What's new

Soldat TNET BattleField 2011

Status
Not open for further replies.

ErMex

Egzekucja
Joined
Dec 1, 2010
Messages
574
Reaction score
181
soldatv.png

Zapisy
Je?li chodzi o CTF, to prosz? wysy?a? do mnie prywatn? wiadomo?? z ch?ci? zg?oszenia si?. Program podzieli was na dwie dru?yny. Je?li kto? b?dzie chcia? by? z kim? w dru?ynie to ewentualnie rozpatrz? tak? mo?liwo??.
W Teammatch najlepiej jakby leader zg?osi? swoj? uzbieran? ekip? do mnie na PW wraz z nickami. Bez ekipy r?wnie? mo?na si? zg?osi? (zostaniesz wtedy wci?ni?ty do jakiego? teamu, kt?ry wylosuje program)



Tryby gry:
Capture The Flag (CTF) - polega na zdobyciu flagi wroga, kt?ra znajduje si? w bazie wroga a nast?pnie dostarczenie jej do swojej bazy.

Teammatch - walka czworga dru?yn. Dru?yna z najwi?ksz? ilo?ci? zab?jstw (pkt) wygrywa.​

Celem tego eventu jest po prostu dostarczenie wam jakie? rozrywki, pogranie wsp?lnie z innymi u?ytkownikami forum.

&Czytaj&
Wi?cej informacji (ip, data) podam, gdy tylko otrzymam e-maila od hostera. W chwili obecnej prosz? zg?asza? sw?j udzia? do mnie na PW. B?d? zamieszcza? tutaj list? os?b zainteresowanych. Poza dobr? zabaw? otrzymacie pkt reputacji (zale?y od zainteresowania si? tematem). Je?li event wypali, to planuje zrobi? r?wnie? walk? Kadra tnet vs userzy.

Soldat Download: (13.9 MB)
Screeny:

Zg?oszeni uczestnicy:
  • [user]ErMex[/user]
  • [user]Eturl Sous[/user]
  • [user]hiroh[/user]
  • [user]szymek24s[/user]
  • [user]Xart Irok[/user]
  • [user]Xemorin[/user]
  • [user]Zia[/user]
Zapraszam r?wnie? do komentowania eventu w tym temacie.​
 

ErMex

Egzekucja
Joined
Dec 1, 2010
Messages
574
Reaction score
181
Odp: Soldat TNET BattleField 2011

Od?wie?am =]
 

Wilku1996

Advanced User
Joined
Aug 13, 2009
Messages
240
Reaction score
8
Odp: Soldat TNET BattleField 2011

Kiedy? w to gra?em mog? wzi?? udzia? tylko napisz pw czy co? jak ju? b?dziesz zna? dat? bo nie wiem czy b?d? m?g?.
 

Eturl

We shall know no fear!
Joined
May 21, 2008
Messages
2,280
Reaction score
463
Age
32
Odp: Soldat TNET BattleField 2011

Zg?osi si? kto? jeszcze?
 

ErMex

Egzekucja
Joined
Dec 1, 2010
Messages
574
Reaction score
181
Odp: Soldat TNET BattleField 2011

Serwer dedykowany [m?j]
Server ci?gle online
IP: 78.46.47.198
Port: 23076

Nied?ugo zaczniemy!
 
Status
Not open for further replies.
Top