What's new

Rookgaard'owe rary

Tryndemere

Active User
Joined
Jul 28, 2011
Messages
116
Reaction score
26
Odp: Rookgaard'owe rary

Tak zbyt cenna, a teraz wyobra? sobie, ?e takiemu go?ciowi kto? by hackn'o? konto ;) W sumie wiedzial by jak go odzyska? wi?c nie by?by to problem ;)
Idiota. Jakby ktokolwiek wiedzia? jak dosta? si? do spikesworda to na danym ?wiecie by?oby to ju? powszechne czy? nie? Za ogromny maj?tek sprzedaje, ale potem robi? posta? od nowa, ide po spike'a i sprzedaje za miliony. C?? za logiczne jest Twoje my?lenie : >.
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: Rookgaard'owe rary

Idiota. Jakby ktokolwiek wiedzia? jak dosta? si? do spikesworda to na danym ?wiecie by?oby to ju? powszechne czy? nie? Za ogromny maj?tek sprzedaje, ale potem robi? posta? od nowa, ide po spike'a i sprzedaje za miliony. C?? za logiczne jest Twoje my?lenie : >.
Wasze my?lenie jest nielogiczne. Dodaj? nowe pierdo?y do rookgaardu, jednak tego co jest o spiku ju? nie updatuj?. By? wyciek skrypt?w za czas?w 7.7 i nic nowego nie odkryli(poza tym jak sprawi?, by miecz z wyspy znikn??) okaza?o si?, ?e spike sword, ghoul, mino mag, mls, winged helmet i inne questy na rary to po prostu bzdura.
 

alejaja132

Banned
Joined
Aug 25, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Rookgaard'owe rary

Mi sie wydaje ze ten dobule axe to raczej jakis fake
 

Sco

Senior User
Joined
Mar 6, 2011
Messages
551
Reaction score
62
Odp: Rookgaard'owe rary

Nie czyta?em tematu pr?cz pierwszej strony, by?o tam zagadnienie o brass armor, to zaznaczam od razu, ?e brass armor ma Sunrise, podobno kiedy? to by? drop z minotaura ale to wycofali.
 
Last edited:

Falatian

New User
Joined
Aug 19, 2013
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Rookgaard'owe rary

Cze??, jestem nowy na forum i przepraszam, ?e po tak d?ugiej ciszy w owym w?tku pisz?, ale trudno mi by nie by?o czegokoliwek napisa? i to jeszcze do starej wypowiedzi. :)

FastWT
Lecz zainteresowa?a nas bardzo ta wzmianka o "6 cia?ach r??ni?cych si? od innych". No i spacerowali?my sobie po rooku i znale?li?my jak dobrze pami?tam cia?o sarny kt?re nie znika. Po zabiciu normalnego deara okaza?o si? , ?e jego cia?o w ka?dym stopniu rozk?adu nie ma takiej wagi jak te, kt?re znale?li?my.
No i to by?o jedno z cia? , r??ni?cych si? od innych.
Ja zaprzesta?em gra?, gada?em z tym koleg? oko?o 5 miesi?cy p??niej. Mowi, ?e znalaz? 5 takich cia? : rata, deara,wolfa i jakich? tam jeszcze. Lecz brakuje jednego, kt?rego nie mo?na nigdzie znale??.

Nie jest to opowiastka wymy?lona, czy tam przekazywana sobie przez kogo?. Z ksi??ki na rooku + sprawdzane przeze mnie. Nie wiem czy dobrze zinterpretowali?my te 6 cia? r??ni?cych si? od innych, ale nawet wszystko pasuje. Jest 5 takich cia?, jedno mo?liwe, ?e gdzie? jest, ale ukryte.
Hmmm... Po internecie kr??y wiele plotek, fake'?w, mit?w, czy te? legend. Widzia?em na internecie filmik, w kt?rym pewien gracz(, kt?rego nie pami?tam nicka) grzeba? co? przy trumnach w p??nocno-zachodniej cz??ci rooka w podziemiach ze szkieletami i k?ad? w?a?nie na nie cia?a... Mo?e jednym z tych cia?, kt?re szuka?e? ma by? w?a?nie posta?, kt?r? gracz, albo widzia?em wersj?, gdzie zosta?? umiesczona czaszka...
A co do Brass Aromora; kr??? pog?oski, i?owy pancerz jest lootem z Apprentice Sheng;a.
Pozdro! ;)
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Rookgaard'owe rary

Brass Armor zosta? wycofany z loota. Tyle na ten temat.
 
Top