What's new

Tabletki/Haj - Zly Pomysl

skinnyChiken420

Advanced User
Joined
Jan 23, 2012
Messages
170
Reaction score
5
Napisze wam cos co przydazylo sie dla mnie w szkole. Kolega dal mi 2 tabletki. Nawet nie wiem jakie to byly, wiem tylko ze jakies mocne. Wziolem je i po jakis 30 minutach zaczely dzialac. Na 8 lekjci czyli lunch je wziolem i na polowie 9 lekjci zaczelu ostro dzialac. Potem zaczlo sie pieklo. Nauczycielka zaczalo do mnie gada a ja do niej zaczolem robic sie agresywny, bylem pod wplyem tych tabletek nie moglem sie powstrzymac te tabletki gadaly za mnie wyrzucila mnie z klasy ja rzucila lawka i plecakiem i ksiazkami normalnie bylo pieklo. Polecam na przyszlos przynajmniej w szkole nie brac zadnych tabletek :p
 

Ksajan

Advanced User
Joined
Jan 13, 2011
Messages
228
Reaction score
21
Age
14
Odp: Tabletki/Haj - Zly Pomysl

Macie lekcje o lunchu? o_O Macie po 9 lekcji dziennie? o_O
 

Marolz

Killed by death
Joined
Jan 18, 2012
Messages
388
Reaction score
29
Odp: Tabletki/Haj - Zly Pomysl

Nawet nie wiem jakie to byly, wiem tylko ze jakies mocne.
Gratuluj?.

Co si? dziwisz? Ja na Twoim miejscu cieszy? bym si?, ?e nic powa?niejszego si? nie sta?o. Bra? nieznane sobie narkotyki i w dodatku w szkole - jeste? mistrzem. Wiesz, ze gdyby? zrobi? co? gorszego, albo nauczycielka zorientowa?a si?, ?e bra?e?, m?g?by? mie? naprawd? powa?ne problemy? Kurator, sprawa w s?dzie, poprawczak? Gratulacje jeszcze raz...
 

skinnyChiken420

Advanced User
Joined
Jan 23, 2012
Messages
170
Reaction score
5
Odp: Tabletki/Haj - Zly Pomysl

Macie lekcje o lunchu? o_O Macie po 9 lekcji dziennie? o_O

Nie lekcje o lunchu tylko po prostu lunch. Czyli obiad normalnie. I mam codziennie po 11 lekcji :p niezle co nie? ale szybko leci o 3:25 wychodze codziennie :p
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
8
Odp: Tabletki/Haj - Zly Pomysl

To jest opowiadanie czy cos co zrobiles naprawde? Bo nie wiem jak to komentowac w ogole...
 

Markeer24

Advanced User
Joined
Jan 6, 2011
Messages
416
Reaction score
42
Age
27
Odp: Tabletki/Haj - Zly Pomysl

Bra? tabletki w ciemno, gz lol kk. Pewnie wyci?gn?? je z vaginy menela albo wujek marley zostawi? na szafce.. No ale ciesz si?, ?e by?e? tylko agresywny, to mog?o si? gorzej sko?czy? (uszczerbki zdrowotne).

I mam codziennie po 11 lekcji :p

W jakiej Polsce ty ?yjesz?
 

Ksajan

Advanced User
Joined
Jan 13, 2011
Messages
228
Reaction score
21
Age
14
Odp: Tabletki/Haj - Zly Pomysl

No w?a?nie, lol. Ja mam kolejno: 7 lekcji w poniedzia?ek, 5 we wtorek, 7 w ?rod? i po 6 w czwartek i pi?tek (1 klasa liceum) o_O
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
8
Odp: Tabletki/Haj - Zly Pomysl

W jakiej Polsce ty ?yjesz?

W stanach... Jak bys nie wiedzial gdzie jest Chicago.
No w?a?nie, lol. Ja mam kolejno: 7 lekcji w poniedzia?ek, 5 we wtorek, 7 w ?rod? i po 6 w czwartek i pi?tek (1 klasa liceum) o_O

Ja mam 8, 8, 6, 8, 8...
Ale nie o tym temat...

@top
Czekam na odpowiedz na pytanie z mojgo poprzedniego posta.
 

skinnyChiken420

Advanced User
Joined
Jan 23, 2012
Messages
170
Reaction score
5
Odp: Tabletki/Haj - Zly Pomysl

Nie mieszkam w Polsce tylko w Stanach. A te 11 lekcji schodzi szybko bo jedna lekcje mam po 20 - 30 minut, zalezy od dnia. I to nie mialo byc opowiadanie tylko taki, no nie wiem co ostrzezenie? Po prostu glupota wiem ale chcialem ostrzec co takie glupie tabletki moga zrobic :p
 

sioter5

Senior User
Joined
Feb 15, 2012
Messages
514
Reaction score
29
Odp: Tabletki/Haj - Zly Pomysl

Ludzk? rzecz? b??dzi?..
Aczkolwiek branie przer??nych tabletek , pigu? no czegokolwiek..
W szkole mo?e si? bardzo ?le zako?czy?.. Nie chodzi mi tu o kare jak? m?g?by Ci na?o?y? Dyrektor tej szko?y. Og?lnie od tego si? zaczyna. A ko?czy si? jak to chyba wszyscy wiemy.. (no nie w ka?dym przypadku).
Pozdro.
 

MizuNoKimi

User
Joined
Jan 11, 2012
Messages
48
Reaction score
3
Odp: Tabletki/Haj - Zly Pomysl

Ogl?daj Higurashi No Naku Koro Ni ;)

co? o tobie ;D ogl?dniesz 4 odcinki to cie wci?gnie chocia? ?e twoszke dziecinne ;d

Klikni tutaj [ni?ej] klikni na Nescedia​
 

malsoft

Active User
Joined
Mar 3, 2012
Messages
54
Reaction score
1
Odp: Tabletki/Haj - Zly Pomysl

wgl. FAZE MASZ ZIOMUS .... dobrze ze cie z szko?ynie wyrzucili a to nie jest opowiadanie tylko idiotyczny wybryk ....
 
Top