What's new

Szukam otsa RPG bez botterow i cheaterow

kasproto

New User
Joined
Jun 3, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Witam planuj? wr?ci? do Tibi po kilku latach przerwy i szukam serwera bez botow, bo to co si? obecnie dzieje to jaka? tragediaa. :curse: Otsy same daj? linki do pobrania elfa, id item?w... Wtf. Jest jaki? server najlepiej nowy kt?ry zapowiada si? jako? konkretnie bez tej patoli?
 

Agresive

Advanced User
Joined
Sep 18, 2009
Messages
238
Reaction score
5
Odp: Szukam otsa RPG bez botterow i cheaterow

Polecam poczeka? na wykopowego otsa nowego, tak og?lnie to chyba nie ma nic pr?cz upad?ej erpegii.
 

Sztajfik

New User
Joined
Nov 19, 2016
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Szukam otsa RPG bez botterow i cheaterow

R?wnie? podpinam si? pod pro?b?.
Gra?em za ?ebka i z ch?ci? bym wr?ci? troch? popyka? w wolnym czasie (pogra? w?a?nie, a nie postawi? bota i tyle z gry). Znam tylko dwa takie servery kt?re jak widz? stoj? do dzisiaj co ju? stawia je na plus jest to Altaron.pl i Armia.toproste.pl
 

Sztajfik

New User
Joined
Nov 19, 2016
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Szukam otsa RPG bez botterow i cheaterow

Nie lubie RL mapy.
I wydaje mi si?, ?e Rl tibia jest zbyt czasoch?onna a ja niestety nie mog? sobie pozwoli? na sp?dzanie po 10h dziennie jak kiedys :( Dlatego szukam Ots.
 

Eszek

User
Joined
Feb 26, 2013
Messages
14
Reaction score
0
Odp: Szukam otsa RPG bez botterow i cheaterow

W chwili obecnej chyba nie ma takiego ots RPG bez boter?w, je?eli ju? s? to gra na nich dos?ownie kilka os?b...Serwery RPG je?eli powstaj? to s? s?abo wykonane( mapa )jeszcze gorzej zabezpieczone ( ataki DDoS ) oraz praktycznie ich reklama opiera si? jedynie na wej?ciu na inny serwer i spamowania na chacie "wejdz na serwer" czy "jutro start, zapraszam" etc.

W chwili obecnej pracuj? nad serwerem RPG na bazie w?asnej mapy jednak jest ona uko?czona mo?e w 40%...Za?o?y?em temat odno?nie tego co warto by by?o zobaczy? na serwerze, czego oczekuj? gracze etc.
Oczywi?cie serwer nie wystartuj? za tydzie? czy dwa aczkolwiek warto poczeka?, zapewniam!
Poszperaj na forum a na pewno znajdziesz m?j temat ; )
 

Sztajfik

New User
Joined
Nov 19, 2016
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Szukam otsa RPG bez botterow i cheaterow

[MENTION=276145]Never Give Up[/MENTION] Dzi?ki wielkie, pierwszy raz s?ysze o tym serverze ale zapowiada si? ciekawie. W?a?nie czego? takiego szuka?em. Mam pare pyta?:
1. To polski server?
2. Jak d?ugo mo?e on posta? w obecnej formie? (bo widz?, ?e nie jest to pierwsza edycja po filmikach na stronie z 2012 roku) ?eby po miesi?cu/dw?ch nie pad? bo szkoda progresu.
3. Jest jaka? ekipa szykowana, ?eby mo?na by?o si? wdr??y??
4. To w?asna mapa, w?asnego autorstwa? czy zlepek produkcji z neta?
5. Jaka liczba graczy?
 

Never Give Up

Forum friend
Joined
Jul 7, 2010
Messages
1,552
Reaction score
69
Odp: Szukam otsa RPG bez botterow i cheaterow

[MENTION=276145]Never Give Up[/MENTION] Dzi?ki wielkie, pierwszy raz s?ysze o tym serverze ale zapowiada si? ciekawie. W?a?nie czego? takiego szuka?em. Mam pare pyta?:
1. To polski server?
2. Jak d?ugo mo?e on posta? w obecnej formie? (bo widz?, ?e nie jest to pierwsza edycja po filmikach na stronie z 2012 roku) ?eby po miesi?cu/dw?ch nie pad? bo szkoda progresu.
3. Jest jaka? ekipa szykowana, ?eby mo?na by?o si? wdr??y??
4. To w?asna mapa, w?asnego autorstwa? czy zlepek produkcji z neta?
5. Jaka liczba graczy?

1. Nie
2. Nie mam poj?cia ale raczej d?ugo
3. Tak na priv ci wy?le
4. Tak
5. 100-200 my?le, ?e lekko
 
Top