What's new

Problem z importem house.xml :(

Status
Not open for further replies.

Rey Mysterio

Advanced User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
382
Reaction score
27
Age
26
Witam.
Mam problem, mianowicie posiadam RL Map? kt?ra nie posiada domk?w, ze wzgl?du na to ?e by?a trackowana, i mam drug? RL Map?, kt?ra jest niedoko?czona/zbugowana, aczkolwiek ma wi?kszo?? domk?w zrobionych w g??wnych miastach.
Pytanie teraz moje, czy jest mo?liwo?? aby u?y? w tej lepszej mapie, pliku house.xml z tej gorszej mapy.
Dodam ?e coordy map s? takie same w plikach.
Pr?bowa?em po prostu przerzuca? plik do tamtego folderu.
Pr?bowa?em zapisywa? map? w nowym folderze i podmienia? pliki/zawarto??.
Dodatkowo b??d o niewczytaniu pliku house.xml NIE wyskakuje, a mimo to wchodz?c w House Palette nie ma tu nic :(

Pozdrawiam :smile:

P.S Kope lat ! :lol:
 

KadreZ

Advanced User
Joined
Aug 18, 2015
Messages
443
Reaction score
6
Odp: Problem z importem house.xml :(

Ctrl + P , i zmieniasz tam sciezki tylko nie zmien se przypadkiem wersji mapy pod innego clienta ;)
 

Rey Mysterio

Advanced User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
382
Reaction score
27
Age
26
Odp: Problem z importem house.xml :(

Tutaj mam wszystko ustawione. Go?? z zagranicznego forum pisa? co? o tym, ?e je?eli przerzucam house.xml z innej mapy ale nie mam zrobionych "House tiles" w mapie to nie b?dzie dzia?a?. Pytanie tylko co to znaczy. Posty by?y z 2k12 wi?c najpewniej go?? jest ju? nieaktywny :(
 

Sassin

Forum friend
Joined
Jun 13, 2009
Messages
1,281
Reaction score
107
Odp: Problem z importem house.xml :(

w xmlu zapisuja sie kratki, na ktorych domek istnieje, a w pliku mapy zapisuje sie jego nazwa. moze byc odwrotnie, niemniej pamietam doskonale, ze ktoregos pieknego i deszczowego dnia rowniez z tym walczylem. bylo to lata temu i nie pamietam juz jak, ale mam pewnosc, ze da sie to zrobic. masz leb i chuj to kombinuj! :D
 

Rey Mysterio

Advanced User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
382
Reaction score
27
Age
26
Odp: Problem z importem house.xml :(

Okej okaza?o si?, ?e ta "zepsuta" mapa mog?a zosta? prosto naprawiona poprzez przerzucenie plik?w items.otb i items.xml z serwera do map edytora, i wszystko dzia?a :D
Dzi?kuj? za odpowiedzi!

Temat do zamkni?cia!
 
Status
Not open for further replies.
Top