What's new

Pytanie dotycz?ce grafiki.

Status
Not open for further replies.

kubeusz32

Active User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
112
Reaction score
5
Nie wiem czy dobry temat. Jak z?y to prosz? przenie??.
A pytanie mam takie.
Bardzo mi si? podobaj? rangi z Tibia.net.pl. Chcia?bym zrobi? podobne rangi dla mojego forum. Jak zrobi? by nie by?o tego czarnego (lub innego) t?a.

Na przyk?adzie chc? pokaza? ten:
vipgi2.png



Za Pomoc Dam Reputa.


Pozdrawiam,
Kubeusz32.
 

Magic

3+3=3!
Joined
Aug 4, 2008
Messages
1,338
Reaction score
180
Odp: Pytanie dotycz?ce grafiki.

Musisz zrobi? na prze?roczystym tle (Polecam w GIMP) i zapisa? w formacie obs?uguj?cym prze?roczysto??.
 

kubeusz32

Active User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
112
Reaction score
5
Odp: Pytanie dotycz?ce grafiki.

@Up Super, mam Gimpa 2.6 i prosi?bym o podanie jakiego? poradnika (lub tutoriala) jak zrobi? t? przezroczysto??, bo ja patrzy?em na to i dla mnie to jest Ciemna Magia. Dam Raputka za pomoc.
 

shan111

Advanced User
Joined
Oct 4, 2008
Messages
165
Reaction score
25
Odp: Pytanie dotycz?ce grafiki.

Mo?esz rownie? p?j?? na ?atwizn? i na obrazku da? t?o twojego forum. Lecz mo?esz przes?a? mi te obrazki i w wolnej chwili mog? Ci usun?? t?o w PhotoShop'ie. W razie potrzebny prosz? o kontakt na PM.
 

^#^Nitro^#^

Active User
Joined
Dec 27, 2008
Messages
59
Reaction score
14
Odp: Pytanie dotycz?ce grafiki.

Musisz zrobi? bia?e t?o i zapisa? tak jak kolega m?wi? w formacie obsluguj?cym przezroczysto? jeden z kt?rych znam to Gif. Jest to lepszy spos?b ni? m?wi? kolega up, poniewa? nie zawsze jest jednolite t?o. Dzia?a to r?wnie? do animacji.
 
Last edited:

Simivar

Senior User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
1,200
Reaction score
131
Odp: Pytanie dotycz?ce grafiki.

W Gimpie masz taki fajny przycisk jak
oasuit.png
"Magiczna r??d?ka", wybierasz j?, klikasz na t?o kt?rego nie chcesz (kolor, w twoim przypadku czarny) wyciskasz na klawiaturze kombinacj? klawiszy CTRL+X, b?d? wchodzisz Edycja -> Wytnij, nast?pnie zapisujesz obrazek jako *png.
 
Status
Not open for further replies.
Top