What's new

Ready for whatever - Drags

Status
Not open for further replies.

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Nie mam poj?cia czy to dobry pomys? czy nie ale zaryzykujmy. Zadawajcie ?mia?o pytania ;)
Tylko trzymajcie si? regulaminu.
 

Skyy

Active User
Joined
Jul 22, 2012
Messages
52
Reaction score
11
Odp: Ready for whatever - Drags

Ready for whatever xd? To nie ma sensu. Chyba 'ready for everything'.

Jak masz na imi??
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: Ready for whatever - Drags

Ready for whatever - cytat z kawa?ka Tupac'a :)

Na imi? mam Pawe?
 

Skyy

Active User
Joined
Jul 22, 2012
Messages
52
Reaction score
11
Odp: Ready for whatever - Drags

Dobra ale to jest slang i 2pac naumy?lnie napisa? te zdanie kt?re samo w sobie nie ma sensu.

Ile masz lat?
Eminem czy 2pac?
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: Ready for whatever - Drags

20 sierpnia sko?cz? 18 lat.
Obaj s? bardzo dobzi ale preferuj? raczej 2pac'a, poniewa? bardziej trafia w m?j gust muzyczny.

Staraj si? pytania zawiera? w 1 po?cie :)
 

Nautiluss

User
Joined
Aug 18, 2012
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Ready for whatever - Drags

Co s?dzisz o hipokrytach?
Czy k?amstwo narusza dobry obyczaj, je?li tak, dlaczego?
Co s?dzisz o politykach, kt?rzy zarzekaj? si? na jedno, a robi? drugie?
My?la?e? kiedy? o tym dok?d zmierza Polska?
Mia?e? kiedy? przyjemno?? bycia w kadrze czy to pierwszy raz?
Co s?dzisz o forum, czy jako nowy u?ytkownik znajd? tu dla siebie miejsce i czy warto?
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: Ready for whatever - Drags

Co s?dzisz o hipokrytach?
W otoczeniu mam ich na p?czki. Hipokryzja jest niestety jedn? z bardziej powszechnych "chor?b" XXI w. ; na dodatek nieuleczaln?. Staram si? trzyma? z dala od takich os?b :)

Czy k?amstwo narusza dobry obyczaj, je?li tak, dlaczego?
To jest temat do naprawd? d?ugich dyskusji. Ja osobi?cie wyznaj? tak? zasad?, ?e k?amstwo nie zawsze jest z?e. Ba, czasami nawet dobre. Ale to wszystko jest zale?ne od sytuacji.

Co s?dzisz o politykach, kt?rzy zarzekaj? si? na jedno, a robi? drugie?
My?l?, ?e to co wi?kszo?? naszych rodak?w. Niestety, kiedy mija z?o?? nadchodzi bezsilno?? bo jako szary element bez predyspozycji do tworzenia np. "petycji" i innych tego typu, niestety nie mog? nic zrobi?.

My?la?e? kiedy? o tym dok?d zmierza Polska?
Na samiu?kie dno. Osobi?cie za dok?adnie 2 lata wyje?d?am do Anglii by tam prowadzi? ?ycie na wy?szym poziomie ni? ten kt?ry mam w Polsce.

Mia?e? kiedy? przyjemno?? bycia w kadrze czy to pierwszy raz?
By?em Aktywnym i Supportem.

Co s?dzisz o forum, czy jako nowy u?ytkownik znajd? tu dla siebie miejsce i czy warto?
Jasne, ?e warto. Docieniamy zaanga?owanych i kreatywnych u?ytkownik?w. Pisz z sensem by bra? udzia? w dyskusjach a nie zwi?ksza? liczb? post?w, wno? na forum w?asne do?wiadczenie i pogl?dy, b?d? pomocny tam gdzie mo?esz a w przysz?o?ci na prawno Ci si? to op?aci :)
 

Nautiluss

User
Joined
Aug 18, 2012
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Ready for whatever - Drags

Osobi?cie za dok?adnie 2 lata wyje?d?am do Anglii by tam prowadzi? ?ycie na wy?szym poziomie ni? ten kt?ry mam w Polsce.

