What's new

[refugia] tak znowu non-pvp!

Oser

Advanced User
Joined
Jan 12, 2009
Messages
445
Reaction score
89
Siemanko tu Wujek Oser zaczyna pyka? na refugi. Checie zapodajcie jakie? swoje fotki, albo wrzucajcie, wieczorem dodam foty. Hej pozdrawiam nara elo 5.

---------- Tre?? dodana o 13:19 ----------

3o.
2nlx0s1.jpg
 

Oser

Advanced User
Joined
Jan 12, 2009
Messages
445
Reaction score
89
Odp: [refugia] tak znowu non-pvp!

nvpfmb.jpg
 

Oser

Advanced User
Joined
Jan 12, 2009
Messages
445
Reaction score
89
Odp: [refugia] tak znowu non-pvp!

35 ;
oasm81.jpg


37:
2i7v4vb.jpg
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: [refugia] tak znowu non-pvp!

Ze ci sie grac w to chce.
Wez cos ciekawszego porob, a nie z ava na ape city biegasz. Tak to kazdy biega. Bierz jakiegos eka i napierdalaj na dle, jakies poi czy inne hellspawny na yala. Bedzie ciekawiej i exp lepszy.
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: [refugia] tak znowu non-pvp!

Ze ci sie grac w to chce.
Wez cos ciekawszego porob, a nie z ava na ape city biegasz. Tak to kazdy biega. Bierz jakiegos eka i napierdalaj na dle, jakies poi czy inne hellspawny na yala. Bedzie ciekawiej i exp lepszy.

35 druidem robi?em na ma?pach z premium stamina 150+ k/h, wi?c by?o naprawd? spoko, a szkoda si? pieprzy? z szukaniem eka na wsp?lnego hunta, z reszt? exp nigdy nie by? ciekawy, ja tam wola?em sobie bota postawi? na te ma?py, bo nie ma skrypt?w na team hunta na tak ma?y lvl XD

Co do tematu to keep it goin', chocia? nie wiem jaki sens jest gry na ?wiecie non pvp?
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: [refugia] tak znowu non-pvp!

@up
sam nie pamietam ile mialem, ale na pewno wiecej chociazby na mutantach yala... raty + humany na alchemist, albo raty + tigery na arenie...
A takie hunty na dlach to ci dadza i 300k albo lepiej. Takze taka jest roznica. 100-150k albo 250-350k ;p
No ale jesli chodzi o bota to racja.
 
Joined
Feb 28, 2015
Messages
21
Reaction score
2
Odp: [refugia] tak znowu non-pvp!

Screeny ciekawe, ale ?e wam chc? si? gra? na tym rl shicie ;D
 

Perun

New User
Joined
Feb 25, 2015
Messages
4
Reaction score
1
Odp: [refugia] tak znowu non-pvp!

a no chce ;p na dle tez biegamy bo mam ek na prawie 70 a tu pare z mojej wizyty kolo ank dzisiaj . zmienili respawn tak w og?le, respi si? tego wi?cej ni? wcze?niej
317c58ka00ad.jpg
tscc2590wzno.jpg

btw oser frajer i pompka i go nie lubie bo mial byc o 22 a jest 23:30 a tej palki dalej nie ma...
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: [refugia] tak znowu non-pvp!

Mo?e zagram z Wami :D W?a?nie wbi?em 8 lvl, Druidem xd

 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: [refugia] tak znowu non-pvp!

Tak pacze to az bym chcial pograc troche. Ale wiem, ze po 10 minutach jak zaloguje mi przejdzie, wiec nawet mi sie nie chce zakladac konta xD
Co do respa dl. No w sumie gdzies kiedys cztalem, ze wiele respow poprawili i zmienili, bo byly chujowe. Jakies tam ankiety, tematy na forach byly itp... Wiec pewnie teraz wiecej sensownych respow jest, a nie takich gdzie jest 1 dl, 5 dragonow i chujnia a nie exp xd
 

Oser

Advanced User
Joined
Jan 12, 2009
Messages
445
Reaction score
89
Odp: [refugia] tak znowu non-pvp!

