What's new

Smieszne k?amstewka na aukcjach lub stronach.

Status
Not open for further replies.

Sidron

Advanced User
Joined
Jul 20, 2008
Messages
283
Reaction score
12
Czy zauwazyliscie kiedys jakies wkrety na akcjach internetowych i stronach hakerskich lub podobnych sytuacjach ?

Ja ostatnio np na allegro rozgladalem sie za postaciami bez rk :) Patrze a tu takie cos:
"Witam mam dzis do sprzedania 35ms na swiecie selena postac niema r key ani huntow.ma duzo itemow i wielu ziomow jest w Super gildi. ma duzo smieci w depo oraz full citizena Eq: Blue Robe Bohy Vampire Shield Steel helmet Plate legs Woi i 21cc.kontakt 989516 (nr gg) Jesli Ktos Zainteresowany Pisac A Dam Fotki Postac ma 50 DNI PACCA i DOM z Wartoscia 10cc, PS. Jesli ktos kupi chara dozuce 2x pare boch i nozyk do sk?r Obsidana knife"

1. Jak mozna miec pacca a niemiec RK!?:D
2.Pelno bledow w tekscie.
3.
Code:
2x pare boch
nierozumiem pare boh czy dwie !?:confused:
 

Rycka

Active User
Joined
Jul 18, 2008
Messages
56
Reaction score
6
hehe wczoraj ogladalem sobie postacie w tibi na allegro (tzn. juz przedwczoraj xD) i zauwazylem nagle ze dwie aukcje maja takie same zdjecia... i okazalo sie ze sa identyczne tylko do jednych dokleil 250cc w bp... i lvl byl taki sam... i tyle samo brakowalo do next lvl i rowniez tak bylo z mlvl'em :p
I jak sie przyjzycie dobrze to ja tak zauwazylem 4 takie same aukcje tylko troche zmienione screeny... najczesciej doklejane jakies dodatkowe itemki np. cc lub kilka obrazkow outfitow... :)

A co do rkeya to masz racje :) sam zauwazylem ze jak mozna niemiec rkeya skoro ma sie pacc?... chyba wymagana jest rejestracja accounta zeby kupic pacc :pP no ale coz stasznie duzo jest takich co tak wymyslaja... :/
 
Last edited:

Rycka

Active User
Joined
Jul 18, 2008
Messages
56
Reaction score
6
haha masz troche pogrzebalem i znalazlem :D:D

401975418



404636757


Nastempny:

404408051


402971308

Tu bardziej radzil bym przyjzec sie na eq w dp ;) takie same, dziwny zbieg okolicznosci :D:D

Nastempny najcik :D:D Przyjzyjcie sie znowu tylko ze na wszystko :D:D identyczne :D:D

403054092


405087864


Ehehe niechce mi sie narazie wiecej szukac :) jak cos znajde na pewno tutaj napisze :D:D
 

Black Blade

Active User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
113
Reaction score
5


Co do tego pana nie jest zdecydowany na kt?ym swiecie sprzedaje tego 120 palka :)
 

Rycka

Active User
Joined
Jul 18, 2008
Messages
56
Reaction score
6
dlatego macie juz jeden z powodow dlaczego nie kupywac postaci na allegro ;)) kazdy krenci jak moze zeby tylko zarobic :D:D
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Black Blade said:
Co do tego pana nie jest zdecydowany na kt?ym swiecie sprzedaje tego 120 palka

ricecbr said:
Witam mam do sprzedania 120 lvl na swiecie NON- PVP w celu bezpieczenstwa nie podaje ktory jest to swiat

czytanie ze zrozumieniem nie boli. Ja sam bym raczej nie ods?oni? nicku ani nie poda? nazwy ?wiata na kt?rym gram bo nie jestem pewien czy sprzeda? kont jest zabroniona. Takie gry jak OGame zabraniaj? sprzeda?y w innym wypadku konto zostanie zbanowane.

Rycka said:
dlatego macie juz jeden z powodow dlaczego nie kupywac postaci na allegro ) kazdy krenci jak moze zeby tylko zarobic

nie ka?dy :mad: raz - trzeba umie? szuka?, dwa - nie patrzy si? tylko na opis! My?lisz ?e jak wystawisz posta?, item itd. i nie dostarczysz przedmiotu danej osobie to jeste? bezkarny? Aktywacja konta przychodzi do skrzynki na listy w twoim bloku. Maj? twoje dane wiedz? gdzie mieszkasz. B?dziesz kr?ci? s?ono zap?acisz. Z reszt? u?ytkownik ma 130 pozytyw?w 1 negatyw podany bez powodu. Trzeba umie? korzysta? z allegro!

Pomocnik Romek said:
moze chyba cos kupie fajne

fajnie jak kupisz sobie s?ownik j?z. polskiego i poprawnej wymowy.
 
