What's new

Przegladarka na Androida ver. 2.3.4

Status
Not open for further replies.

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Jaka polecacie przegladarke pod Androida w wersji 2.3.4?
Tylko nie piszcie mi Opera/Firefox bo oba te gowna ssaja koper z jaj.

Opera - jak siedzie na np. tnet to gdy chce wejsc w jakis dzial odswieza sie przegladarka i moge tak do usranej smierci wchodzic.
Firefox - muli w chuj... strony laduja sie jak by nie mogly.

Chroma nie moge zainstalowac bo nie jest kompatybilne z moja wersja systemu. Od razu mowie ze aktualizacja nie wchodzi w gre bo potem to juz pewno bedzie telefon muli?. Domyslna przegladarka to tez szajs byle by jak najmniej pamieci zostawic w telefonie.

Znacie jeszcze jakies przegladarki warte uwagi?? Najlepiej w polskim jezyku ale w ostatecznosci moze byc tez w angielskim.
 

God Keno

Banned
Joined
Jul 17, 2014
Messages
260
Reaction score
9
Odp: Przegladarka na Androida ver. 2.3.4

Ja u?ywam google chrome, bardzo dobre :)

sorry nie przeczyta?em do ko?ca posta xd
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: Przegladarka na Androida ver. 2.3.4

Spoko nic sie nie stalo. Znalazlem google chrome na androida 2.3.4 (niestety w wersji angielskiej) ale dziala lepiej niz tamte dwa gowna ;)))


Czekam dalej na jakies propozycje przegladarek.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Przegladarka na Androida ver. 2.3.4

Masz chujowy telefon i chujowy system i chcesz do tego dobrac przegladarke zeby dzialala dobrze?
This no work.
Ogarnij lepsza sluchawke i bedzie wszystko w porzadku.
Generalnie na slabszych telefonach sprawdza sie stara opera(classic) bo mniej muli.
Na dobrych telefonach to w sumie bez znaczenia, uzywasz co ci wygodnie. Ale chrome sie sprawdza dosc dobrze. I jest chyba najpopularniejszy.
A jak masz tak ujowy telefon, ze ci nic nie dziala, to jakas wymyslna przeglaradka tego nie zmienisz.

Jeszcze jeszcze opcja, zeby fora przegladac przy pomocy aplikacji a nie przegladarki normalnie. Lepiej to jest przystosowane do wszystkiego niz normalne czy nawet mobilne wersje for.
Ale sa 3 problemy. Nie wiem czy obsluguje jakas apka starego andka. No i nawet jesli, to nie zawsze forum jest przystosowane ;P I chyba najwiekszy problem. Dziala tylko na forach i neta nie poprzegladasz.
Sprawdz czy ci pojdzie tapatalk na systemie i mozesz z forum korzystac.
Chociaz w sumie zastanawiam sie po chuj wchodzic mobilnie na tneta XD
Az takie parcie na to forum masz, ze nawet jak nie masz kompa przy sobie to musisz wchodzic tu?

Ja rozumiem, przegladac cos konkretnego w necie albo sprawdzac jakas informacje ktora jest potrzebna. A nie siedziec kurwa na tnecie... Sam przegladam nie jeden serwis czy forum mobilnie bo jest to przydatne. Ale po chuj mam wchodzic na tneta?

Zreszta...
W sumie dodam od siebie jeszcze... To pytanie cale z tematu jest w stylu pytania "moj dinozaur nie jezdzi na benzynie, powinienem sprobowac na gazie czy na on?"...
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Przegladarka na Androida ver. 2.3.4

Masz chujowy telefon i chujowy system i chcesz do tego dobrac przegladarke zeby dzialala dobrze?
This no work.
Ogarnij lepsza sluchawke i bedzie wszystko w porzadku.
Generalnie na slabszych telefonach sprawdza sie stara opera(classic) bo mniej muli.
Na dobrych telefonach to w sumie bez znaczenia, uzywasz co ci wygodnie. Ale chrome sie sprawdza dosc dobrze. I jest chyba najpopularniejszy.
A jak masz tak ujowy telefon, ze ci nic nie dziala, to jakas wymyslna przeglaradka tego nie zmienisz.

Jeszcze jeszcze opcja, zeby fora przegladac przy pomocy aplikacji a nie przegladarki normalnie. Lepiej to jest przystosowane do wszystkiego niz normalne czy nawet mobilne wersje for.
Ale sa 3 problemy. Nie wiem czy obsluguje jakas apka starego andka. No i nawet jesli, to nie zawsze forum jest przystosowane ;P I chyba najwiekszy problem. Dziala tylko na forach i neta nie poprzegladasz.
Sprawdz czy ci pojdzie tapatalk na systemie i mozesz z forum korzystac.
Chociaz w sumie zastanawiam sie po chuj wchodzic mobilnie na tneta XD
Az takie parcie na to forum masz, ze nawet jak nie masz kompa przy sobie to musisz wchodzic tu?

Ja rozumiem, przegladac cos konkretnego w necie albo sprawdzac jakas informacje ktora jest potrzebna. A nie siedziec kurwa na tnecie... Sam przegladam nie jeden serwis czy forum mobilnie bo jest to przydatne. Ale po chuj mam wchodzic na tneta?

