What's new

Problemy z Bynacam

Status
Not open for further replies.
Joined
Jan 11, 2012
Messages
70
Reaction score
2
Witam.
Mam problem z programem Bynacam.

Probowalem zmienic format cam>Avi,Wmv programem Format Factory ale on nie obejmuje typu cam.

Nie moge zmienic formatu nagranych cam?w. (prosze o link do programu ktory mi w tym pomorze).
Druga sprawa to potrzebuje programu do przerabiania, wycinania itd. w polskim jezyku i zeby byl darmowy.

Prosze o programy latwe w obsludze i w polskim jezyku.

Z gory dzieki :)
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: Problemy z Bynacam

To mnie teraz rozwali?e?.
Nagranego cama w??czasz i nagrywasz cama jakim? programem typu Fraps, HyperCam, czy co?.
Do przer?bek SonyVegas naj?atwiejszy.
 
Joined
Jan 11, 2012
Messages
70
Reaction score
2
Odp: Problemy z Bynacam

Ziomek ale ty mnie nie czaiusz.
Nagralem akcje programem BYNACAM i mam ta akcje i potrzebuje programu ktory zmieni format z (cam) na np: Avi,wmv itd.

a ty mowisz zebym nagrywal hypercam z hypercam filmiki sa beznadzejne.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Problemy z Bynacam

Gosciu, ale ty nie czaisz. Wyslalem ci pw a nawet nie przeczytales :O
Napiszem ci jeszcze raz, tutaj:
Camow nie da sie przerobic na inny format bo to nie jest format video tylko plik ktory moze byc wyswietlany przez clienta tibii...
Cama odpalasz normalnie byna camem w cliencie tibii i w tym momencie nagrywasz interesujace cie fragmenty np frapsem, gregionem, hypercamem czy czymkolwiek innym.
Wtedy zaleznie od ustawien nagrania otrzymujesz juz plik video w okreslonym formacie ktory mozesz przerabiac programami do obrobki vide?o.

Co do programu...
Ja zawsze uzywalem sony vegasa. Nie wiem nawt czy jest polska wersja. No i darmowe to to nie jest, wiec trzeba cracka.
Dobry jest jeszcze adobe after effects. Ale podobnie jak sv... Platny i nie wiem czy jest polska wersja.
W nowych photoshopach masz funkcje obrobki video, ale tylko podstawowe opcje. No i tez platny.
W windowsie masz windows movie maker. Do prostej obrobki wystarczy.
Jeszcze jeszcze camtasia studio, ale tez platna... W niej masz funkcje nagrywania tez poza sama obrobka i jest prostrzy do ogarniecia niz sv czy aae.

Polskie i darmowe programy to zapewne tylko jakies chujowe sa. Nie znam takich.
I ogarnij angielski bo bez angielskiego to pizda jestes i gowno mozesz zrobic w internecie, bo 80% internetu to angielski.
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: Problemy z Bynacam

Ziomek ale ty mnie nie czaiusz.
Nagralem akcje programem BYNACAM i mam ta akcje i potrzebuje programu ktory zmieni format z (cam) na np: Avi,wmv itd.

a ty mowisz zebym nagrywal hypercam z hypercam filmiki sa beznadzejne.
Tak jak napisa? to Kikimora, cama musisz nagra? p??niej innym programem, bo cam to nie film...
 
Status
Not open for further replies.
Top