What's new

Programista znaj?cy ?r?d?a 7.60

Mixerr

Active User
Joined
Nov 6, 2014
Messages
77
Reaction score
10
Cze??.

Kr?tko i na temat napisz?.


Szukam osoby, kt?ra zna dobrze protok?? Tibi 7.60, a szczeg?lnie ma dobrze obadane ?r?d?a tej wersji i potrafi wkomponowa?, stworzy?, z edytowa?, poprawi?, zmodyfikowa?, wykry? itd itp., rzeczy w source tego silnika a m?wimy tu o s?awnym Yurku F, kt?ry by?by docelowym celem tej edycji. Wi?c je?li kto? wie, ?e ma na tyle si? i do?wiadczenia i chcia?by pozna? szczeg??y tego co chcia?bym zaoferowa? takiemu cz?owiekowi zg?osi si? do mnie. Celem wykonania b?dzie m.in., stworzenie idealnego silnika, 100% edycji standardowej mapy, kt?ra znajduj? si? w Yurku i m.in., wydanie wersji silnika 1.0, kt?ry b?dzie bez ?adnych b??d?w z dodatkami, silnik tak ma?y i szybki, ?e nie znajdzie ?adnego crasha itd itp.

Je?li znajdzie si? taka osoba, kt?ra by?aby zainteresowana dalszymi szczeg??ami bo to co zosta?o opisane i w/w., to tylko pocz?tek tego co chcia?bym przekaza? zainteresowanej osobie/osobom. Taki cz?owiek za prac? nad tym (oczywi?cie nie sam) zostanie wynagrodzony w spos?b zapewne odp?atny, ale i nie tylko bo b?dzie mia? du?o wi?cej zaoferowane przeze mnie i nie tylko lecz wi?cej szczeg???w po kontakcie ze mn?.

Kontakt do mnie:
GG: 51982502
lub wiadomo?? tutaj prywatna do mnie.

Maila nie podaje bo rzadko kto na takich forach u?ywa takiego ?rodka komunikacji, a nie innego.

Czekam i dzi?kuje.
 

Mixerr

Active User
Joined
Nov 6, 2014
Messages
77
Reaction score
10
Odp: Programista znaj?cy ?r?d?a 7.60

Od?wie?am temacik, nadal aktualne.
 

Raa

Senior User
Joined
Aug 9, 2009
Messages
715
Reaction score
50
Age
29
Odp: Programista znaj?cy ?r?d?a 7.60

Ale wiesz, ?e istnieje TFS pod 7.6 i on oferuje naprawd? du?o w por?wnaniu do yurotsa.
Wi?c je?eli chcesz tworzy? "idealny silnik" polecam TFSa jako baz?. :>
 

Mixerr

Active User
Joined
Nov 6, 2014
Messages
77
Reaction score
10
Odp: Programista znaj?cy ?r?d?a 7.60

Wiem, ?e TFS wydany pod 7.60 oferuje du?o wi?cej ni? wersja na xml i bardziej wydatny, szybszy i nie tylko, ale niestety w?a?nie to ma?e ale... Od pocz?tku trzymam si? kluczowej wersji xml na, kt?rej pracuje i chcia?bym na niej aktualnie kontynuowa? prac? lecz z czasem skompilowane zostanie wszystko pod SQL'a lecz robi? wszystko powoli i dok?adnie by nie przegapi? niczego. Chcia?bym i staram si? budowa? silnik tak dobry, kt?rego nikt nie posiada? nigdy, tak poprawionego, szybkiego czyli du?o szybsze wczytywanie danych i nie tylko podczas za??czania i samej gry, poprawki o kt?rych nawet nikt nie s?ysza? i takie o kt?rych by?a mowa, ale brak ich udost?pnienia w sieci. W internecie na forach tej tematyki znajduj? sie troch? rzeczy m.in., kod?w pod ten protok?? 7.60, ale wi?kszo?? do poprawienia lub napisania od nowa/ca?kiem lepiej i wydajniej.

Szukam osoby znaj?cej si? na programowaniu, kt?ra pracowa?aby ze mn? nad budow? takiego silnika ramie w ramie, ?eb w ?eb i dzi?kuje z g?ry za zainteresowanie.

PS. Szukam tak?e osoby, kt?ra by testowa?a na bie??co wszystko na tym silniku pozostaj?c w grze.
 

Mixerr

Active User
Joined
Nov 6, 2014
Messages
77
Reaction score
10
Odp: Programista znaj?cy ?r?d?a 7.60

Od?wie?am.
Nadal szukam osoby, kt?ra b?dzie ch?tna do prac nad takim projektem, kt?ry potem zostanie powi?zany z du?o wi?kszym projektem, kt?ry stanie si? epicentrum do ?wiata ca?ej Open Tibii.
 

Latar

Active User
Joined
Aug 6, 2011
Messages
67
Reaction score
1
Odp: Programista znaj?cy ?r?d?a 7.60

Napisz na gg: 1978630, je?eli nadal aktualne.
 
Top