What's new

Projekt - Od zera do High levela

yoochitch

New User
Joined
Jan 24, 2016
Messages
1
Reaction score
0
Witam!

Zainstalowa?em tibie, za?o?y?em nowe konto (do starego zapomnia?em has?a) i jedyne co mi pozosta?o to za?o?enie postaci. Mia?em ma?y problem z wyborem ?wiata, ale zdecydowa?em si? zacz?? gr? na ?wiecie o nazwie Eldera. Tak o to powsta?a posta? o nicku "Norboo"​


Wracam do gry po kilku latach przerwy, zamierzam gra? r?cznie oraz jak najcz??ciej dodawa? zdj?cia i opisy z moich przyg?d zwi?zanych z t? gr?. Moje cele? Nie wiem jak d?ugo zamierzam gra? w tibi?, wi?c p?ki co zamierzam wbi? ten magiczny 100 lvl, na dzien dzisiejszy ten lvl ju? nic nie znaczy, ale od czego? trzeba zacz??, p??niej zobaczymy co dalej. Gram kompletnie od zera, posta? jak? wybra?em to ms, poniewa? od zawsze lubi?em gra? postaciami magicznymi. Nied?ugo pojawi si? pacc, nie wyobra?am sobie gry msem na faccu. Temat g??wnie zak?adam,bo licz? na wasze komentarze, kt?re dadz? mi motywacje do gry, no i mam nadzieje ?e przy??czycie si? do wsp?lnej gry ;)


Pare fotek, nic ciekawego bo to dopiero pocz?tki, ale regulamin wymaga ;)






Tutaj postanowi?em solowa? guarda na 10 lvlu ;)



Obecny stan postaci:



---------- Tre?? dodana o 23:41 ----------

Pora na serie kolejnych zdj??. Nie b?d? umieszcza? screen?w z ka?dego awansu, bo to nie ma sensu, za niski poziom mam.


Tutaj postanowi?em przej?? si? na zamek obok ab'dendriel my?la?em, ?e nikogo tam nie b?dzie o tej godzinie, ale myli?em si?. D?ugo tam nie zosta?em, bo ?azi? za mn? jaki? 60 rp i wybija? mi potwory,no ale przy okazji questa zrobi?em :D




No i seria awans?w:









Postanowi?em zrobi? desert questa, d?ugo nie musia?em czeka? na ekipe, wr?ci?em do depo po spellbooka i od razu na questa. Dobrze ?e po drodze nikt mnie nie ubi? xd



Tak wygl?da moja posta? po 1 dniu gry. Podczas mojej kilku godzinnej przygody spotka?em tylko jednego polaka na swojej drodze, wi?kszo?? to same brazole i hiszpanie. Niekt?rzy z nich nawet nie chc? po angielsku pisa?. Ceny na ?wiecie te? s? w miar? niskie, softy 350k kosztuj?, no chyba ?e rzeczywi?cie dawno nie gra?em.

 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Projekt - Od zera do High levela

No Ciekawie :) wrzucaj lepiej zdj?cia na imgur.com albo u?ywaj tam czego? innego bo trzeba w zdj?cie wchodzi? :D
 
Top