What's new

Propozycje dot. forum

Status
Not open for further replies.

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Propozycje dot. forum

propsuj? kuzyna w kwestii portalu, ale nie wiem, czy jest sens nawi?zywa? wsp??prac? z kimkolwiek. Juz tysi?ce razy by?y podejmowane takie pr?by i nigdy ta wsp??praca nie by?a na d?u?ej. Albo kto? stwierdza?, ?e ma w nosie prowadzenie projektu dalej, albo umiera?o samo ?mierci? naturaln?.
[MENTION=406296]Kuzyn[/MENTION];
na jedno wychodzi, je?li znowu odechce im si? dzia?alno?ci w tibijskim p???wiatku, to tnet zostanie bez zaplecza. Nie widz? nic z?ego w tym, ?eby w ewentualny portal wrzuci? to, co ju? zosta?o zrobione i w mi?dzyczasie na spokojnie dok?ada? nowe rzeczy, ew. w og?le chrzani? star? robot? i zosta? przy tej stronie informacyjnej (mam tutaj na my?li to, co wspomina?e?)
 
Last edited:

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,934
Reaction score
165
Odp: Propozycje dot. forum

propsuj? kuzyna w kwestii portalu, ale nie wiem, czy jest sens nawi?zywa? wsp??prac? z kimkolwiek. Juz tysi?ce razy by?y podejmowane takie pr?by i nigdy ta wsp??praca nie by?a na d?u?ej. Albo kto? stwierdza?, ?e ma w nosie prowadzenie projektu dalej, albo umiera?o samo ?mierci? naturaln?.
Ale jaka wsp??praca? :smile: Chodzi tylko o wymian? linku.
 

XXV

Active User
Joined
Oct 2, 2008
Messages
117
Reaction score
25
Odp: Propozycje dot. forum

[MENTION=406296]Kuzyn[/MENTION]
Obawiam si?, ?e wymiana linkami z tibia.wiki.net to z?y pomys?. Je?eli chc? znowu widnie? jako supported/promoted (byli w 2009/2010-2014) na tibia.com to nie mog? mie? link?w do tibia.net.pl (na tibia.net.pl jest mowa o OTS oraz o botach).
 

askara76

Advanced User
Joined
Oct 31, 2016
Messages
180
Reaction score
7
Odp: Propozycje dot. forum

Ale po co to nie lepiej zrobi? w?asn? strone ? Mi chodzi, ?e na stronie b?dzie si? znajdowa? np:
- otlista serwer?w
- reklamy
- poradniki
- pobieralnie
- dodanie (nowego ts3) i dodanie zak?adki
Co? mo?na by by?o wymy?le?. Po co robi? z kim? wsp??prac? ?

O jak? wymiane linku Ci chodzi ? Chodz ci, ?e mo?na wej?? na strone poprzez tibia.net.pl.com np ? Besens.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,934
Reaction score
165
Odp: Propozycje dot. forum

[MENTION=406296]Kuzyn[/MENTION]
Obawiam si?, ?e wymiana linkami z tibia.wiki.net to z?y pomys?. Je?eli chc? znowu widnie? jako supported/promoted (byli w 2009/2010-2014) na tibia.com to nie mog? mie? link?w do tibia.net.pl (na tibia.net.pl jest mowa o OTS oraz o botach).
A chc?? Nie s?ysza?em, ?eby bosal sie o to stara?.
 

DJ Mrozu

Senior User
Joined
May 19, 2009
Messages
1,003
Reaction score
19
Odp: Propozycje dot. forum

Proponuj? w miejsce og?osze? na g?rze g??wnej strony umie?ci? shoutbox i ustawi? na nim wi?ksz? ilo?? wiadomo?ci.
 
Status
Not open for further replies.
Top