G

Gudio

Guest
Tak, kr?c? na ka?dym kroku. Widzia?em kiedy? aukcj? go?cia kt?ry sprzedawa? posta? na allegro, kt?ra zosta?a za?o?ona na ?wiecie Calmera. Niby non-pvp, ale posta? mia?a red skulla + te warto?ciowe itemki.. Rotfl.
 

Rycka

Active User
Joined
Jul 18, 2008
Messages
56
Reaction score
6
nie ka?dy :mad: raz - trzeba umie? szuka?, dwa - nie patrzy si? tylko na opis! My?lisz ?e jak wystawisz posta?, item itd. i nie dostarczysz przedmiotu danej osobie to jeste? bezkarny? Aktywacja konta przychodzi do skrzynki na listy w twoim bloku. Maj? twoje dane wiedz? gdzie mieszkasz. B?dziesz kr?ci? s?ono zap?acisz. Z reszt? u?ytkownik ma 130 pozytyw?w 1 negatyw podany bez powodu. Trzeba umie? korzysta? z allegro!

Tak czyli to jest mozliwe ze ziomus ma dwie takie same postacie z takimi samymi skillami , lvl , mlvl , tyle expa , tyle samo procent brakuje do next mlvl i takie same rzeczy ? na dwoch postaciach tylko inne swiaty?;>
I jak bys wiedzial to nie kazdy kupuje na allegro cos z tibi ;>
I jeszcze jedno :) jezeli cos zostanie skradzione za ponizej 250 z?oty to zlodziejowi nie mozna zalozyc sprawy w sadzie ;D najwyzej dostanie mandat i upomnienie lub cos w tym stylu ;)
 

Cake1993

User
Joined
Jul 2, 2008
Messages
21
Reaction score
0
Jaki z tego mora? ??
Nie kupujcie nic na allegro.pl poni?ej 250 z?otych je?eli jeste?cie pewni ?e to jest oszustwo :) :p
 

Lex

Advanced User
Joined
Jul 20, 2008
Messages
289
Reaction score
19
To za ten temat dosta?e? warna czy za co? innego?? Bez sensu ten temat, nie wiem o co chodzi w nim, mam szuka? jaki? mora??w czy co??
 

siwy41

New User
Joined
May 15, 2008
Messages
5
Reaction score
0
Przez takich ludzi allegro schodzi na psy.
I nawet jak ktos sprzedaje naprawde to tego niewiadomo:eek:
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Eh nic tylko p?aka?. Na allegro funkcjonuje system tzw. gwiazdek - komentarzy (negatywnych, pozytywnych i neutrali). Wiadomo, ?e jak kto? ma 0 to jest troszk? niepewny (cho? kupowa?em od takich ludzi i nie by?o problem?w). Trzeba po prostu wiedzie? od kogo si? kupuje i troch? uwa?a?. Ja zrobi?em ponad 100 transakcji i jeszcze nikt mnie nie oszuka?... Ew. mozna zadzwoni? do go?cia bo w?tpi? ?eby kto? mia? takie jaja, ?eby m?wi? o towarze kt?rego nei ma lub kt?rego nei chce wys?a? - najcz??ciej podaj? b??dny numer telefonu lub nie podaj? go wcale. A zakupy na allegro pozwalaj? naprwade tanio kupi? niekt?re przedmioty.
 

Moking

Advanced User
Joined
Aug 7, 2008
Messages
206
Reaction score
9
Hmm ja np widzialem takie cos...
"Sprzedam 64 Druida Postac nie posiada wurobionego R Keya ! W Gildi sie poswieca jest sio makerem.Postac nigdy nie posiadala pacc.Sprzedaje ja bo nie mam czasu na gre."
Wcale nie widac ze to przekret i chcial za chara tylko 70 zeta. ;o

@Down
Jezu ludzie jakie wy glupoty piszecie...
Nie rozumiecie teamtu?
Przeczytajcie go ze zrozumieniem a nie nabijacie bezsesnowne posty.
 
Last edited:

Noble Man

User
Joined
Apr 22, 2008
Messages
17
Reaction score
10
Heh chyba kazdy z nas wie ,ze lepiej tego nie kupowac ;p , takie bajerki mozna dorobic nawet w zwyklym paincie ^^ , kolesie wpierw kradna konta allegro , pozniej wystawiaja np 200 lvla za 700 zl z full eq i wogole kasa bajery kazdymyslal ,ze zlapal okazje a nic nie dostaje ;p
 

pomocny92

Active User
Joined
Jun 2, 2008
Messages
62
Reaction score
0
Na allegro raz mnie oszukali i bylem tego swiadkiem. Oszukali mnie o odkurzacz.. heh
;/
 
Status
Not open for further replies.
Top