What's new

-Średni "Space Angel" Tutorial By sSlasheRs

Status
Not open for further replies.

sSlasheRs

Advanced User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
193
Reaction score
15
Tutorial by sSlasheRs

"Space Angel"​
Co b?dziemy potrzebowa?:
-Paczka kt?r? umie?ci?em na ko?cu tutoriala
-PhotoShop (Ja u?y?em wersji CS3)
-Jakie? ?adne brushe(Nie b?d? ich dawa?, poniewa? tu nie chodzi o skopiowanie mojej pracy, a o stworzenie w?asnej - nowej)

1. Tworzymy nowy dokument o wymiarach 350x150(Ja takich u?y?em), z przezroczystym t?em.
2. Wklejamy stock z paczki na warstw? i ustawiamy w miar? swoich potrzeb.

3. Warstwa -> Nowa warstwa dopasowania -> Odwzoruj na gradient, z domy?lnymi ustawieniami.

4. Nowa warstwa - Wklejamy nasz render i smu?ujemy, mo?emy te? zmieni? widoczno??, oraz po bokach wymazujemy mi?kk? gumk? z oko?o 50% kryciem.

5. Nowa warstwa - Ponownie wklejamy render i ma?emy gumk?.

6. Duplikujemy i w miar? potrzeb zmieniamy widoczno??.(W razie poprawki/udoskonalenia, dlatego bez screenu)
7. Nowa warstwa - Wklejamy kolejny stock(kulki) i zmieniamy krycie warstwy na ja?niej, w miar? potrzeb skalujemy, przemieszczamy i zmieniamy widoczno??, oraz usuwamy zb?dne elementy.

7. a) Mo?emy pobawi? si? w rozja?nianie i przyciemnianie, tak aby centralna cz??? rendera si? wyr??nia?a, szczeg?lnie kolorystyk?.
8. Obraz -> Zastosuj obraz z podstawowymi ustawieniami i zmieniamy krycie warstwy na mno?enie, albo co? innego co pasuje.

9. Nowa warstwa - U?ywamy jakich? brushy, kt?re ?adnie dope?ni? nasz? prac?, ale nie zape?ni? jej ca?kowicie, zmieniamy tryb warstwy na jasno?? i zmieniamy krycie do 50%.

10. Duplikujemy, skalujemy i odbijamy w poziomie, tryb warstwy pozostawiamy na jasno??, krycie zmieniamy do 25%.

11. Obraz -> Zastosuj obraz z podstawowymi ustawieniami i zmieniamy tryb warstwy na pokrywanie, krycie na oko?o 40%.

12. Nowa warstwa - Wklejamy nasz render i wymazujemy ca?kowicie g?ow?, tryb warstwy ustawiamy na ostre ?wiat?o, krycie mo?emy zmieni?, lecz najlepiej zostawi? na 100%, mo?emy ponownie si? pobawi? w przyciemnianie i rozja?nianie.

13. Nowa warstwa - U?ywamy brushy na dole pracy, tak aby mia?o to efekt przybli?ony do tego co jest na mojej pracy, mo?emy co? wymaza?, zmieni? tryb warstwy i krycie.

14. Obraz -> Zastosuj obraz z podstawowymi ustawieniami.

15. Nowa warstwa - Je?eli kto? chce, mo?e zastosowa? ?wiat?o, na naszej sygnaturce.

16. Nowa warstwa - Tworzymy ramk? w miar? w?asnych potrzeb i upodoba?.

17. Nowa warstwa - Dajemy jaki? napis, ale nie jest to konieczne.

RIP = R.I.P​
Link(W razie potrzeby wrzucenia na inny prosz? o info):
-RapidShare-
 

Geza1927

Senior User
Joined
May 23, 2008
Messages
538
Reaction score
91
Odp: "Space Angel" Tutorial By sSlasheRs

Co tu rip'owa?, praca jest dosy? s?aba.. efekty brzydko wygl?daj?ce na renderze..
T?a prawie brak.
 

sSlasheRs

Advanced User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
193
Reaction score
15
Odp: "Space Angel" Tutorial By sSlasheRs

O?wie?am...

@UP: Daj sobie spok?j... Ty chyba nie masz poj?cia o grafice... T?o jest tylko dope?nieniem pracy i jest potrzebne wtedy, gdy render jest niewystarczaj?cy. Z reszt? to forum nie jest po?wi?cone grafice wi?c tacy jak ty si? na niej nie znaj?.
 

sSlasheRs

Advanced User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
193
Reaction score
15
Odp: "Space Angel" Tutorial By sSlasheRs

Od?wie?am...
 

sSlasheRs

Advanced User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
193
Reaction score
15
Odp: "Space Angel" Tutorial By sSlasheRs

Od?wie?am... Komentujcie ludzie nooooo...
 

sSlasheRs

Advanced User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
193
Reaction score
15
Odp: "Space Angel" Tutorial By sSlasheRs

Od?wie?am... No dajcie spok?j... 88 wy?wietle? i 1 komentarz?...
Komentujcie !
 
Status
Not open for further replies.
Top