What's new

Prywatny Hosting Domowy

Thorine

New User
Joined
Mar 4, 2019
Messages
1
Reaction score
0
Witam,

Mam kilka pyta? na kt?re nie mam odpowiedzi odno?nie hostingu servera ots w domu na swoim komputerze windowsie.

Pierwsze i podstawowe pytanie to:

1. Czy je?li udost?pnia? bym taki w?asny server ots z domu i czerpa? bym z tego kozysci finansowe to jest to legalne w Polsce?
2. Czy jestem wstanie u siebie w domu hostowa? stron? internetow? jakiej? firmy za darmo czyli bez korzysci finansowych (na przyk?ad dla wujka, kt?ry prowadzi dzia?alno?? w Polsce.)
3. Czy mog? hostowa? swoj? stron? internetow? bez korzysci finansowych strona pe?ni?a by funkcje informacyjn? (blog). Co je?li bym czerpa? z tego korzysci finansowe.
4. Czy pozwala na to dostawca internetu? (Dodam tylko ?e posiadam UPC) ipv4 z mo?liwo?ci? hostingu tylko nie wiem na ile mo?na sobie z tym hostingiem pozwoli?.

Og?lnie czy w domu hosting w?asnych plik?w jest legalny? Czy mog? hostowa? swoj server ots? Czy mog? hostowa? stron? dla wujka kt?ry prowadzi w?asn? dzia?alno???
Jak to wygl?da od trony prawnej?


Dzi?kuje z g?ry za pomoc
 

Pan Bilon

Active User
Joined
May 8, 2011
Messages
54
Reaction score
4
Odp: Prywatny Hosting Domowy

Nie znam si? na prawie ale ...

1. Funkcja z sms, paypalem itd zabiera podatki itd to wi?c pewnie tak
2. S? darmowe hostingi i mo?esz wsio legalnie z nich robi?
3. Nic nie b?dzie :D
4. Pozwala :D

W tych czasach ma?olaty wykorszystuj? ka?d? opcje by wysy?a? nudesy za kase i sie nie przejmuj? a ty b?dziesz my?le? o tym przy OTS czy tam stronie :D
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Prywatny Hosting Domowy

1. Mo?esz postawic Otsa, ale to liczy si? z kosztami utrzymania Twojego serwera + op?aty za prad itp..
2. Tak, ale najlepiej ju? wyposazyc sie w jaki? serwer nas, czy tym podobne. Koszty s? od 300-400 z?. Tak?e wybieraj, mush. Ogolnie, je?eli chodzi o taki profesjonalizm, ale tak typowo to wystarczy nawet zwyk?y PC.

3. Yep, czemu nie..
4. To ju? sam musisz zadecydowac.
 
Top