What's new

- ElfBot Pomoc ElfBot Refiller&Depositer

Sebaspwt

New User
Joined
Apr 28, 2010
Messages
8
Reaction score
0
Siema mam kilka pyta? odno?nie skrypt?w full afk .Do tego ?eby bot widzia? poty u?ywam komendy countitemsvisible , i mam teraz pytanie poniewa? mam ustawione ?eby kupowa? w shopie tylko 1400 pot?w bo mam 14 miejsc w BP wolnych , czy jest jaki? spos?b na to ?eby bot kupowa? ca?e bp ? Np. po 2000 pot?w bo jak dam ?eby wi?cej kupowa? i mam wci?ni?t? w caveboocie open next bp to b?dzie otwiera? kolejny jak nie b?dzie miejsca a p??niej nie b?dzie widzia? poprzedniego nie wiem czy zrozumiecie o co mi chodzi . Tak samo je?li chodzi o depositera czy jest jaki? spos?b ?eby ustawi? tak ?eby bot zbiera? loota do wi?cej ni? 2 bp bo znowu jak dam bp w bp to znowu komenda open next bp i otworzy ten w kt?rym jest miejsce a p??niej w dp nie b?dzie widzia? tego poprzedniego . Bardzo prosz? o pomoc je?li czego? nie zrozumiecie dajcie zna? postaram si? nakmini? o co mi chodzi bo troch? zawile to napisa?em.
Za pomoc z g?ry wielkie dzi?ki
 

Gumiok Mieszanina

Vestia.pl
Joined
Jun 9, 2015
Messages
257
Reaction score
14
Odp: Pomoc ElfBot Refiller&Depositer

Jest funkcja, kt?ra wy??cza open next bp, nie pami?tam jak brzmia?a, ale mo?esz sprawdzi?:
set opennextbp 0

Wy??czasz open next bp, kupujesz manasy, w??czasz open next bp. Tak samo z depositerem.
 

Sebaspwt

New User
Joined
Apr 28, 2010
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Pomoc ElfBot Refiller&Depositer

Rozumiem spr?buj? si? pobawi? a m?g?by? mniej wi?cej poda? przyk?ad jak mia?oby to wygl?da? ?
 
Top