Uwa?asz, ?e wyjazd za granic? jest gwarantem lepszego ?ycia? Opu?cisz ziemi?, kt?ra Cie urodzi?a, wykarmi?a i wychowa?a? Opu?cisz w?asn? ojczyzn? dla kilku papier?w wi?cej? Czy nie lepiej jest pogoni? czerwonych z rz?du i zbudowa? suwerenne pa?stwo, bez ?adnych Unii Europejskich czy innych g?wien, kt?re mo?e nam narzuci? co tylko chce? To w nas m?odych le?y teraz los Polski, a kradzie? tych wandali nie powinna trwa? d?u?ej...

A co z kwesti? Boga, jeste? wierz?cy czy nie?
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: Ready for whatever - Drags

Uwa?asz, ?e wyjazd za granic? jest gwarantem lepszego ?ycia? Opu?cisz ziemi?, kt?ra Cie urodzi?a, wykarmi?a i wychowa?a? Opu?cisz w?asn? ojczyzn? dla kilku papier?w wi?cej? Czy nie lepiej jest pogoni? czerwonych z rz?du i zbudowa? suwerenne pa?stwo, bez ?adnych Unii Europejskich czy innych g?wien, kt?re mo?e nam narzuci? co tylko chce? To w nas m?odych le?y teraz los Polski, a kradzie? tych wandali nie powinna trwa? d?u?ej...

Tak w?a?nie uwa?am. Jestem patriot? a nie fanatykiem ani masochist?. Za granic? mam zapewniony pewien start ju? wi?c problemu nie b?d? mia?. Nie b?d? tyra? jak w?? za 1000 PLN miesi?cznie, martwi?c si? ci?gle czy wykarmi? rodzin?. Nie ziemia mnie urodzi?a tylko moja matka, tak samo jak wykarmi?a i wychowa?a. I dobrze wiem, ?e chce dla mnie lepszego ?ycia, kt?re niestety zastan? tam a nie tutaj.

A co z kwesti? Boga, jeste? wierz?cy czy nie?
Wierz? w bog?w egipskich.
Tak na serio to wierz?, ?e jest co? wy?ej od cz?owieka, niekoniecznie B?g opisywany w Biblii. Nie wierz? w ko?ci?? katolicki. Jest do dla mnie jedynie biznes oparty na k?amstwie i ob?udzie. Katolicki ko?ci?? nie ma prawie nic wsp?lnego z Bogiem. Za to z panem Jagie??o na banknocie stu z?otowym to ma bardzo du?o.
 

Nautiluss

User
Joined
Aug 18, 2012
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Ready for whatever - Drags

Rzeczywi?cie, dzisiejsi ksi??a nie s? z powo?ania do karmienia ludzi s?owem Bo?ym, a raczej z pieni?dza, ale przecie? ofiara jest dobrowolna, a ka?da ceremonia 'co ?aska' przynajmniej ja to widz? z moich do?wiadcze?, wi?c wed?ug mnie troch? wyolbrzymiasz.

Ale przejd?my do meritum naszej dyskusji na temat wiary. Czy je?li zauwa?y?by? znak na niebie, powiedzmy krzy?, kt?ry by?by widoczny kilka dni uzna?by? go za znak od Boga czy zwyk?y przypadek?
W Biblii kilka razy jest poruszana przypowie?? o ziarnie, kt?re ro?nie tak jak si? je piel?gnuje, czy s?dzisz, ?e brak wpajania m?odym ludziom S?owa Bo?ego wp?ywa na ich zachowanie?
Je?li wierzysz w Boga, to pewnie te? zastanawiasz si? nad istnieniem upad?ych anio??w, jak my?lisz, jaki maj? one wp?yw na nasze ?ycie?
Czy wed?ug Ciebie pogo? za pieni?dzem nie jest za bardzo przyziemna, czy ludzie nie przyk?adaj? zbyt wielkiej wagi do pieni?dza i ?ycia w tzw. luksusie wykreowanym przez media?
 
Status
Not open for further replies.
Top