What's new

- Waypoints [TA] Skrypty za free

Status
Not open for further replies.

damian1494

Active User
Joined
Feb 10, 2012
Messages
103
Reaction score
9
Witam w sumie posiadam troszke skryptow na TA i w sumie moge sie z wami nimi podzielic.
Wiec piszcie co chcecie tylko bez przesady heh :p
W wiekszosci mam skrypty na facc < sory :(>
Ale bd tez dorabial na pacc wiec na pewno co sie znajdzie :p
Prosze o konkretnie co a nie pisac na ten lvl i ten skad mam wiedziec co wy chcecie :p
 

Fardos

Senior User
Joined
Mar 21, 2009
Messages
868
Reaction score
34
Odp: [TA] Skrypty za free

polecam kolege up : D pom?g?... cho? nie w tym co chcia?em ale jak najbardziej na + :p

ps. nadal m?cz? te trolle xd
 

MKonrad

New User
Joined
Dec 16, 2012
Messages
7
Reaction score
0
Odp: [TA] Skrypty za free

To ja bym poprosil mam 32 sorka pacc i poprosi?bym skrypta na mutant humany czy scaraby z keep distancem jakbys m?g? oczywiscie
 

Bju

Active User
Joined
Oct 31, 2012
Messages
121
Reaction score
5
Odp: [TA] Skrypty za free

Lepiej by by?o tak aby? wypisa? co masz - doda? download oraz skany i by?oby dobrze.
 

damian1494

Active User
Joined
Feb 10, 2012
Messages
103
Reaction score
9
Odp: [TA] Skrypty za free

Scraby zalatwie ci na jutro bo teraz ide w kime :p
Ale chodzi o to ze jak moge dorabiac nie ktore :p
A wrzocam jak widzisz :p
 
Last edited:

MKonrad

New User
Joined
Dec 16, 2012
Messages
7
Reaction score
0
Odp: [TA] Skrypty za free

A i jakby? m?g? jeszcze 100% Afk ale nie wymagam
 

MKonrad

New User
Joined
Dec 16, 2012
Messages
7
Reaction score
0
Odp: [TA] Skrypty za free

Hmm a gdzie ten skrypt?

---Aktualizacja---

Dzi?ki paczka zosta?a dostarczona na gg.
 

Fanta27

Active User
Joined
Dec 7, 2009
Messages
142
Reaction score
3
Odp: [TA] Skrypty za free

to wstaw na jakie? speedyshare czy c?? i daj linka ka?dy sobie wybierze ;P
a jak b?dzie brakowalo b?dziemy pisac
 

Throstis

New User
Joined
Dec 18, 2012
Messages
8
Reaction score
1
Odp: [TA] Skrypty za free

co kolwiek dla knighta 20 lv, skile 40/40 eq dobre, oby by?o na co puscic bota
 

damian1494

Active User
Joined
Feb 10, 2012
Messages
103
Reaction score
9
Odp: [TA] Skrypty za free

Polecam w sumie soldki wrzucilem ale jak chcesz dodam za amazon camp 100 % afk albo juz ododalem sprawdz :p
Napisz na gg bardziej pomoge :p bo nie wiem na co chcesz kaske exp ?
okresl sie na byle co moge dac ci waypointy na raty hehe :)
 

achiru

Advanced User
Joined
May 3, 2012
Messages
381
Reaction score
22
Odp: [TA] Skrypty za free

Zrob jakis skrypt na nowe venore swamp trolle jak mozesz ^^
 

damian1494

Active User
Joined
Feb 10, 2012
Messages
103
Reaction score
9
Odp: [TA] Skrypty za free

Chyba mam nawet gdzies hee :p poszukam i wieczorkiem wrzuce albo zrobie bo tez tam bd bocil na aurora/aurera :)
Fajnie jak bys podal szczegoly jakies albo napisz do mnie na gg :p
 

achiru

Advanced User
Joined
May 3, 2012
Messages
381
Reaction score
22
Odp: [TA] Skrypty za free

Nie mam twojego gg xD

Poprostu skrypt ktory obchodzi caly spawn bez slugow i zbiera medicine pouch na to nowe venore :p i auto banker by sie przydal.
 

damian1494

Active User
Joined
Feb 10, 2012
Messages
103
Reaction score
9
Odp: [TA] Skrypty za free

