What's new

Samna present...

Status
Not open for further replies.

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Samna present...

czytam ksi??ki, niekiedy spacer z psem.
Jakie ksiazki? Jakie gatunki? I konkretniej moze jakies tytuly, autorow?
Jaki pies? - w sumie nie, to mnie nie interesuje... W zasadzie to nic mnie nie interesuje, ale cos pospamowac po forum przeciez trzeba. Chociaz nie, jednak te ksiazki to mnie interesuja, bo nie bardzo wiem co czytac ostatnio ;)
 

Nieruchomy Poruszyciel

Advanced User
Joined
Mar 4, 2013
Messages
250
Reaction score
14
Odp: Samna present...

Ile masz lat? (Wyjebane, jestem prostakiem)
Kim ty w og?le jeste??
Kr?ci ci? odpisywanie tym napalonym gimbusom, kt?rzy ci si? podlizuj? bo jedyn? dziewczyn? jak? mieli to t? z plakatu z brawo?

*Ten post nie mia? na celu ura?enia spo?eczno?ci tego forum poni?ej 18 roku ?ycia, prawiczk?w czy te? dupow?az?w.
 
Last edited:

Samna

Active User
Joined
Apr 1, 2013
Messages
101
Reaction score
9
Odp: Samna present...

Ile masz lat? (Wyjebane, jestem prostakiem)
Kim ty w og?le jeste??
Kr?ci ci? odpisywanie tym napalonym gimbusom, kt?rzy ci si? podlizuj? bo jedyn? dziewczyn? jak? mieli to t? z plakatu z brawo?

*Ten post nie mia? na celu ura?enia spo?eczno?ci tego forum poni?ej 18 roku ?ycia, prawiczk?w czy te? dupow?az?w.

Rocznikowo 23.
Cz?owiekiem, kobiet?, osoba kt?ra Ci na to odpisuje. ;p
Hmm... gdyby chcieli mi si? podlizywa? to pisaliby raczej co? innego. Co do gimbus?w - m?j bliski kuzyn jest gimbusem i wol? niekiedy rozmowy i spotkania z nim ni? wiecznie napalonymi 20+latkami, kt?rzy po kr?tkiej rozmowie nie potrafi? skleci? poprawnie 2,3 zda? (oczywi?cie nie wszyscy). Wg mnie wiek to stan umys?u..
A ja lubi? wymienia? zdania z lud?mi, kt?rzy maj? co? do powiedzenia, nawet je?li maj? 99 czy 13 lat.


Jakie ksiazki? Jakie gatunki? I konkretniej moze jakies tytuly, autorow?
Jaki pies? - w sumie nie, to mnie nie interesuje... W zasadzie to nic mnie nie interesuje, ale cos pospamowac po forum przeciez trzeba. Chociaz nie, jednak te ksiazki to mnie interesuja, bo nie bardzo wiem co czytac ostatnio ;)

Ostatnio ?ykn??am w 3 dni, 3 cz??ci Igrzysk ?mierci i przyznam szczerze, ?e ostatnia cz??? nieco zachwia?a moj? psychik?. Poza tym to seri? ksi??ek Ricka Riordana (mitologia grecka, rzymska, egipska - wysz?y 2 filmy na podstawie jego ksi??ek, ale mi?dzy powie?ci? a ekranizacj? jest przeogromna przepa??...), Je?dziec Miedziany i Podpalaczk? Stephena Kinga.
Pies to golden retriever.
 
Last edited by a moderator:

Nieruchomy Poruszyciel

Advanced User
Joined
Mar 4, 2013
Messages
250
Reaction score
14
Odp: Samna present...

Rocznikowo 23.
Cz?owiekiem, kobiet?, osoba kt?ra Ci na to odpisuje. ;p
Hmm... gdyby chcieli mi si? podlizywa? to pisaliby raczej co? innego. Co do gimbus?w - m?j bliski kuzyn jest gimbusem i wol? niekiedy rozmowy i spotkania z nim ni? wiecznie napalonymi 20+latkami, kt?rzy po kr?tkiej rozmowie nie potrafi? skleci? poprawnie 2,3 zda? (oczywi?cie nie wszyscy). Wg mnie wiek to stan umys?u..
A ja lubi? wymienia? zdania z lud?mi, kt?rzy maj? co? do powiedzenia, nawet je?li maj? 99 czy 13 lat.

Teoretycznie masz racje, ale kto? kto przez wi?kszo?? czasu na forum udaje boga OTS lub wywy?sza si? swoimi "umiej?tno?ciami", a nagle robi si? milutki w temacie, kt?ry za?o?y?a DZIEWCZYNA o czym? ?wiadczy hmm? Ale w sumie to moja nic nieznacz?ca subiektywna opinia, mi?ej zabawy :D
 

Samna

Active User
Joined
Apr 1, 2013
Messages
101
Reaction score
9
Odp: Samna present...

Teoretycznie masz racje, ale kto? kto przez wi?kszo?? czasu na forum udaje boga OTS lub wywy?sza si? swoimi "umiej?tno?ciami", a nagle robi si? milutki w temacie, kt?ry za?o?y?a DZIEWCZYNA o czym? ?wiadczy hmm? Ale w sumie to moja nic nieznacz?ca subiektywna opinia, mi?ej zabawy :D

C??, pewnie dlatego, ?e za?o?y?a go dziewczyna ;p Nie raz spotka?am si? z zainteresowaniem graczy w zwi?zku z tym, ?e lubie gry takie, a nie inne i jakie? tam poj?cie o nich posiadam.
Po drugie: m??czy?ni (ch?opacy) z regu?y powinni by? mili dla kobiet (dziewczyn) so.... nie, nie przeszkadza mi to :)
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Samna present...

