What's new

Ruiny na bagnach.

Status
Not open for further replies.

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Zainispirowany [?e tak to ujm?] odpowiedzi? Syska w jego temacie postanowi?em stworzy? swoje bagna poniewa? "ja nie jestem lepszy"
Wiem ?e mam sw?j temat ze swoimi pracami ale to inna sytuacja : )

Tak wi?c przekonajmy si?.

59635978.png


72305623.png
 

Kubsonik

User
Joined
Mar 12, 2009
Messages
20
Reaction score
2
Odp: Ruiny na bagnach.

No ?adnie du?o szczeg???w [evil]8,5[/evil]
 

Paczusia

Advanced User
Joined
Mar 9, 2009
Messages
167
Reaction score
18
Age
30
Odp: Ruiny na bagnach.

Bardzo lubie Twoje prace :), ale denerwuje mnie to ze strasznie nie panujesz nad trawa, moglbys sie na 2 raz przylozyc do niej, bo siejesz ja wszedzie na kamieniach drzewach itd ;/ nie ladnie to wyglada
 

Valey

Advanced User
Joined
Feb 6, 2009
Messages
310
Reaction score
18
Odp: Ruiny na bagnach.

?adne niema zadnego b?ed?w mo?e gdzie niegdzie kursorem ci sie machne? i k?pki trawy s? na kamieniach
Ocena 9,9
 

Areal

Advanced User
Joined
Feb 3, 2009
Messages
445
Reaction score
41
Age
29
Odp: Ruiny na bagnach.

Wi?cej kwiatk?w jak na bagna, mniej trawy!! :D <hehe>

A ocena oczywi?cie 9/10 ;D
Pozdrawiam.
 

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: Ruiny na bagnach.

To jest bagno, czyli zaro?ni?te a wi?c kwiatki maj? prawa bytu.
Co do trawy - mo?e przesadzam ale taki mam styl, tak si? przyzwyczai?em ale postaram si? to ograniczy? : )
 

Sysek1

Advanced User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
274
Reaction score
19
Odp: Ruiny na bagnach.

Rybol chodzi?o mi og?lnie o to by ci? sprowokowa? do zrobienia tego bagna dlatego ?e chcia?em zobaczy? jak zrobi? klimat bagien bo wiem ?e s?abo robi? bagna ;]
wszystko by?o zaplanowane ?e tak powiem ;]
tylko je?li chodzi o mape nie podobaj? mi si? te cia?a w bagnie powinny ju? dawno uton?? szczeg?lnie ten wielki potw?r i Trawa na bagnie na drzewie i na ruinach
ale og?lnie jest dobre 6/10 ^^
 
S

Seylit

Guest
Odp: Ruiny na bagnach.

Co do trawy - mo?e przesadzam ale taki mam styl, tak si? przyzwyczai?em ale postaram si? to ograniczy? : )
NIEEEEEE!!! Wciskaj traw? tam gdzie popadnie! W rzeczywisto?ci trawa ro?nie nawet w najbardziej niespodziewanych miejscach. Natura ma to od siebie, ?e nie idzie czyim? ?ladem, i nie stara si? aby wszystko by?o symetryczne. Wg mnie, traw? mo?na wciska? gdzie tylko si? da - i to mi si? w Twoich pracach podoba ^^

Co do tej pracy, jest ciekawa - denerwuj? mnie tylko te 'dwarven tree'. Z jakiego? powodu po prostu ich nie znosz?. Poza tym, wszystko jest ?adnie i przejrzy?cie zrobione. Fajne, innowacyjne pomys?y i wyobra?nia - tych rzeczy/cech na pewno Ci nie brakuje. Ach... i ta 'sw33ta?na' ramka!
9/10 (za to drzewo - zawsze co? wynajd?, ?eby nie da? 10 ^^)

Regards
Seylit
 
Last edited:

Thrak

Advanced User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
327
Reaction score
55
Odp: Ruiny na bagnach.

Cze?? ding-dongu.
Grzybna grzybnia z grzybami. Opr?cz tego, ?e srasz traw? gdzie tylko mo?na, jest fajnie. Podoba mi si? ; d
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Ruiny na bagnach.

?adna mapka, trawa dobra. Moim zdaniem nie jest jej za du?o, a w szczeg?lno?ci na bagnach. xd Fajnie wkomponowane ruiny w to bagno. Og??em praca jest na 5/6.

Pozdrawiam.
 

Patryksw

Senior User
Joined
Apr 24, 2009
Messages
650
Reaction score
148
Odp: Ruiny na bagnach.

Moim zdaniem mapa fajna. Nie za du?o kwiatk?w oraz trawy ani te? nie za ma?o. Za prac? daj? ocen? 9,5/10, poniewa? czego? mi tam brakuje:huh:.
 

Dawidst

Advanced User
Joined
Aug 24, 2008
Messages
177
Reaction score
5
Odp: Ruiny na bagnach.

arrr Porz?dna praca .....
Wszystko ?adne +10/10
 

Ishtar

User
Joined
Feb 13, 2009
Messages
16
Reaction score
2
Odp: Ruiny na bagnach.

Mapka jest spox, ta trawa na tej belce troch? jednak psuj? atmosfer?. A tak w og?le z tym ca?ym rozsiewaniem trawy to nie jest moim zdaniem tak, ?e mo?na sia? byle gdzie, bo to psuj? og?lne wra?enie. W realu jak najbardziej, natura jest nieprzewidywalna, ale tibia to co innego. To ?wiat fantastyczny, i ma si? do dyspozycji okre?lone "tekstury", tak?e nie przesadza?bym. Rozmieszczenie obiekt?w ?adne, cho? ta bela nie pasuje do bagien. Zas?u?one 7.5/10
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top