powoli idzie do 200k/ cristal leljk yala swag
qsnzte.png


i 4o :
m8cr45.png


---------- Tre?? dodana o 19:18 ----------

42 :
2zsr3mv.png


---------- Tre?? dodana o 21:54 ----------

43 :
15otpw9.jpg
 
Last edited:

Perun

New User
Joined
Feb 25, 2015
Messages
4
Reaction score
1
Odp: [refugia] tak znowu non-pvp!

no standardowo um?wieni byli?my na 22 :) jest 22:58 a ja sam wastuje na behemotah, chocia? level wszed? :)
hgeefonw4e6u.jpg

Jak kto? chce z nami popyka? na refugii to zapraszamy, nawet w planach mamy jaka? gildie :) degradacja powinna si? strzec ^^ nadchodzimy
 
Last edited:

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: [refugia] tak znowu non-pvp!

A jest szansa, ze zmienia ta refugie na pvp?
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: [refugia] tak znowu non-pvp!

nie ma to jak exp na utamie <3
za duzo hasju masz czy jak? xD

@up
wtf, co za pytanie z dupy, serio myslisz, ze zmienia kiedykolwiek jakikolwiek swiat? to sie lekko mylisz :<
 

Perun

New User
Joined
Feb 25, 2015
Messages
4
Reaction score
1
Odp: [refugia] tak znowu non-pvp!

ja nie kumam jak mo?na bez utamy si? m?czy? ;p a hajsu troch? mam. wole wyda? par? z?oty, na par? kk i je zwastowac ni? p?aka? nad ka?dym zu?ytym potem. w ko?cu gra ma mi dawa? przyjemno??, nie ?
A tu wida? jak wbijam 70 na ek :)
joa8tqkvd8oj.jpg
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: [refugia] tak znowu non-pvp!

Nie o sam hajs chodzi, mlvl leci jak sie leczysz czarami, jak cos to nos eringi, a nie utame XD
 

Oser

Advanced User
Joined
Jan 12, 2009
Messages
445
Reaction score
89
Odp: [refugia] tak znowu non-pvp!

Pieni?dz nie gra roli ziomu? trzeba najpierw du?o zainwestowa? ?eby potem du?o wyj?? ! Elo dla prawdziwych !
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: [refugia] tak znowu non-pvp!

Nigdzie nie powiedzialem, ze gra bez hajsu jest lepsza. Sam bym gral to bym hajs mial i napierdalal, a nie oszczedzal kazdego pota i bil roty zeby waste nie bylo. Ale... Gra na utamie to gowno. Co chwila do npc po nowe poty, full cap nawet, a i tak na utamie szybko zleci. A jak sie leczysz na hp, to raz, ze mlvl, co sie przeklada tez na wieksze hity. Dwa, ze za te 100 many sie uleczysz 2-3 czy 4x wiecej hp... Czyli ci starczy na srednio 3 razy dluzszego hunta ;P
Ok, rozumiem, jeszcze na takim poziomie po te 2 wyrmy czy behe nawet po jednym to mozna pasc na hita, wiec ok. Ale wkladasz ringa na taka walke. A po 1 spokojnie dajesz sobie rade bez utamy. Caly czas biegac na expach z utama to jest glupota.
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: [refugia] tak znowu non-pvp!

Nigdzie nie powiedzialem, ze gra bez hajsu jest lepsza. Sam bym gral to bym hajs mial i napierdalal, a nie oszczedzal kazdego pota i bil roty zeby waste nie bylo. Ale... Gra na utamie to gowno. Co chwila do npc po nowe poty, full cap nawet, a i tak na utamie szybko zleci. A jak sie leczysz na hp, to raz, ze mlvl, co sie przeklada tez na wieksze hity. Dwa, ze za te 100 many sie uleczysz 2-3 czy 4x wiecej hp... Czyli ci starczy na srednio 3 razy dluzszego hunta ;P
Ok, rozumiem, jeszcze na takim poziomie po te 2 wyrmy czy behe nawet po jednym to mozna pasc na hita, wiec ok. Ale wkladasz ringa na taka walke. A po 1 spokojnie dajesz sobie rade bez utamy. Caly czas biegac na expach z utama to jest glupota.

Widocznie nie potrafi w jednym czasie bic potwora, uciekac od niego i sie leczy? xd
 
Top