What's new

RPS feat. Vixen "To co robimy" - czyli nowy, zajebisty kawa?ek! ; )

Status
Not open for further replies.

Ravegon

Weteran
Joined
Mar 12, 2010
Messages
506
Reaction score
102
Age
28
Witam.

Mam zaszczyt przedstawi? nowy klip Rycha wraz z Vixenem! Utw?r pochodzi z albumu pt. "Na serio"

Zapraszam do przes?uchania! ; )

YouTube:
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: RPS feat. Vixen "To co robimy" - czyli nowy, zajebisty kawa?ek! ; )

Ujdzie. Rysiu co prawda nie?le pojecha? z tematem, ale Vixen go kompletnie zniszczy? w swojej zwrotce. ?piewany refren to te? nie by? zbyt dobry pomys?, kiepsko wyszed?. Og?lnie mo?e by?, cieszy mnie to, ?e Peja wraca na dobr? drog?.
 

CWK

User
Joined
Nov 23, 2010
Messages
17
Reaction score
1
Odp: RPS feat. Vixen "To co robimy" - czyli nowy, zajebisty kawa?ek! ; )

Nowy kawa?ek? To? to z 2009 roku ... Ale co do nuty, naprawd? dobrze. ;p . Beat mia?d?y.
 

Exe Ortin

User
Joined
Dec 30, 2010
Messages
18
Reaction score
2
Odp: RPS feat. Vixen "To co robimy" - czyli nowy, zajebisty kawa?ek! ; )

Hmm autorowi temtatu si? troszk? pomyli?o poniewa?, na oficjalnym kanale pojawi? si? ten klip. No tak klip, ale nutka by?a ju? z albumu na serio i to jest tylko klip do niej dodany dlatego, jest ostatnio dodana bo gra? z nim koncert wykorzystali to i zrobili klip.
 

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: RPS feat. Vixen "To co robimy" - czyli nowy, zajebisty kawa?ek! ; )

Kawa?ek do?? stary, s?ysza?em go ju? chyba z rok temu. Peja nie?le nawin?, a Vixen ?adnie wyko?czy?. ?adnie wyszed? im ten klip, ale zawsze mog?o by? lepiej.
 

Drohix

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
202
Reaction score
64
Age
27
Odp: RPS feat. Vixen "To co robimy" - czyli nowy, zajebisty kawa?ek! ; )

Co w tym Vixenie jest zajebistego, to ja nie wiem. Sezonowiec jak inni. Track chujowy.

#edit

No i dobrze chocia?, ?e ten Vixen nie sapie jak Peja kiedy nawija. Og?lnie tekst tego Vixena nie jest nie wiadomo jaki, a ja stawiam na rozpierdol w tek?cie, a na drugim miejscu jest flow.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top