Mam w profilu gg:45571265
Wlasnie robie te swamp trolle z bankierem itp. ale bez potkow chyba ze chcesz ale napisz na gg nie bd spamowac na forum :p
Jak skacze dodam odzielny teamt z opisem dla nbkow :p
 

tribuz88

New User
Joined
Dec 25, 2012
Messages
7
Reaction score
0
Odp: [TA] Skrypty za free

Prosi?bym bardzo i sktypty pod now? Tibi?, og?lnie najnowsz? Tibie Auto na Rookstayera. Chodzi mi g??wnie o poison cave na rooku + s?siednie skeletony, tak ?eby sobie lata?. Jak jest mo?liwo?? to banker (gold changer) by si? przyda? i ?eby kupowa? potiony jak si? sko?cz? ale szczerze m?wi?c najwa?niejsze jest dla mnie latanie po poison cave i s?siednich skeletonach. Tak si? sk?ada, ?e chcia?em sobie poboci? ale niestety nie mam ?adnych przyzwoitych skrypt?w, w dodatku nie jestem sam w stanie zrobi? tego tak, ?eby dobrze dzia?a?o. Pozdrawiam i z g?ry dzi?kuj?. Prosz? o kontakt na prv je?eli kto? wie gdzie takowe skrypty mo?na znale?? czy te? ma ogromn? ch?? mi je zrobi? :)

ps.
Chomikuj ju? przeszuka?em ca?e, pobra?em dos?ownie ze 100 skrypt?w i na palcach jednej r?ki mo?na policzy? te, kt?re prawid?owo dzia?aj?. Co do Poison Cave nie znalaz?em ?adnego przyzwoitego.
 

damian1494

Active User
Joined
Feb 10, 2012
Messages
103
Reaction score
9
Odp: [TA] Skrypty za free

"tribuz88" rook eh duzo robty sie zapowiada z tym hehe rook jutro z rana bd bocil na rooku do 8 wiec postaram sie zrobic ci to
zadko jestem na rooku wiec nie kojarze tych pioson cave chyba te po lewo ale napisz jutro do mnie tak kolo 10 to najwyzej jak czegos nie bd wiedzial to mi powiesz odnoscie way :p



Na zolwie gdzies mam poszukam i moze jeszcze dzis udostepnie jakes preferencje co do niego?
 
Last edited:

tribuz88

New User
Joined
Dec 25, 2012
Messages
7
Reaction score
0
Odp: [TA] Skrypty za free

Chodzi mi o to miejsce:
1poison.jpg


tam schodzi si? na d?? (na -1) i jest kilka poziom?w z bugami, spiderami, ratami, poison spiderami. WPT o jakie Ci? prosz? mog?yby si? zaczyna? na poziomie 0, tak jak pokazuje niebieska kreska. Tam jest dosy? du?o spider?w, jakie? czasami snake i wolf si? te? napatoczy, p??niej schodzi?oby si? do tego hole zaznaczonego czerownym k??kiem na -1 i dalej by szed? na -2 i w?skim korytarzykiem schodzi? na -3 a? by dotar? do takiego miejsca:


i od tego miejsca by czy?ci? dos?ownie wszystko co jest w tej jaskini i na kilku poziomach ni?ej (najni?szy poziom to jeden rotworm ale tam ju? niech nie schodzi).

P??niej jak ju? by wyczy?ci? jaskinie dobrze by by?o ?eby wr?ci? na -1 i szed? na te skeletony co s? w pobli?u:


dalej dojdzie tak:


i tam niech zakr?ca i wraca znowu na poziom 0 tak jak to jest na pierwszym obrazku i tak w ko?o Macieju. Z g?ry dzi?ki :)
 

achiru

Advanced User
Joined
May 3, 2012
Messages
381
Reaction score
22
Odp: [TA] Skrypty za free

Moglbys zrobic zwykly skrypt na swamp trolle w port hope bez auto depo , bez banku , bez fluid drinkera?
 

evoliutin

User
Joined
Nov 27, 2009
Messages
35
Reaction score
0
Odp: [TA] Skrypty za free

masz skrypta na Mount Sternum thais dopiero od -4 do -5 i dragi? bo to na 128 knajta 100% afk

tu masz link jak by co
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top