What's new

Pokemon DreamRed

Status
Not open for further replies.

megakurwisko

Banned
Joined
Oct 10, 2013
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Pokemon DreamRed

pomocy bo pisze ze ip changer nie wykryl takiego clienta to co trzeba zrobic mam taka wersje itp
 

grabasz

User
Joined
Jan 24, 2012
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Pokemon DreamRed

pomocy bo pisze ze ip changer nie wykryl takiego clienta to co trzeba zrobic mam taka wersje itp

ip changer wykry? tylko tak pisze na nim wiem bo te? tak mam lecz mog? gra? na tym klij?cie lecz tego nie zmienisz ?eby co? innego si? pojawia?o na ip changerze.

Pokemon DreamRed >> Da? by? wi?cej scrin?w na temat tego ots pokemon jak by? m?g?.
Prosz? r?wnie? o podanie innego linku do download poniewa? nie da si? pobra? bez konta na facebok.com
Pozdrawiam Mariusz
 

krzysiu221

New User
Joined
Jun 10, 2015
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Pokemon DreamRed

jakie passy do Goda ?

---------- Tre?? dodana o 11:38 ----------

jakie passy do Goda ?
 

qwasniak

Advanced User
Joined
May 9, 2013
Messages
303
Reaction score
7
Odp: Pokemon DreamRed

@up prawdopodobnie god/god, jesli nie wejdz w plik EDITOR ACCOUNT, albo SQLitestudio i dodaj nowa baze i plik z roszerzeniem s3bd albo jako? tak ;d i otworz account, i daj dane tam ci pisze all ;p
Pozdro
 

Stella1

User
Joined
Aug 16, 2013
Messages
29
Reaction score
0
Odp: Pokemon DreamRed

witam! dodam ten post w celu poke-ots jesli ktos chcialby miec pro ots pokemon za friko zrobie go z wszystkimi pokami od 1do6.geny zwykle,od 1do6,sh moge zrobic go na systemie lvl nie lvl chce tylko jednego za to gwaraci ze ten serwer bedzie posiadal dedyka nie chce wlorzyc swojej pracy na marne nie macie dedyka nie ogarniacie nie piszcie wszelkie info moj kontakt podam tu jesli bedzie ktos chetny sorka za bledy ale jest ciemno u mnie w tym momencie i nwm co pisze za bardzo i zapraszam profesionalny ots zrobie dla tego ze w sieci nie ma nic dobrego zadnego pro ots bo nikt sie na tym nie zna lub pomoge komus w robieniu ots moge byc mapperem scrypterem grafikem programista ogarniam to wszystko sam !@!! nie robie otrs za kase tylko za friko wzamian ze ktos go wykorzysta dla dobra graczy pisac dol narka ziomy ziomale :p
 

Tibia792

New User
Joined
Jan 5, 2015
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Pokemon DreamRed

Jest Tam Acc Maker? Jak nie to jak u?yje gesiora to przy tworzeniu postaci jak to b?dzie?
 

Hayaper

Advanced User
Joined
Apr 21, 2011
Messages
183
Reaction score
3
Odp: Pokemon DreamRed

[MENTION=410978]Stella1[/MENTION]
Pisz pw ;)
 

Stella1

User
Joined
Aug 16, 2013
Messages
29
Reaction score
0
Odp: Pokemon DreamRed

link do dowland wygasl prosba o podanie nowego lub wstawienie gdzies silnika i danie linku
 

sokolyk

New User
Joined
Apr 20, 2016
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Pokemon DreamRed

Memsoria PL - najwieksza mapa Evolution pod 8.6. Zaloguj i sam sie o tym przekonaj! IP: memsoria pl Wystartowala 4 tygodnie temu!
 
Joined
Oct 9, 2017
Messages
22
Reaction score
0
Odp: Pokemon DreamRed

Ponownie Odgrzebuje ! :) .
Mo?na prosi? o reupload ? Linki wygas?y :p

---------- Tre?? dodana o 00:58 ----------




Hej , widz? ?e dawno temu dodany temat , jest mo?liwo?? reupload ?
 
Status
Not open for further replies.
Top