What's new

problem z polaczeniem sie osoby z zewnatrz

mrtoperek

New User
Joined
Apr 19, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Witam wraz ze znajomymi mamy problem który męczy nas od kilku dni nie możemy go rozwiązać
Nie możemy się zalogować do gry w skrócie
Ja jako właściciel serwera pod podany adres IP czyli mój glowny adres po wpisaniu loginu i hasła w kliencie gry loguje się normalnie na postać ale mój kolega po wpisaniu zewnętrznego ip bo inaczej nie działa widzi w kliencie gry postacie ale nie może wejść dalej czyli do gry i problem polega na tym iż osoba z zewnątrz nie może się zalogować i wyskakuje jej error 10060 wie ktoś może jak to naprawić borykamy się już z tym któryś dzień
 

DanJ93

ElfBot Helper
Joined
Jan 18, 2009
Messages
2,631
Reaction score
200
A serwer jest otwarty? Choć gdyby był zamknięty, to powinien wyskoczyć taki komunikat.
Masz odblokowane porty? Nie pamiętam na jakich portach działa OTS, ale to bez problemu znajdziesz w necie
 

mrtoperek

New User
Joined
Apr 19, 2022
Messages
8
Reaction score
0
No właśnie męczymy się z ty już kilka dni i problem polega na tym że znajomy się loguje widzi listę postaci klika enter wyskakuje komunikat że się loguje i wyskakuje error 10600 wpisywaliśmy to i dalej dupa i liczymy na jakąś pomoc jak to naprawić
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Jakiego serwera używasz? Jaka wersja gry?
 

mrtoperek

New User
Joined
Apr 19, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Jest to serwer pokemon i chyba chdzoi ci to zy SQL czy MySQL to ja mam MySQL
 

mrtoperek

New User
Joined
Apr 19, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Porty miałem poblokowane a że mam Orange to wystarczy się zalogować na modem i odblokować porty jak coś pisać PW to wyjaśnię na dc owszem jak ktoś ma Orange światłowód :p
 
Top