What's new

PREZENTACJA - MAPA/SERWER i par? pyta?

Katznejammer

New User
Joined
Feb 16, 2017
Messages
1
Reaction score
0
Witam, to m?j pierwszy post na forum cho? jestem sta?ym bywalcem obserwatorem tibia.net.pl od paru dobrych lat! Na starcie chcia?bym poprosi?, o to aby przenie?? temat je?li wstawiam go w z?ym dziale, przepraszam z g?ry : )

A wi?c sprawa jest taka, od paru miesi?cy razem z przerwami dopieszczam silnik tfs oraz swoj? autorsk? map? na serwer. Chcia?bym si? z Wami podzieli? tym co zd??y?em zrobi? bo nie jest nic jeszcze sko?czone, spyta? o rady i tak dalej.

No to na pocz?tku mo?e par? screenshot?w z edytora iii wstawi? tak?e link do filmiku z oprowadzeniem.

1.Pla?a na obrze?ach miasta.

GwgYF


2.Katakumby pod miastem.

G41mn

EvUQm

kHIx8


Pod miastem znajduj? si? wiele mikro lokacji, kanalizacje i tunele Rotworm?w ??cz? si? z wielopoziomowymi katakumbami cmentarnymi, w podziemiach mo?na znale?? r??ne questy dla graczy o niskich jak i o wysokich poziomach.

3.Portowa cz??? miasta.
Uglqz9g

CCchlM3

1cif7tY


Miasto jest naprawd? du?e, posiada 4 dzielnice przy zatoce gdzie znajduj? si? doki, jest te? g?rne miasto gdzie widzimy zacumowany statek.

4. Ryneczki i ma?e bazary.

CAUc9hI

t1kJYdD

DCbAsWn


W mie?cie znajduj? si? masa sklep?w, przej?? oraz domk?w do zakupienia.

5.Reszta zdj?? miasta, mi?dzy innymi na nich:
KANALIZACJE - w kt?rych kryj?wki maj? przemytnicy i gildia z?odziei.
at9eaBZ

MOST KR?LEWSKI - jak nazwa wskazuje prowadzi do dzielnicy kr?lewskiej, na monumentalnym mo?cie znajduj? si? sklepy Jubilerskie i domki do wykupienia.
0oTdIQv

NOWA CZ??? MIASTA - depozyt i bank rodzinny przy g??wnej ulicy na zdj?ciu.
A9YeJ0y

MOST NA MANHATTAN - nazwa?em t? dzielnice tak tylko dlatego, ?e znajduj? si? tam najwy?sze budynki i jest po ?rodku aglomeracji (ca?e miasto przecinaj? kana?y.
zM3m1FS

US6iYNX

t88uzTx

STARY PORT - dawno nie u?ytkowe miejsce, pe?no tam cudzoziemc?w.
JFEAqH0

WIE?A CZARODZIEJA - mo?na tam kupi? magiczne przedmioty i nauczy? si? magii.
IXXWKFK


6. Tereny poza miejskie.
WTtLWao

S2fMQwT

ZLnoWBg

BwVAMAP


7. Mapka miasta.
dicxJ6v

NGmTXaw


Tak?e jeszcze troch? do zbudowania jest, ale powoli ko?cz? miasto w kt?rym jest i tak masa expo i zada? : ) Wszystko jest pod Tibie 8.6, niestety mam jakie? problemy i NPC nie ?aduj? mi si? w grze, nie mam zielonego poj?cia czemu i szuka?em tu i na otlandzie poradnika co zrobi? - niestety nie znalaz?em, NPC dalej si? nie ?aduj?.

Jestem ciekaw co s?dzicie o takiej custom mapie, jakie przydatne skypty, czy nadaj? si? to na Open czy bardziej Priv na pocz?tek (na pocz?tku planowa?em priva dla znajomych i os?b z forum, a p??niej zobaczy? i je?li si? to rozkr?ci - wrzuci? na otslist).
Teraz mam sporo zaj?? poza Tibi?, mi?dzy innymi maturka bo to ju? 4 klasa :/ Ale piszcie, chcia?bym pozna? opinie, postawienie serwera na custom mapce to moje mikro marzenie, od zawsze lubi?em robi? mapy do tej gry i do innych jak np.: Heroes. Mo?e kto? by chcia? mo?e pom?c w kwestii Silnika, Supportu, Skrypt?w ?

To chyba wszystko co chcia?em napisa?, jak co? z edytuje post.
Dzi?ki wielkie za uwag?, przepraszam je?li naruszy?em czym? regulamin - mam wielk? zajawk? na serwer i bardzo bym chcia? aby jako? to ruszy?o i patrze? jak si? rozwija!
Rock n' Roll, Up the Irons \m/
 

Aesir

User
Joined
Feb 15, 2013
Messages
10
Reaction score
0
Odp: PREZENTACJA - MAPA/SERWER i par? pyta?

Zdj?? nie wida? :/
 
Top