, nie op?aca si? otwiera? sklepu, bo przecie? jest Biedronka, Lidl i og?lnie bardzo du?a konkurencja.
Daj po prostu ka?dej osobie szanse, a nie skre?laj ich od pocz?tku, bo b?dziesz mia? kolego ci??ko w ?yciu :)

Gdzie napisa?em, ?e nie warto startowa? z nowym hostingiem?
Dlaczego warto otwiera? sklep? Bo mo?na konkurowa? nawet z tym co ju? jest. Cenami, jako?ci? produkt?w, lokalizacj?, mi?? obs?ug? itp. Dok?adnie tak samo jest w przypadku hostingu. Tylko, ja w?a?nie wymieni?em co mi si? nie podoba w ofercie oferowanej przez ciebie. Otworzy?e? sklep w kt?rym nie wiem sk?d pochodz? produkty i czy s? ?wie?e, obs?uga mnie wkurwia daj?c mi "example page", nie wiem czy jak wejd? do twojego sklepu to mi si? dach na g?ow? nie zawali... To ty tutaj powiniene? wymienia? zalety dzi?ki kt?rym kto? mo?e si? zdecydowa? korzysta? z tego serwisu. A nie tylko negowa? wszystkie nieprzychylne opinie i komentarze.

Swoj? drog?, kurde, to nawet si? jeszcze na mvp nie nadaje, wi?c czemu z reklam? wyskakujesz? By?o poczeka? te kilka dni, pierwsze wra?enie jest wa?ne, a takimi pierdo?ami si? w?a?nie si? powinno zaj?? przed wypuszczeniem wszystkiego w ?wiat. Proste. Jedyne co ukazuje stan aktualny to brak profesjonalizmu.

'Dajemy gwarancj?, ?e je?eli samemu nie usuniesz zdj?cia, to b?dzie przechowywane przez nas w niesko?czono??'

Dasz mi to na pi?mie wraz ze wszystkimi swoimi danymi do ewentualnego pozwu?
xD

Nie bierz wszystkiego na powa?nie.
Ok, czyli mamy nie bra? na powa?nie tego serwisu, spoko ;D
 

DamYan

Administrator
Staff member
Joined
Sep 22, 2008
Messages
342
Reaction score
15
Odp: Pewny i do tego darmowy hosting zdj??

Reklama jest czasowo wstawiona, abym m?g? posprawdza?, jak si? sprawuj? i czy nie przeszkadza w przegl?daniu serwisu.
Jestem ?wiadomy, ?e nie jest idealnie ale b?dziemy si? stara?, aby ka?da osoba odwiedzaj?ca by?a zadowolona.

I prosz? mnie nie ?apa? za s??wka, bo nie b?d? odpowiada? na Wasze zaczepki, bo akurat troch? czasu tutaj jestem i znam Was doskonale :D
 
Top