Gdzie? pracujesz ?
Co ci? sk?oni?o do zajrzenia na to forum ?
Czy planujesz w przysz?o?ci jakie? wi?ksze zaanga?owanie w rozw?j forum ?

Pozdrawiam.
 

Samna

Active User
Joined
Apr 1, 2013
Messages
101
Reaction score
9
Odp: Samna present...

Gdzie? pracujesz ?
Co ci? sk?oni?o do zajrzenia na to forum ?
Czy planujesz w przysz?o?ci jakie? wi?ksze zaanga?owanie w rozw?j forum ?

Pozdrawiam.


Na obecn? chwil? jestem w trybie szkolenia do zawodu. Niestety nie spotyka si? on z pozytywn? ocen? spo?ecze?stwa..
Kiedy? ch?opak poleci? mi t? stron? wi?c zagl?da?am od czasu do czasu, bez rejestracji. Potem Shikate zaproponowa? ?ebym jednak za?o?y?a konto i zapozna?a si? z forum. I tak oto jestem.
Planuj?, z regu?y nie lubi? si? leni?. Kiedy b?d? ju? dog??bnie zapoznana z forum wtedy zapewne wyszukam jego plus?w i minus + to, co mo?na by zmieni?.

;)
 

Ciamciaj Bigos

ก้้้้้้&
Joined
Jun 6, 2013
Messages
2,081
Reaction score
192
Odp: Samna present...

jaki wybralas zawod?
 

Kuzer

Advanced User
Joined
Mar 17, 2011
Messages
272
Reaction score
8
Odp: Samna present...

Napale?cy
sex_konik.gif
load.gif

Powodzenia w szkoleniu
Oral.gif
 

Sheyki

Advanced User
Joined
Jan 23, 2011
Messages
188
Reaction score
8
Odp: Samna present...

Nie chcia?o mi si? tamtego /\/\/\ czyta?. Sory.

Grasz w tibie? ;>>
 

Samna

Active User
Joined
Apr 1, 2013
Messages
101
Reaction score
9
Odp: Samna present...

Napale?cy
Powodzenia w szkoleniu

Tak! Nazywajmy wszystkich napale?cami bo do mnie pisz?! [USER]Shikate[/USER], a Ty to ju? w og?le jeste? totalnym zbokiem, bo ze mn? piszesz na priv od bardzo dawna xD
Brakuje mi tu tylko post?w: poka? cyce! -.-

Nie wiedzia?am, ?e do tego trzeba si? szkoli?, no ale... sam pewnie wiesz lepiej :D



Nie chcia?o mi si? tamtego /\/\/\ czyta?. Sory.

Grasz w tibie? ;>>

Spoko :)
Gra?am ca?kiem niedawno. Mam takie momenty, ?e nie gram przez jaki? czas a potem zn?w wracam.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Samna present...

Co cie sk?oni?o, ?eby zosta? expertem?
 

Samna

Active User
Joined
Apr 1, 2013
Messages
101
Reaction score
9
Odp: Samna present...

Co cie sk?oni?o, ?eby zosta? expertem?

Takie pytanie ju? pad?o, ale odpowiem ;) - Nic mnie nie sk?oni?o. Otrzyma?am pewnego dnia tak? ofert? od kadry i si? zgodzi?am ;)
 

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Samna present...

Co Ci? sk?oni?o do zostania expertem?
xD

A tak serio:
- jak si? uczy?a? w gimnazjum/liceum
- ulubiona nauka przyrodnicza
- lepiej le?e? czy le?e?? :D
 

Zheyr

Naczelny programista tibia.net.pl
Joined
Aug 10, 2012
Messages
961
Reaction score
114
Odp: Samna present...

Shikate rudzielec.

Co s?dzisz o stosunkach pomi?dzy cz?onkami w kadrze? Czy odnosisz wra?enie, ?e do?? spora os?b w ekipie zwyczajnie si? opier*ala?
 

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Samna present...

Zapomnia?em jeszcze o jednym: co s?dzisz o klasycznych hejterach? Robi? to z nud?w czy mo?e masz w?asn? koncepcj? hejterstwa? Thanks! :)
 

Samna

Active User
Joined
Apr 1, 2013
Messages
101
Reaction score
9
Odp: Samna present...

Shikate rudzielec.

Co s?dzisz o stosunkach pomi?dzy cz?onkami w kadrze? Czy odnosisz wra?enie, ?e do?? spora os?b w ekipie zwyczajnie si? opier*ala?

Hmm.. nie znam jeszcze a? tak kadry i patrz? najpierw na siebie a potem na innych. Trzeba te? mie? na uwadze to, ?e ka?dy ma swoje prywatne ?ycie.
p.s. shikate jest "czorny" :p


Co Ci? sk?oni?o do zostania expertem?
xD

A tak serio:
- jak si? uczy?a? w gimnazjum/liceum
- ulubiona nauka przyrodnicza
- lepiej le?e? czy le?e?? :D


1. Wg mnie w gimnazjum a? tak du?o nauki nie ma w por?wnaniu z tym, co jest na studiach. Ale w wieku tych nastu lat uczy?am si? bardzo dobrze. :lol:
W liceum troch? gorzej, ale w okresie matury trzeba by?o wzi?? si? za siebie. Jednak najlepiej, de facto, mi idzie na studiach :)
2. Biologia. Jednak nauczycielka z LO obrzydzi?a, zniech?ci?a itd. mnie i innych do tego stopnia, ?e do dzisiaj nie jestem w stanie spojrze? na Biologi? Villego.
3. Zdecydowanie le?e? :p
 
Status
Not open for further replies.
Top