Zreszta...
W sumie dodam od siebie jeszcze... To pytanie cale z tematu jest w stylu pytania "moj dinozaur nie jezdzi na benzynie, powinienem sprobowac na gazie czy na on?"...
Ty mobilnie nie wchodzisz na tnp bo zawsze jestes #pc :D
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: Przegladarka na Androida ver. 2.3.4

Po czym poznajesz ze tylko na tnecie siedze? Po tym ze sie udzielam? Rozczaruje cie ale nie tylko tutaj przesiaduje bo przegladam wiecej rzeczy ;D

Nie wiem do czego ci ten telefon potrzebny skoro potrzebujesz jakis super wypa?ny... zreszta nie wnikam bo to nie moj interes. Ja potrzebuje tylko do 3 rzeczy: SMS, Po??czenia i Internet wiec wystarcza mi ten jaki mam teraz a skoro przegladarka strzela focha to jej jebany problem i autorow (moze ma zly dzien ;c). Byle by uzytkownikow nie zajebala tym strzelaniem bo bedzie jak z pechowcem brianem.
A skoro ta przegladarka nie chce chodzic to inna proste a tapatalka mam w dupie bo nie samym tnetem czlowiek zyje.

Odnosnie pc to sorry ale mamy lato nie wiem czy zauwazyles. W przeciwienstwie do jebanych no-lifow ja spedzam ten czas poza domem albo przynajmniej nie na kompie a nie jak Sasha z APO napierdala po 12h w kwadratowe moby. Nie bede specjalnie zapierdalal 80km do domu zeby z pc wchodzic na tneta bo ty masz taka zachcianke. ;)

Jak to sie mowi Life is Brutal.
Poki co chrome/maxthone mi wystarcza. Do zamkniecia.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Przegladarka na Androida ver. 2.3.4

Nigdzie nie powiedzialem, ze siedzisz tylko na tnecie.
Ty pisales, ze masz problem z ladowaniem tneta.
Cycat:
jak siedzie na np. tnet to gdy chce wejsc w jakis dzial odswieza sie przegladarka i moge tak do usranej smierci wchodzic.

Poza tym, no wlasnie. Masz telefon do dzwonienia, pisania smsow i internetu. I internet wlasnie tu jest bardzo duzym pojeciem. Bo z interenetu mozesz sobie sprawdzac maile, uzywac jakiegos gg i ewentualnie wyszukac cos w google czy na wiki. Na to to ci starczy najprostrzy telefon i wszystko powinno pojsc. Mozesz na necie tez przegladac mase roznych strony i uzywac roznych aplikacji, do czego beda ci juz potrzebne lepsze sprzety... Jak by mi aplikacja bankowa np nie dzialala na telefonie bo mam stary system to bym mial problem.
I tez potrzebuje tylko do 3 rzeczy tak jak ty. Telefon, sms i internet. Tylko w tym internecie troche wiecej robie i nie uzywam tylko podstawowych popierdolek, ale pare bardziej zaawansowanych rzeczy...
Tobie nie dzialaja nawet te podstawowe funkcje, wiec widocznie masz za slaby telefon i tez potrzebujesz wypasionego. A jesli jednak nie potrzebujesz, to nie narzekaj na to co masz :D

a tapatalka mam w dupie bo nie samym tnetem czlowiek zyje.
No i dobrze. Po co w ogole o tnecie wspominales w 1 poscie? Nie dziala tnet to go olej. Reszta dziala to po co ten temat? A jak nie dziala to moze jednak masz za slaby sprzet na twoje wymagania?

Odnosnie pc to sorry ale mamy lato nie wiem czy zauwazyles. W przeciwienstwie do jebanych no-lifow ja spedzam ten czas poza domem albo przynajmniej nie na kompie
Zauwazylem. Nawet nie wiem czy zauwazyles ale przez ostatni jakos tydzien mnie na forum nie bylo. Bo po chuj mam wchodzic na tneta mobilnie?
Ale wkurwia mnie jedno.
Wchodzisz rano na pol godzziny, wieczorem 2 razy na 10 minut obczaic pare tematow i co. I juz kurwa wszyscy sraja, ze czlowiek na forum siedzi 15 godzin. No kurwa. Co to ma byc? Slepi jestescie czy co?
To, z z forum nie potraficie korzystac to wasz problem. Moze wy musicie wszystkie dzialy otwierac i tematy i wam to zajmuje 15 godzin? Mi 3 minut zajmuje przelecenie ostatnich tematow na forum, wejde tak 5 razy dziennie. To nie znaczy, ze siedze tu 15 godzin, tylko 5 razy po 3 minuty. W tym 2 razy znajde jakis temat do napisania, co zajmuje kolejne 5 minut. O kurwa, jaki nolife, 28 minut na forum przesiedzial! Ja pierdole!

Nie wiem czy miales zamiar mnie obrazac i sie powstrzymywales czy co, ale w sumie mam wyjebane.
 

Thorge D

Advanced User
Joined
Jul 24, 2014
Messages
300
Reaction score
29
Odp: Przegladarka na Androida ver. 2.3.4

Opera, zdecydowanie.
 
Status
Not open for further replies.
Top