What's new

Restarter

Status
Not open for further replies.

Artur1706

User
Joined
Oct 18, 2008
Messages
36
Reaction score
0
Witam!

Poszukuje restartera do tibi 8.0 chodzi mi o taki restarter ze gdy silnik b?dzie mia? crasha on go ponownie w??czy.Mia?em ju? serv mangera i jeszcze jaki? inny ,,Restarter" ale niestety nie sprawdzi? si? server mia? crasha tzn ten b??d systemowy nie wysy?aj i gdy pojawia? si? crash czyli b??d systemowy restarter nic nie robi?.. ja musia?em nacisn?? nie wysy?aj i dopiero wtedy server si? uruchamia? ponownie a przecie? nie o to w tym chodzi bo i tak musz? by? przy kompie jak wyst?puje crash:/ poszukuje takiego restartera kt?ry b?dzie sam wy??cza? ten blad i uruchamia? server:]
 

Alson

Advanced User
Joined
Jun 14, 2009
Messages
226
Reaction score
12
Odp: Restarter

Witam posiadam owy program nie wiem czy dzia?a pod tw?j silnik ,lecz nie mog? da? linka poniewa? nie posiadam 30 post?w napisz na gg 5914528 a Ci wy?le wraz ze saknem :)

Pomog?em daj + :up:
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Restarter

Nie wiem czy to dzia?a na 8.0 testowa?em tylko na 8.4+.
No to tak: Zr?b w folderze otsa (tam gdzie masz config.lua i ikonke do odpalenia) plik .bat lub skopiuj z jakiego? programu.
Kliknij na niego prawym przyciskiem myszy i wybierz EDYTUJ poka?e ci si? plik cos w nim b?dzie usun z niego wszystko i wklej to:
Code:
echo off
title TFS_serv
cls
:controllerini
[B]RoXor.exe[/B]
goto :controllerini
Tu gdzie pisze Roxor.exe wpisz nazw? ikonki przez kt?r? odpalacz ots np. tfs, theforgottenserver itp.
 

Artur1706

User
Joined
Oct 18, 2008
Messages
36
Reaction score
0
Odp: Restarter

ma ktos moze dobrego restartera ktory bedzie restartowal silnik jak on bedzie mial crasha? chodzi o blad systemowy nie wysylaj probowalem tez uwyac Maylea Restarter ale raczej nie dziala chyba ze go zle skonfigurowalem.

prosze o pomoc
 

Hadol

Senior User
Joined
May 8, 2008
Messages
998
Reaction score
99
Age
30
Odp: Restarter

Tworzysz plik restarter.bat a w nim:

Code:
echo off
title Armoni OTServ <jaki tytul pliku(mozna dowolnie wpisywac)
color 80
cls
:controllerini
Armoni OTServ.exe < nazwa pliku .exe do OTS (koniecznie zmiencie na wasza)
echo ~~
echo BOOM! server zrestartowany! <tekst jaki ma sie pojawic gdy sie restartuje server
goto :controllerini

I wszystko powinno ?miga? :p
 

Artur1706

User
Joined
Oct 18, 2008
Messages
36
Reaction score
0
Odp: Restarter

nie niestety nie dziala :(
tzn odpalam serwer jest crash tzn blad systemowy windows i pojawia mi sie to nie wysylaj i dopiero jak nacisne nie wysylaj to serwer sie restartuje..:/ czyli musze byc przy kompie.. a chodzi o to zeby program sam jakos zamykal ten blad nie wysylaj i sie restartowal
 

Hadol

Senior User
Joined
May 8, 2008
Messages
998
Reaction score
99
Age
30
Odp: Restarter

Tak si? nie da bo jeszcze wtedy gdy si? wy?wietli ten b??d to serwer jeszcze si? nie wy??czy tylko dopiero gdy naci?niesz na wysy?aj lub nie wysy?aj, na to nic nie poradzisz, radze si? si? zaopatrzy? w stabilniejszy silnik :p
Mam nadziej?, ?e pomog?em :p
 

Artur1706

User
Joined
Oct 18, 2008
Messages
36
Reaction score
0
Odp: Restarter

nie no co ty^^ sa takie... wiem ze taka jedna osoba ma na 100% taki restarter tylko ze wyjechal i nie mam skad wziasc.. prosze o pomoc a takie restartery istnieja na 100 % ;]
 
Status
Not open for further replies.
Top